ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Cevapla
Star53
Mesajlar: 14
Yaş: 22
Kayıt: 21 Tem, 23:23
Yaşadığınız İl: 53 Rize
Teşekkür etti: 2 kez
Teşekkür edildi: 1 kez

ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Okunmamış mesaj gönderen Star53 » 26 Tem, 23:07

FİZİKSEL BEDENİN YEDİ BÜYÜK ÇAKRASINI TEMİZLEME UYUMLAMA VE DENGELEME MEDİTASYONU


Size fiziksel bedeninizin içsel bilgeliğine erişmenizde yardımcı olacak basitleştirilmiş egzersiz vermemize izin verin. Size her bir çakra için bir anahtar sözcük vereceğim. Lütfen her bir çakranın niteliklerinin bazılarını inceleyin/gözden geçirin ve öğrenin ve sonra günlük yaşamınızda, uygun olduğu zaman, her bir çakra için sözcüğü söyleyin. (Bu sözcükler dilerseniz tonlanabilir). Her bir çakra için sözcüğü tekrarlarken, sesli harfleri tonlarken, en alt, en rahat notadan başlayın ve yavaşça ölçekte yukarı çıkın. Anahtar sözcüğü söylerken ve çakraya odaklanırken zihninize gelen şeyi gözleyin. Kök çakrasının enerjileriyle nasıl “YAŞARSINIZ”, kalbin enerjileriyle nasıl “SEVERSİNİZ”, vs?


KÖK ÇAKRASI

Kök Çakrası fiziksel benliğinizi Dünya’nın yaşam gücüne topraklar ve istikrar sağlar (bu en önemlisidir, çünkü yıldızlara erişirken fiziksel bedeninizi onurlandırmalı ve devam ettirmelisiniz.) Bu çakra doğru şekilde işlev yaptığı ve dengede olduğu zaman, daha fazla canlılığa, cesarete ve kendine – güvene sahip olursunuz. Eski hayatta kalma ve kıtlık sorunlarını salıvermenize ve bolluğun hazine sandığına erişmenize yardımcı olur.

Derin bir nefes alın ve “YAŞIYORUM”u tonlayın. KENDİNİZE SÖYLE İFADE EDİN: “ŞİMDİ BİRLİĞİN VE DÜNYA VE TÜM BOLLUK İLE BAĞLANTIMIN GÜCÜNE ERİŞİYORUM VE BÜTÜNLEŞTİRİYORUM.” DERİN NEFES ALIN. GÖZÜNÜZDE CANLANDIRARAK VEYA HAYAL GÜCÜNÜZÜ KULLANARAK, KÖK ÇAKRANIZI TEMSİL EDEN IŞIK KÜRESİNİN DAHA HIZLI VE DAHA ÇOK HIZLI DÖNMEYE BAŞLADIĞINI, DAHA HAFİF VE DAHA PARLAK OLDUĞUNU GÖRÜN, PARILDAYAN BİR GÜNEŞE PATLASIN VE İLK ÇAKRANIZDAN YUKARI İKİNCİ ÇAKRAYA BİR IŞIK ŞAFTI GİTSİN. ŞÖYLE SÖYLEYİN: “İLAHİ YARATICI KAYNAK İLE BİRİM”* DERİN NEFES ALIN VE TONLAYIN: UH (HUH)

GÖBEK ÇAKRASI

Burası fiziksel/duygusal benliğinizin mevkisidir. Bu çakra dengede olduğu zaman, artık kendinden şüphe, bağımlılıklar veya cinsel sorunlar tarafından rahatsız edilmezsiniz. Ego zihniniz yerine Ruhsal zihninizin bilgeliğine uyumlanırsınız ve giderek bilinçaltı zihninin tüm eski kendini – sınırlayıcı düşünce kalıpları yerini kendine – güven ve duygusal istikrara bırakır. Korku ve sınırlama yerine sevinç, huzur ve refah yaratmayı öğrenirken, kişisel gücünüzü geri alırsınız. Derin bir nefes alın ve TONLAYIN: “HİSSEDİYORUM”. KENDİNİZE ŞÖYLE İFADE EDİN: “ŞİMDİ YÖNETİCİM OLARAK RUH İLE TUTKUNUN GÜCÜNE ERİŞİYORUM VE BÜTÜNLEŞTİRİYORUM. ARZUM KEYFİNİ ÇIKARMAK VE BAŞKALARIYLA PAYLAŞMAK İÇİN SEVİNÇ, HUZUR VE REFAH YARATMAKTIR.”
DERİN NEFES ALIN. İKİNCİ ÇAKRANIZI TEMSİL EDEN IŞIK KÜRESİNİN DAHA HIZLI VE DAHA ÇOK HIZLI DÖNMEYE BAŞLADIĞINI, DAHA HAFİF VE DAHA PARLAK OLDUĞUNU GÖRÜN, PARILDAYAN BİR GÜNEŞE PATLASIN VE İKİNCİ ÇAKRANIZDAN YUKARI ÜÇÜNCÜ ÇAKRAYA (SOLAR PLEKSUS) BİR IŞIK ŞAFTI GİTSİN. ŞÖYLE SÖYLEYİN: “KENDİ İÇİMDE BÜTÜNÜM VE TAMAMIM” * DERİN NEFES ALIN VE TONLAYIN: UUU

SOLAR PLEXUS

Burası fiziksel/zihinsel benliğin mevkisidir. Bu çakra uyum içinde dönmeye başladığında ve sadece biraz uyumsuz enerjiler kaldığında, özsaygınız geri gelir, bilgi bilgeliğe ve düşüncenin berraklığına dönüşür. Kendini – kontrol etmeyi yeniden elde edersiniz ve arzularınızın üstadı olursunuz.

Etrafınızdakilerin enerjilerine ulaşıp kullanmak yerine yaşamın özünün ve kendi BEN’İM Varlığınızın evrensel kaynağından gelen enerjiyi çekerken, sınırlar koymayı ve başkalarının sınırlarına saygı göstermeyi öğrenirsiniz. Solar Güç Merkezinizin aktivasyonu bu noktada başlar (solar pleksus, kalp ve timüs).
Derin bir nefes alın ve TONLAYIN “İSTİYORUM, YAPACAĞIM” KENDİNİZE ŞÖYLE İFADE EDİN: “ŞİMDİ KİŞİSEL GÜÇ MERKEZİME ULAŞIYORUM VE DUYGULARIMI KONTROL ALTINA ALIYORUM. ARZULARIMIN ÜSTADIYIM. AÇIKÇA BELİRLENMİŞ SINIRLARI OLUŞTURUYORUM.”

DERİN NEFES ALIN. ÜÇÜNCÜ ÇAKRANIZI TEMSİL EDEN IŞIK KÜRESİNİN DAHA HIZLI VE DAHA ÇOK HIZLI DÖNMEYE BAŞLADIĞINI, DAHA HAFİF VE DAHA PARLAK OLDUĞUNU GÖRÜN, PARILDAYAN BİR GÜNEŞE PATLASIN VE ÜÇÜNCÜ ÇAKRANIZDAN YUKARI DÖRDÜNCÜ ÇAKRAYA (KALP ÇAKRASI) BİR IŞIK ŞAFTI GİTSİN.

ŞÖYLE DEYİN: “BEN YARATMA GÜCÜYÜM”. DERİN NEFES ALIN VE TONLAYIN: (OH)

KALP

Kalp çakrası sizi Ruhsal Benliğe ve Spiritüel Benliğe bağlayan yüksek çakralara açılan kapıdır. Kalp çakranız dengesiz veya ekseriyetle kapalı olduğunda, fiziksel benliğin ilk üç çakrası tarafından yönetilen içgüdüsel bir insan varlığı olarak işlev yaparsınız. Kalp, zihin/duyguların enerjilerini dengelediğinizde, Tanrısal Zihnin koşulsuz sevgi kuvvetine erişirsiniz. Kıskançlık, haset, bencillik, suçluluk veya değersizlik hisleri olarak tezahür eden tüm enerjileri ve düşünce kalıplarını hızla salıverirsiniz. İlahi İrade, Bilgelik ve Sevginin Üç – katlı Alevini tutuştururken, şefkatli bir doğa ve yaşam ve her şeyle birlik geliştirmeye başlarsınız. Derin bir nefes alın ve TONLAYIN: “SEVİYORUM”. KENDİNİZE ŞÖYLE İFADE EDİN: “ŞİMDİ DUYGUSAL VE SOLAR GÜÇ YAŞAM KUVVETİ MERKEZLERİMİ AKTİVE EDİYORUM. SADECE SEVGİ/IŞIK ENERJİSİNİ ALIYORUM VE AKTARIYORUM. KALBİMİ RUHUN İLAHİ AKIŞINA AÇIYORUM.”

DERİN NEFES ALIN. DÖRDÜNCÜ ÇAKRANIZI TEMSİL EDEN IŞIK KÜRESİNİN DAHA HIZLI VE DAHA ÇOK HIZLI DÖNMEYE BAŞLADIĞINI, DAHA HAFİF VE DAHA PARLAK OLDUĞUNU GÖRÜN, PARILDAYAN BİR GÜNEŞE PATLASIN VE DÖRDÜNCÜ ÇAKRANIZDAN YUKARI BEŞİNCİ ÇAKRAYA (BOĞAZ ÇAKRASI) BİR IŞIK ŞAFTI GİTSİN. ŞÖYLE SÖYLEYİN: “BEN EVRENSEL SEVGİYİM” DERİN NEFES ALIN VE TONLAYIN: AH

BOĞAZ

Boğaz çakrası, yansıttığınız düşüncelerin ve sözlerin titreşim frekanslarına bağlı olarak astral/duygusal plana veya zihinsel/nedensel plana bağlıdır. Bu kafa karıştırıcı görünebilir; ancak, yaydığınız frekans kalıplarıyla kendi realitenizi yarattığınız için, çekim yasası gönderdiğiniz daha düşük frekansların astral plan enerjilerini çekmesini ve yüksek frekansların bilincin zihinsel planlarına erişmesini sağlar. Yükseliş süreci fiziksel planda, astral (duygusal) planda, zihinsel planda ve en sonunda yüksek boyutlarda üstat olmayı gerektirir. İletişim, söylenmiş sözün gücü fiziksel plandaki en önemli aletlerden biridir. Sevgi/Işık dilini kullanmaya başladığınızda, her zaman en yüksek gerçeğinizi konuşursunuz, konuşmanızda, yazılarınızda etkileyici ve yaratıcı olursunuz ve gelecek için vizyonunuzu tezahür ettirmede usta olursunuz.

Derin bir nefes alın ve TONLAYIN “KONUŞUYORUM”. KENDİNİZE ŞÖYLE İFADE EDİN: “ŞİMDİ İLETİŞİM VE KENDİNİ – İFADE ETME GÜCÜ VASITASIYLA İRADE GÜCÜ MERKEZİME ERİŞİYORUM. GERÇEĞİMİ BÜTÜNLÜK VE AYIRD ETME İLE KONUŞACAĞIM.”

DERİN NEFES ALIN. BEŞİNCİ ÇAKRANIZI TEMSİL EDEN IŞIK KÜRESİNİN DAHA HIZLI VE DAHA ÇOK HIZLI DÖNMEYE BAŞLADIĞINI, DAHA HAFİF VE DAHA PARLAK OLDUĞUNU GÖRÜN, PARILDAYAN BİR GÜNEŞE PATLASIN VE BEŞİNCİ ÇAKRANIZDAN YUKARI ALTINCI ÇAKRAYA (ÜÇÜNCÜ GÖZ ÇAKRASI) BİR IŞIK ŞAFTI GİTSİN. ŞÖYLE SÖYLEYİN: “BEN MÜKEMMEL İFADEYİM”
DERİN NEFES ALIN VE TONLAYIN: AY

ÜÇÜNCÜ GÖZ

Alın veya üçüncü göz çakrası “içsel duyulara” kapıyı açar, Tanrısal Zihnin saf kozmik Işık özü (Işınlar adı verilir) size akarken ve Tanrı bilincinizi (Özünüz) aktive ederken önce sizi bilinçdışı benliğe (bilinçaltı zihin) ve giderek Yüksek Benliğinize bağlar. Sezginin fısıltılarından, Ruh tarafından yönlendirildiğiniz ve ilham aldığınız bir “bilişe” ilerlersiniz. Siz çarpıtmaları (tahrifleri) temizlerken, yüksek zihinsel ve sezgisel planlardan gelen yeni bilgi, yaratıcı fikirler ve ilham sizin için erişilir olur. Meditasyon sırasında bilincinize süzülen veya gözlerinizin önüne gelen görünürde karanlık enerjilerden veya düşünce formlarından korkmayın, sevgililer, çünkü bunlar iyileşmek ve Işığa dönüştürülmek için öne çıkan sizin kendi yaratımlarınızdır. Sevgi Yaradılışın dinamik, yapıştırıcı kuvvetidir ve Sevgi/Işık herhangi yanlış nitelendirilmiş düşünce frekansına ışıldadığı zaman, o “aydınlatılır” ve en sonunda dönüştürülür. Ayrıca, Mor Alev armağanını kullanmayı hatırlayın.

Derin bir nefes alın ve TONLAYIN “GÖRÜYORUM”. KENDİNİZE ŞÖYLE İFADE EDİN: “ŞİMDİ SEZGİSEL ZİHNİMİN GÜCÜNE ERİŞİYORUM. BERRAK BİR İÇGÖRÜYE SAHİBİM VE İÇSEL BİLGELİĞİME VE YÜKSEK BENLİĞİMİN BİLGELİĞİNE ERİŞİRKEN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE DİNLİYORUM”

DERİN NEFES ALIN. ALTINCI ÇAKRANIZI TEMSİL EDEN IŞIK KÜRESİNİN DAHA HIZLI VE DAHA ÇOK HIZLI DÖNMEYE BAŞLADIĞINI, DAHA HAFİF VE DAHA PARLAK OLDUĞUNU GÖRÜN, PARILDAYAN BİR GÜNEŞE PATLASIN VE ALTINCI ÇAKRANIZDAN YUKARI YEDİNCİ ÇAKRAYA (TAÇ ÇAKRA) BİR IŞIK ŞAFTI GİTSİN. ŞÖYLE SÖYLEYİN: “BEN BERRAKLIĞIN VE BİLGELİĞİN MÜKEMMEL ENSTRUMANIYIM” DERİN NEFES ALIN VE TONLAYIN: EY

TAÇ ÇAKRASI

Taç çakrası aktive olduğunda, Spiritüel Benliğinize yol açılır ve İlahi BEN’İM Varlığınızda saklanan bilgelik, armağanlar ve hazineler sizin için elde edilir olur. Yaradılışın Sevgisi/Işığı/Gerçeğini yaşamaya ve yaymaya hazır olduğunuzu gösterdiğiniz zaman, Tanrı bilincinin On İki Işınının niteliklerinin ve erdemlerinin gittikçe artan akışı size yağdırılır.

Derin bir nefes alın ve TONLAYIN “BEN’İM”. KENDİNİZE ŞÖYLE İFADE EDİN: “ŞİMDİ RUHSAL GÜCÜME VE AYDINLANMA/İLHAM/BİLGELİK MERKEZİM OLAN İLAHİ BEN’İM VARLIĞIMA BAĞLANTIYA ERİŞİYORUM”

DERİN NEFES ALIN. YEDİNCİ ÇAKRANIZI TEMSİL EDEN IŞIK KÜRESİNİN DAHA HIZLI VE DAHA ÇOK HIZLI DÖNMEYE BAŞLADIĞINI, DAHA HAFİF VE DAHA PARLAK OLDUĞUNU GÖRÜN, PARILDAYAN BİR GÜNEŞE PATLASIN VE YEDİNCİ ÇAKRANIZDAN YUKARI RUH YILDIZI ÇAKRASINA BİR IŞIK ŞAFTI GİTSİN. ŞÖYLE SÖYLEYİN: “BEN BERRAKLIĞIN VE BİLGELİĞİN MÜKEMMEL ENSTRUMANIYIM” DERİN NEFES ALIN VE TONLAYIN: İİİ

RUH YILDIZI ÇAKRASI (TACIN 15 – 20 SANTİM ÜZERİ)

KENDİNİZE ŞÖYLE İFADE EDİN: BİRLİK BİLİNCİNE GÖKKUŞAĞI KÖPRÜME BAĞLANIYORUM VE ONUNLA HİZADAYIM. BUNDAN DOLAYI KARMA YASASININ ÖTESİNE, RAHMET HALİNE İLERLERKEN TÜM YANLIŞ NİTELENDİRİLMİŞ ENERJİLERİ DÖNÜŞTÜRÜYORUM.

DERİN NEFES ALIN. TONLARKEN, SİZİ TANRISAL BENLİĞİNİZE BAĞLAYAN IŞIK SÜTUNUNUN BAŞINIZIN ÜZERİNDE BİR LOTUS ÇİÇEĞİ OLUŞTURANA KADAR GİTTİKÇE DAHA FAZLA GENİŞLEDİĞİNİ GÖZÜNÜZDE CANLANDIRIN. IŞIK SÜTUNUNUN, İLAHİ IŞIK, İLAHİ İRADE VE İLAHİ BİLGELİĞİN FREKANS KALIPLARININ ANNE/BABA TANRIMIZDAN SİZE VE SİZDEN DIŞARI DÜNYAYA SERBESTÇE AKMASI İÇİN, RUH İLE İLAHİ BAĞLANTINIZDAN TÜM ÇARPIKLIKLARI (TAHRİFLERİ) VE STATİĞİ TEMİZLEDİĞİNİ GÖRÜN. ŞÖYLE SÖYLEYİN: “İLAHİ KAYNAK İLE BİR’İM” DERİN NEFES ALIN VE ÜÇ KEZ TONLAYIN: AUM * AUM * AUM

ALINTIDIR...
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Star53 mesajı için:
drag10s (10 Ağu, 12:30)
Değerlendirme: 1.85%


AURA RENGİNİZ:Kırmızı
İnandığınız şeylere fanatiklik ölçüsünde bağlanabiliyorsunuz.Dostlarınızla iletişim kurarken gösterdiğiniz samimiyet,düşmanlarınıza gösterdiğiniz sertliğin de ölçüsü.Bilinçli kötülüğe bütün varlığınızla karşı koyuyorsunuz.


Kullanıcı avatarı
turab
Mesajlar: 1252
Kayıt: 01 Mar, 17:01
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: 51.bölge
Teşekkür etti: 128 kez
Teşekkür edildi: 168 kez

Re: ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Okunmamış mesaj gönderen turab » 27 Tem, 00:31

istenilen çakra temizlenemez çakra dengeleme yapmak lazm çakraların dizilişi vardır 1-3-7 gibi tam hatırlamıyorum dizilişi..yani bazıları çıkıp 3. gözümü açıcam diye tek ona çalışıyor başaramaz zaten :)) bu konu reikiyede giriyor ordan biliyorum kaynak sağlam merak etmeyin :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turab mesajı için:
geller (11 Ağu, 14:28)
Değerlendirme: 1.85%
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
carnim_rama
Mesajlar: 446
Yaş: 25
Kayıt: 23 Tem, 13:20
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Teşekkür etti: 11 kez
Teşekkür edildi: 104 kez

Re: ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Okunmamış mesaj gönderen carnim_rama » 27 Tem, 11:08

sadece bunları yaparak çakrada açılmaz. ki zaten gerektiği kadar açıktır çakralar. orada yazılan negatif etkileri hayatınızdan çıkarın en iyisi bu
Anlatsanda anlamam sanırım sen şehirli ben köylüyüm Ölmeden girdim toprağa ölüyüm ibretlik bir öyküyüm Gözümü deldi nur körüm bu dünyaya bil bu dünya kaynana İyilik etmez hayrına ..

Star53
Mesajlar: 14
Yaş: 22
Kayıt: 21 Tem, 23:23
Yaşadığınız İl: 53 Rize
Teşekkür etti: 2 kez
Teşekkür edildi: 1 kez

Re: ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Okunmamış mesaj gönderen Star53 » 27 Tem, 11:27

zaten negatif etkileri temizlediği söyleniyor çakrayı açmak değil
AURA RENGİNİZ:Kırmızı
İnandığınız şeylere fanatiklik ölçüsünde bağlanabiliyorsunuz.Dostlarınızla iletişim kurarken gösterdiğiniz samimiyet,düşmanlarınıza gösterdiğiniz sertliğin de ölçüsü.Bilinçli kötülüğe bütün varlığınızla karşı koyuyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
carnim_rama
Mesajlar: 446
Yaş: 25
Kayıt: 23 Tem, 13:20
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Teşekkür etti: 11 kez
Teşekkür edildi: 104 kez

Re: ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Okunmamış mesaj gönderen carnim_rama » 27 Tem, 11:45

Star53 yazdı:zaten negatif etkileri temizlediği söyleniyor çakrayı açmak değil
Sen ayni negatif etkileri yaparsan iki uc kelime nasil temizlesin cakrani?
Anlatsanda anlamam sanırım sen şehirli ben köylüyüm Ölmeden girdim toprağa ölüyüm ibretlik bir öyküyüm Gözümü deldi nur körüm bu dünyaya bil bu dünya kaynana İyilik etmez hayrına ..


Star53
Mesajlar: 14
Yaş: 22
Kayıt: 21 Tem, 23:23
Yaşadığınız İl: 53 Rize
Teşekkür etti: 2 kez
Teşekkür edildi: 1 kez

Re: ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Okunmamış mesaj gönderen Star53 » 27 Tem, 12:07

carnim_rama yazdı:
Star53 yazdı:zaten negatif etkileri temizlediği söyleniyor çakrayı açmak değil
Sen ayni negatif etkileri yaparsan iki uc kelime nasil temizlesin cakrani?
aynı negatif etkileri yaparsan? anlamadım burayı ayrıca bu meditasyon orayı düzeltiyim
AURA RENGİNİZ:Kırmızı
İnandığınız şeylere fanatiklik ölçüsünde bağlanabiliyorsunuz.Dostlarınızla iletişim kurarken gösterdiğiniz samimiyet,düşmanlarınıza gösterdiğiniz sertliğin de ölçüsü.Bilinçli kötülüğe bütün varlığınızla karşı koyuyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
carnim_rama
Mesajlar: 446
Yaş: 25
Kayıt: 23 Tem, 13:20
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Teşekkür etti: 11 kez
Teşekkür edildi: 104 kez

Re: ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Okunmamış mesaj gönderen carnim_rama » 27 Tem, 12:12

Star53 yazdı:
carnim_rama yazdı:
Star53 yazdı:zaten negatif etkileri temizlediği söyleniyor çakrayı açmak değil
Sen ayni negatif etkileri yaparsan iki uc kelime nasil temizlesin cakrani?
aynı negatif etkileri yaparsan? anlamadım burayı ayrıca bu meditasyon orayı düzeltiyim
mesela çakrayı sinir ve öfke kirletiyor. bunlara devam edip dursanızda sürekli kirleticek hareketleriniz kastım buydu
Anlatsanda anlamam sanırım sen şehirli ben köylüyüm Ölmeden girdim toprağa ölüyüm ibretlik bir öyküyüm Gözümü deldi nur körüm bu dünyaya bil bu dünya kaynana İyilik etmez hayrına ..

Star53
Mesajlar: 14
Yaş: 22
Kayıt: 21 Tem, 23:23
Yaşadığınız İl: 53 Rize
Teşekkür etti: 2 kez
Teşekkür edildi: 1 kez

Re: ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Okunmamış mesaj gönderen Star53 » 27 Tem, 12:21

o da doğru bişey de ben sorayım sürekli sinir öfke vs. onlardan uzak durduğunda çakralar temizlenir mi? Biyerden aklımda kaldı.
AURA RENGİNİZ:Kırmızı
İnandığınız şeylere fanatiklik ölçüsünde bağlanabiliyorsunuz.Dostlarınızla iletişim kurarken gösterdiğiniz samimiyet,düşmanlarınıza gösterdiğiniz sertliğin de ölçüsü.Bilinçli kötülüğe bütün varlığınızla karşı koyuyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
carnim_rama
Mesajlar: 446
Yaş: 25
Kayıt: 23 Tem, 13:20
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Teşekkür etti: 11 kez
Teşekkür edildi: 104 kez

Re: ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Okunmamış mesaj gönderen carnim_rama » 27 Tem, 12:23

Star53 yazdı:o da doğru bişey de ben sorayım sürekli sinir öfke vs. onlardan uzak durduğunda çakralar temizlenir mi? Biyerden aklımda kaldı.
çakralara negatif etki yapmamış olursunuz. ve öfke sinir vs olmadığında daha rahat ve berrak bir enerjiye sahip olucağınzı düşünüyorum
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti carnim_rama mesajı için:
Star53 (27 Tem, 12:26)
Değerlendirme: 1.85%
Anlatsanda anlamam sanırım sen şehirli ben köylüyüm Ölmeden girdim toprağa ölüyüm ibretlik bir öyküyüm Gözümü deldi nur körüm bu dünyaya bil bu dünya kaynana İyilik etmez hayrına ..

drag10s
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 1
Yaş: 20
Kayıt: 10 Ağu, 11:00
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 0

Re: ÇAKRA TEMİZLEME sitede bulamadım paylaşıyorum

Okunmamış mesaj gönderen drag10s » 10 Ağu, 12:30

bu çakra temizlemeyi ayrı bir meditasyondan sonra mı yoksa direk meditasyon olarak yapabilir miyiz ?


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Sizden Gelenler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir