RBC’nin Seyir Defteri

Sıfır planından sonra yaptıklarımı ve ne yapacağımı yazacağım.

Telekinezi yolculuğunuzdan Notlar
RBC
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 38 Kayseri
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

RBC’nin Seyir Defteri

Okunmamış mesaj gönderen RBC » 29 Ağu, 16:35

-29 Ağustos-

Bir hafta önce sıfır planı diye bir şey düşündüm. Ben 5 yıldır kinezilerle ilgileniyorum. Amacım levitasyonu başarmak bu yüzden tüm kinezileri bırakıp levitasyona odaklandım ama 2 yıldır başaramadım bu yüzden tekrar başladım. Enerjimi ve çakralarımı kullanamaz haldeydim. 1 hafta boyunca her bir güne bir çakra verdim. Hepsini hissedebilir duruma geldim. Her gün en az 15 dakika meditasyon yaptım. Delta frekansına girmeyi başardım ama bu benim için kötü etki oldu. Bu yüzden alfaya kadar iniyorum sadece. Levitasyonu fazla yaptığımda ellerim uyuşuyordu. Kollarıma kadar yanmış gibi oluyordu. Şimdi enerjim çok güçlendiği için enerjimi nereye yönlendirsem aynı etkiyi saniyeler içinde alıyorum. Parmaklarımı açıp kapatırken kemiklerimi hissediyordum hatta ağrıyordu. Hiç elementlere falan bulaşmadan(Daha önce baya güçlüydüm elementlerde) sadece telekinezi adına bir program yaptım.
Seviye 1 - Psi Wheel
Seviye 2- Psi Ball
Seviye 3- Push Pull, Hand Gun, yani normal telekinezi
(Ben hareket etmeden telekinezi yapamıyordum önceden. O kadar zorluyordu ki.)
Fark ettim ki 3.Gözüm tekrar kendini göstermeye başladı yani enerjileri varlıkları tekrar görmeye başlıyordum.(Önceden renklerini bile görürdüm. Şimdi gelişimimi görmek için bir enerji topu yaptım. Gece parlıyor gündüz ise arka plan bulanıklaşıyordu. Mozaikleşiyordu. O derece güçlenmiştim. Psi Wheeli başardım dün ve gece yaptım. Psi Ball ses çıkaracağı için sabaha bıraktım. Telekineziyi yani 3.seviyeyi denemek istedim. İlk dakikalarda nasıl bir imajinasyon ile yaklaşacağımı bilemedim ama sonra . Enerjiyi halat gibi kullanarak onu kendime çektim. Ve küçük bir parmak hareketi (yani rüzgar çıkarması imkansız zaten 30 cm var kağıtla elim arasında) ile kağıt titredi yani algımı kırmaya başladım. Şimdi eve gidiyorum yapmak için.
Ayrıca durugörü ve durusezide doğuştan başarılıyım.
Ama güçlerim körelmişti kontrolsüz olduğu için. Şimdi tekrar güçlendi. Telepati de istediklerimi yaptırıyorum hayvan ve insana ama direk konuşmak istiyorum.
Bu gün okulda birine selam diye mesaj vermeye başladım 5 dakika boyunca etki alamadım tekrar deneyeceğim.
Birde
4. Seviye- Levitasyon
5. Seviye- Gelişmiş Levitasyon
Dedim.
Eskiden askında insanların ayakkabı bağcıklarını hareket ettirirdim. Yani bu benim önceden başardığınmla ilgili olabilir. Eğer 3. Seviyeyi yaparsam algımı kırıp levitasyon yapabileceğime inanıyorum. Ama önceden bu 3. Seviyeyi gözümde çok büyüttüğüm için başaramıyorum. Şimdi çözüldü ipler :)