Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Moderatör: Sai

Kilitli
Kullanıcı avatarı
GEN-X
Mesajlar: 332
Yaş: 21
Kayıt: 20 Şub, 20:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 33 kez
Teşekkür edildi: 136 kez

Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Okunmamış mesaj gönderen GEN-X » 16 Mar, 23:07

Her Şey Yeniden Başlamak...

Hayatımızı bazı yerlerde düzelten fakat açık ve net bir şekilde söylemek gerekir ki Parapsikolojide mahveden bir şey! "İNANÇ"
Doğarız, Bize kalemin yer çekimi etkisinde Ne Olursa Olsun düşeceğini gösterirler. [Çaresisizdir, Sadece İzleriz...]
1 Yaşına basarız. Bizim için yüksek olan bir yere çıkıp düşeriz ve artık acı çektiğimiz için anlarız. "Yer Bizi Çekiyor" ...
2 Yaşına geliriz... sadece 5 duyu organımız gösterilir. Bak bu, Burun, Bu Göz, şu Ağız, Öteki Kulak, Beri ki Deri diye...
Sonra aradan zaman geçer, 5 Yaşına geliriz... Bize iyilik yaparlar yine (!) ve Hayatta her şeyin mümkün olmayacağını öğretirler bize.. Fark etmesekte bilinçaltımız Dile kolay 5 senedir kayıt yapıyor. Öylesine köklü bir inanç sistemi oluştu ki şimdiden. Mutlak "0" Noktasının artık çok ötesindeyiz. 1825 gün geçti ve bize her gün en az bir şey öğretildi.
Sonra 7 yaşına geldik... Parapsikoloji'yi duymadık bile! Duyduysak bile anlamadık zaten...
2.Büyük felaket 7 yaşından sonra başladı. Çünkü artık toplum içine girmeye başladık, Hemde Okul gibi bir yere. Öğrenmek için birine ihtiyaç duyduğumuzu öğrendik en başta, düşünmeyi değil!
Sonra bize orda korkuyu'da yerleştirdiler iyice... Yanlış yaparsan dışlanırsın!
Sonra artık sınıflar atladık...
Geldik 10 Yaşına... Kökleşen sistem iyice kendinden geçti ve Tamı tamına 3650 gün! Geçti bile. Oluşan köklü inancı siz düşünün. 4. Sınıf olduk ve karşımıza çıktı parapskolojiyi kökten dağıtan, Bir virüs gibi işleyen ders: "Fen ve Teknoloji"
Orda da öğrendik artık maddeyi hareket ettirmek, şeklini değiştirmek için bir Etki gerekli o maddeye.
Sonra biolojiden kesitler gördük Fen'de... Genlerimize etki ya zamanla "Kendiliğinden" olur. Yada şartlar altında değişir diye ve orda parapsikolojinin Biokinezi dalı büyük bir yara aldı!
Telekinezi ye atılan yaralardan oluşan kan kaybı kendini hiisettirir.
Arada yaşanan: Şurayı çok merak ediyorum keşke gidip Görebilsem tarzında kelimeler de bize ancak oraya biri yada birileri ile götürülme sonucu gidebileceğimizi ve asıl önemli olan ise her yere Gidilemeyebileceğini Bilinçaltımıza kazıdılar... Sonra İnternet veya kitaplarla biraz daha haşır neşir olmaya başlayınca birgün geldi... Parapsikoloji.. Telekinezi... Astral Seyahat.. Durugörü... Biokinezi ve daha nice dallar görüyoruz. Şaşkınlıktan gözlerimizi Faltaşı gibi açıp okumaya devam ediyoruz. Merakla Bunca yılın, Ayın, Haftanın patlamasını yaparmış gibi saldırıyoruz yazılara. İçimizde olan isteğin farkına varıp hevesleniyoruz. Ama içimizde sadece heves yok malesef. Ondan daha büyük ve daha güçlü bir şey var...
yıllardır oluşmuş bir İnanç Sistemi! Bu bize ani tepkilerle:
"Hayır olmaz! Maddeyi havaya kaldıramazsın, Mutlaka ona etki etmen gerek.. Çünkü yerçekmi var.." Yada " Hayır oraya gidemezsin. Unuttun mu bize gitmeyi istemeyi öğrettiler sadece sadece hayranlıkla iste! Ama gidemeyeceksin bizi çok aşar orası" Der... Bu Sistem böyle karşı koydukça yazılar daha da güzelleşir. Çünkü daha önce okumadığımız tarifi imkansız şeylerle karşılaşıyoruz. Sonra zaman geldi! Heves tavan yaptı çalışmalara başladık. Düşünebiliyor musunuz?
Mutlak 0 Noktasındayken bu noktaya gelmiş olsaydık... Sizce başlangıçta Psi-weel denen şeyi mi oynatmaya çalışırdık? Yoksa Bu arabayı nasıl ittirebilirim Düşünceyle diye mi? Oluşan inanç sistemimiz öyle ki bu yazıyı okurken bile içeriden size "Pehh! Arabaymış.. Normal vücudunla bile ittiremezsin düşünceyle mi yapacaksın bunu" Der.. Oysa şimdi bir oda düşünün. Daha dünya ile hiç tanışmadınız. Yaşınız 10! Tam 10 yıldır sadece besleniyorsunuz. Lavabo ihtiyacınız geldiğinde bu geniş odanızda belirlenmiş bir noktaya gidiyorsunuz. Sonra bir kapı düşünün. Yavaşça açılıyor... Gözünüze güneş ışığı çarpıyor. Açamıyorsunuz gözlerinizi önce... Konuşmayı bilmediğiniz için etrafınızdakileri anlamıyorsunuz. İlk başta hemen doğanın kanunlarını öğreniyorsunuz. İlk öğrenim odadan dışarıya doğru çıkarken yelpelemeniz ve düşmeniz. Yerde bir şeyin sizi çektiğini kavrarsınız. Ve daha nice fizik kuralı ile aniden tanışırsınız. Ama hiç bir şeye anlam veremezsiniz çünkü ilk defa görüyosunuz. İlk defa!...
Sonra sizi direk olarak yeni bir yere götürüyorlar. Burasıda bir oda! Loş ışık ve binlerce simulasyon. Bir yerde insanlar değişik değişik madderleri dokunmadan havaya kaldırıyor. Başka yerde kaşığı büküyor. Tabi siz onların ne işe yaradığını bile bilmiyorsunuz. Sonra size çok itinalı bir şekilde konuşmayı öğretiyor. Bilinçaltınıza Bazı kelimeleri sokmuyorlar. Bunların başında " Yer çekimi ve İmkansız geliyor fakat size en ağırlıklı olarak düşünce gücü ve onu nasıl kullana bileceğinizden bahsediyorlar. Size apalamadan koşamayacağınızı anlatıp, Sonra biraz çalışmadan maddeyi kaldıramayınca üzülmemeniz gerektiğini anlatıyorlar. Binlerce milyonlarca Simulasyonu Gerçek diye izlediniz. Artık bilinçaltınız bunlarla dolu çünkü 1 yıldır bunlarla yaşayıp, Eğitiliyorsunuz. 1 Yıl sonunda yeni bir odaya! Bu odada o simulasyonda gördüğü her şey var. Kaşıktan tutun sarkaca, Kağıttan tutunda arabaya kadar her şeyin olduğu çok ama çok geniş bir oda. Fakat bir şey sizin dikkatinizi çekiyor. Simulasyonların arka planında ne kullanıldıysa aynısını burda görüyorsunuz. Sonra başınızdaki eğitmen size yapmanız gerekenleri söylüyor. Simulasyonda gördüklerinin aslında nasıl yapıldığını anlatıyor ve onda bir nevi taktikler veriyor. Sonra orayı terk ediyor. Siz onlarla uğraştıkça yapmaya başlıyorsunuz. Çünkü sizin bilinçaltınız daha kirlenmedi ve yanlış olan hiçbir bilgi yok! Bu yüzden mükemmel bir inanç ve eğitmenin verdiği ekstra ( İstek, Enerji, Düşünce) Türü bilgiler ile odada ki her şeyi kullanarak simulasyonda yapılanları yapmaya çalışıyorsunuz. Çünkü artık farklı şeyleri kendiniz denemek istiyorsunuz. İşte o anda! Şimdi ki Dünya için imkansız gibi görünen her şeyi bebek oyuncağıymış gibi yapıyorsunuz. Ama kilit nokta şu! Bu yaptıklarınız size ilginç gelmiyor ve şaşırmıyorsunuz çünkü Sizin gerçeğiniz Yine Gerçek Hayatta Su İçerken Şaşırmıyor!
Daha sonra, Sizi o odadan çıkartıp bu sefer odaya felan değil direk yaşamın içine atıyorlar. Eğitim aldınız. Herkesten farklı biri olduğunuzu fark ediyorsunuz ve diğer insanların sizin yaptıklarınıza şaşırmalarına şaşırıyorsunuz! Bunda ne var ki gayet normal ama neden bu kadar tepki verdiler? Siz ne düşünürseniz onu yapabiliyorsunuz. Uçmaktan tutunda, Yerde ki taşı dokunmadan havaya kaldırıp atmaya kadar...

Ne kadar güzel bir düşünceydi değil mi? Şimdi imkansız mı? Hayır tabikide ama Mutlak "0" Noktasına nasıl varacağımız konusunda bir fikrim yok. Şimdilik yok... Ama şunu söyleyebilirim ki: İçimizde inanmak istemeyen ama var olan bir güç var. Gücün dışarı çıkmama sebebi ise 3 Boyuta sıkışmamız. Şimdi her şeyi tekrar sorgularayarak başlayabilirsiniz. Bu işte başarılı olmak istiyorsanız Bunu değil, Dışarıda ki her şeyi sorgulayın ve temeline inin. İşte bence o zaman asıl gücün karşımıza çıkıp "Ben burdayım" Dediğini fark edeceksiniz. Fark ettiniz mi? Translar diyoruz, Odaklanma diyoruz hep. Bunlarda ki tek amaç ne aslında temel amaç Mutlak sıfır noktasına Yaklaşıp enerjiyi hissetmek ... Durum bu kadar basit ama indiğimiz zaman Büyük enerjinin %0,001 Lik ve bence aslında daha az bir kısmı açığa çıkmaya onunlada kaşıkları bükmeye, Biokinezi yapmaya, Psi-weel döndürmeye başlıyoruz. Hadi Artık şu sınırları tekrardan gözden geçirelim. Onlarla savaşalım. Bakın! Sizin tahmin ettiğiniz sınır aslında Gerçektekinin yanında Bahçe duvarının, Büyük dev barajların yanında durduğu gibi durmakta. Mutlak 0 noktası Bence; Mantıksal Zekayla Mükemmel Ürünlerin çıktığı, Üretildiği nokta. Oraya varmak için çabalamak gerek çünkü onlarca kaç yıl geçmiş yanışınıza bir bakın! ;) Biraz çabayı hak ediyoruz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti GEN-X mesajı için (toplam 8):
MrCapTaiN (17 Mar, 10:30) • berketasd (17 Mar, 17:38) • rolex (18 Mar, 18:24) • inflames (25 Ağu, 09:10) • waffeln98 (25 Ağu, 12:31) • harry2584 (25 Ağu, 14:13) • FirtinaBasi (27 Ağu, 17:26) • Yusuf :) (27 Ağu, 16:01)
Değerlendirme: 14.81%


Hayal Ettiğiniz Her şeyi Gerçekleştirebilirsiniz.

#BaŞaRıYaKıN


Kullanıcı avatarı
MrCapTaiN
Mesajlar: 594
Yaş: 20
Kayıt: 06 Şub, 13:52
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 117 kez
Teşekkür edildi: 83 kez

Re: Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Okunmamış mesaj gönderen MrCapTaiN » 17 Mar, 10:28

Valla Helal Olsun GEN-X Bunların Hepsini Kendin Mi Yazdın ? Çok Güzel Bir Yazı Olmuş Herkezin Yararına Olur Teşekkür Ederim :)
En Çok Yapan Aynı Zamanda En Çok Hayal Edendir.

Kullanıcı avatarı
GEN-X
Mesajlar: 332
Yaş: 21
Kayıt: 20 Şub, 20:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 33 kez
Teşekkür edildi: 136 kez

Re: Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Okunmamış mesaj gönderen GEN-X » 17 Mar, 13:50

MrCapTaiN yazdı:Valla Helal Olsun GEN-X Bunların Hepsini Kendin Mi Yazdın ? Çok Güzel Bir Yazı Olmuş Herkezin Yararına Olur Teşekkür Ederim :)
Evet kardeşim kendim yazdım. Yararlı olursa ne mutlu bana ;)
Hayal Ettiğiniz Her şeyi Gerçekleştirebilirsiniz.

#BaŞaRıYaKıN

Kullanıcı avatarı
inflames
Mesajlar: 782
Yaş: 18
Kayıt: 27 Mar, 21:36
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 68 kez
Teşekkür edildi: 105 kez

Re: Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Okunmamış mesaj gönderen inflames » 25 Ağu, 09:15

kesinlikle güncel tutulması gerekn bir konu muhteşem bir yazı kelime bulamıyorum ya :/ bi daha GEN X gibi biri zor gelir siteye
GEN X in gitmesine üzülüyoruz GEN X için süpertransı bulacağız ve onu unutmamak için bu imzayı değiştirmeyeceğim

waffeln98
Mesajlar: 142
Yaş: 18
Kayıt: 05 Ara, 21:16
Yaşadığınız İl: 19 Çorum
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 11 kez
Teşekkür edildi: 30 kez

Re: Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Okunmamış mesaj gönderen waffeln98 » 25 Ağu, 12:30

Daha önce görmemiştim inflamese güncellemesinden dolayı teşekkür etmek isterim çok yararlı bi konu olmuş
Yardım isteyenler öm.


harry2584
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 2
Yaş: 21
Kayıt: 16 Eyl, 09:39
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Teşekkür etti: 3 kez
Teşekkür edildi: 0

Re: Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Okunmamış mesaj gönderen harry2584 » 25 Ağu, 14:13

Kardeş gerçekten emeğine sağlık.Çok güzel bir yazı olmuş.

Kullanıcı avatarı
andre
Mesajlar: 366
Yaş: 18
Kayıt: 21 Haz, 08:07
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 12 kez

Re: Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Okunmamış mesaj gönderen andre » 25 Ağu, 16:00

gen x sen gittin diyorlardı?

waffeln98
Mesajlar: 142
Yaş: 18
Kayıt: 05 Ara, 21:16
Yaşadığınız İl: 19 Çorum
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 11 kez
Teşekkür edildi: 30 kez

Re: Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Okunmamış mesaj gönderen waffeln98 » 25 Ağu, 17:02

gönderim tarihine bak lütfen zaten aramızda değil
Yardım isteyenler öm.

Kullanıcı avatarı
inflames
Mesajlar: 782
Yaş: 18
Kayıt: 27 Mar, 21:36
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 68 kez
Teşekkür edildi: 105 kez

Re: Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Okunmamış mesaj gönderen inflames » 25 Ağu, 18:36

GEN-X gitti :( GEN-X gitiği gün imzamı değiştirdim bir daha da değiştirmedim imzamı GEN-X :(
GEN X in gitmesine üzülüyoruz GEN X için süpertransı bulacağız ve onu unutmamak için bu imzayı değiştirmeyeceğim

Kullanıcı avatarı
death
Mesajlar: 82
Yaş: 19
Kayıt: 28 Şub, 21:13
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: bursa
Teşekkür etti: 16 kez
Teşekkür edildi: 7 kez

Re: Her Şeye Yeniden Başlayın! Devam Etmeyin.. Durun ve Yeniden! Yeniden!

Okunmamış mesaj gönderen death » 26 Ağu, 21:08

Cok guzel bir yazı olmus tesekkurler
Basaranlar once inanıp sonra basardilar basaramayanlarsa once basarip sonra inanmayi denediler


Kilitli
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Sizden Gelenler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir