Telekinezi Nasıl Yapılır? (Psikokinezi) (Makale ve Teknik Uygulama)

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi teknikleri, telekinezide başarılı olmak için dikkat edilmesi gerekenler, telekinezi nasıl yapılır başlangıç, telekinezi güç nasıl yapılır, telekinezi kağıdı nasıl yapılır, telekinezi kağıt döndürme nasıl yapılır

Moderatör: Sai

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 1502
Yaş: 42
Kayıt: 31 Eki, 15:25
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 382 kez
Teşekkür edildi: 877 kez

Telekinezi Nasıl Yapılır? (Psikokinezi) (Makale ve Teknik Uygulama)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 11 Oca, 17:51

Telekinezi Nasıl Yapılır?
Resim

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezinin ne anlama geldiğine ve nasıl bir işleyişe sahip olduğuna önceki yazımızda değinmiştik. Bu yazımızda telekinezinin nasıl yapılacağına kısaca değinelim. Telekinezi veya psikokinezi ile herhangi bir maddeye yoğunlaştırılmış düşünce gücü ile etki edebilmek için öncelikle kişinin bun hazır hale gelmiş olması gerekir. Eğer kişide doğuştan bu etki mekanizması açıksa nazar konusunda olduğu gibi etki süreci çok daha hızlı işleyebilir veya kısa sürede bu etki mekanizmasını kontrol altına alabilir.

Telekinezi Hakkında Bilgi Edinme ve Amaçlar

Telekinezi yapmak isteyen kişinin öncelikle neden böyle bir çaba içerisine girdiğini biliyor olması gerekir. Basit bir heves, etkilenen bir film karesi, kendini gösterme ve ispatlama çabası gibi kısa sürede sönecek etkenler kişinin sabırla sonuna kadar gitmesine yeterli olmayacaktır. Bunun yerine insanın varolan beyin gücünü keşfetme, kendini tanıma, neler yapabileceğini görme gibi düşünceler daha olumlu etki yapacak ve kişiyi çok daha uzun süre motive edecektir.

Telekinezinin ne olduğu ve ne anlama geldiği konusunda yeterli araştırma yaparak; konu hakkında bilgi sahibi olmak kişinin motivasyonunu olumlu yönde etkileyecektir. Telekinezi hakkında yeterli bilgi sahibi olmak bilinçaltındaki telekinezi nasıl yapılır sorusunun cevabının kendiliğinden oluşmasını ve gerekli mekanizmaların çalışmasını sağlayacaktır. Unutmayın zihninizde cevapsız kalan tüm sorular kısa sürede size başarısızlık olarak geri döner. Basit bir tanımla bir maddeye düşünce gücü ile etki etmek olan telekinezi ve psikokinezi nedir, herhangi bir fiziki temas olmadan bir cisme nasıl etki edilebilir, bu etkiye sebep olan faktörler nelerdir? Bu sorular hakkında yeterli bilgi sahibi olunması gerekir. En azından kişinin ruhsal düzeyde ve beynindeki nöron hücrelerinde bu etkiye sebep olacak enerjinin her zaman varolduğunun bilmesi önemlidir. Bu konuda ön bilgi edinmek amacıyla Telekinezi Nedir? konusunu inceleyebilirsiniz.

Telekinezi Nasıl Yapılır Konusuna Geçmeden Bilinmesi Gerekenler

Telekinezi göz teması veya el hareketleri ile enerjiye yön verilerek yapılabilir. İlk çalışmalarda nesnelere basit hareketler verilebilir ancak uzun vadede istenilen hareketlerin verilebilmesi için daha fazlası gerekir. Bu alanda ilerlemek isteyenlerin imajinasyon (Canlı görüntüleme, hayal etme) konusunu iyi kavramış olmaları gerekir. Önceki konumuzda da değinmiştik hiçbir düşünce evrende kaybolmaz tıpkı radyo sinyalleri gibi etrafa yayılır. Bunun gibi zihinde oluşturulan görüntülerde aynı etkiye sahiptirler ve yoğunlaştırıldıklarında enerjiyi kontrol etme, düşünceyi aktarma gibi bir özellikleri de vardır. Bir cisme sadece bakarak yapacağınız etki ile gözlerinizden çıkan enerji hüzmelerinin baktığınız cismi sardığını ve ona istediğiniz şekilde yön verdiğinizi hayal ederek yapacağınız bir çalışma aynı olmayacaktır. İmajinasyon çalışmalarının ilk aşaması gözler kapalı iken yapılır ilerlediğinizde gözleriniz açıkken de bunu yapabilecek duruma gelmiş olacaksınız.

Diğer bir konuda beden ve irade üzerinde hakimiyet kurmanızı sağlayacak olan oto hipnozdur. Oto hipnozla bedeninizdeki enerjiyi hissedebilir ve kontrol edebilir hale gelmiş olacaksınız. Trans halinde imajinasyon daha güçlü ve etkili olmaktadır. İlerledikçe gözleriniz açıkken dahi net görüntüler görmeye başlayabileceksiniz.

Telekinezi Nasıl Yapılır? Basit Bir Uygulama

Yukarıdaki açıklamalardan sonra en azından kullanacağım bazı kavramlar konusunda yabancılık çekmeyeceğiniz umut ediyorum. Telekinezi veya Psikokinezi çalışmaları sırasında kullanılan çok sayıda obje vardır, nasıl bir materyal kullanacağınızı belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Bunun için bir kaç örnek verecek olursak

# Konserve kapağı delinerek ipin ucuna herhangi bir nesne bağlayabilir kapağı kapatarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu materyalin en büyük avantajı meydana gelen kıpırdanmaların hava akımı ile meydana gelip gelmediği şüphesini hiçbir zaman yaşamazsınız. İpin ucuna folyo, tam ortasından tutturulmuş iğne, uygun uzunlukta kesilmiş ve ortasından bağlanmış pipet olabilir.

# Psi Wheel adı verilen ve yapımını aşağıda göreceğiniz materyal en çok bilinen ve kullanılanıdır. Ancak hava akımlarına açık olması sizde şüphelere neden olabilecek bir materyaldir. Eğer Psi Wheel kullanacaksanız üzerine bir cam kavanoz ile kapatabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz kağıdı dengede duracak bir silgiye tutturulmuş uzunca bir iğnenin üzerine tam merkeze gelecek şekilde oturtabilirsiniz.

Resim

Telekinezi Nasıl Yapılır? Uygulama Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulamaya başlamadan önce eğer zihnen rahat değilseniz kendinizi rahatlatmaya çalışın. Stres, kaygı, öfke, aşırı açlık veya tokluk, yoğunlaşmanıza engel olacak bedensel herhangi bir ihtiyaç, aşırı soğuk veya sıcak ortamda olup olmadığınız gibi noktalara dikkat edin. Sayılanlar dışında dikkatinizi dağıtacak herhangi bir sorun varsa onları da ortadan kaldırmaya çalışın. Özellikle yapacağınız ilk çalışma kendinize duyacağınız güven ve motivasyon için oldukça önemlidir. Mümkünse bir süre kimsenin sizi rahatsız etmemesini sağlayın, telefonunuzu kapatın veya sesini kısın. Tam bir sükunet ortamı oluşturduğunuza emin olduğunuzda çalışmaya başlayabilirsiniz.

Telekinezi Nasıl Yapılır? Uygulamada ilk Aşama

Öncelikle üzerinizdeki negatif enerjiyi deşarj edin, bedeninizi ve beyninizi oksijenle besleyin, tıkalı bir enerji kanalınız varsa onları açın.

# Sırtüstü uzanın 5 kez ciğerlerinizi tümüyle dolduracak kadar nefes alıp verin. Nefesinizi eğer tıkalı değilse burnunuzdan alıp ağzınızdan verin ve bir süre bedeninizdeki değişimleri inceleyin.

# 5 derin nefes daha alın ve son nefesinizi verdiğinizde bedeninizde ne kadar kas varsa tümünü 3-4 saniye boyunca sıkın. Bedeninizdeki enerjiyi ve dalgalanmaları hissetmeye çalışın. Bu esnada kendinize "Enerjiyle dolup taşıyorum, enerjimi kontrol edebiliyorum ve enerjimi madde üzerinde etki edecek şekilde kullanabiliyorum" gibi telkinler de verebilirsiniz. Çalışmayı biraz daha ileri boyutlara taşımak isterseniz nefes alırken burnunuzdan içinize müthiş bir enerjinin girdiğini hayal edip nefesinizi verirken bedeninizdeki tüm kirli ve negatif enerjinin atıldığını da hayal edebilirsiniz. 

# 5 derin nefes daha alıp verin ve tüm dikkatinizi bedeninizdeki enerji akışına verin. Enerjiyi imajinasyonla kontrol etmeye çalışın. Enerjinin ellerinizde, gözlerinizde veya alnınızın ortasında toplandığını hayal edin. Bir süre sonra gerçekten enerjinin hayal ettiğiniz noktalarda toplanmaya başladığını o bölgelerin ısınmaya ve karıncalanmaya başladığını göreceksiniz. Bu uygulamayı tekrarladıkça bu etkinin daha da arttığını görebilirsiniz. Son olarak biraz sonra yapacağınız çalışmayı hayal ederek hangi materyal üzerinde çalışacaksanız o materyali istediğiniz şekilde hareket ettirdiğinizi görüntüleyebilirsiniz.

## Bu çalışmayı istediğiniz gibi geliştirebilir ve kendinize uyarlayabilirsiniz. Eğer düzenli bir şekilde yaparsanız faydasını mutlaka göreceksiniz. Meditasyon yapanlar için aşina olan bu çalışma enerji kanallarınızı daha aktif bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacak aynı zamanda günün yorgunluğunu da atmanızı sağlayacak enerjinizi dengeleyecektir.

Telekinezi Nasıl Yapılır? Uygulama

# Materyalinizi rahat olabileceğiniz bir noktaya yerleştirin. Bu bir masa üstü veya sehpa olabilir.
# Oturduğunuzda çok rahat olmalısınız, sırtınızın dik olmasına dikkat edin. Çok sorun olmamakla birlikte materyali yukarıdan değil yandan görebileceğiniz bir pozisyon ayarlamaya çalışın. (Etki kişiden kişiye değişir siz kendiniz için en uygun olanı bulmaya çalışın)
# Gözlerinizi kapatın, tüm dış dünyadan soyutlanarak sadece materyale odaklanın.
# Nasıl bir hareket vermek istiyorsanız önce bunu hayal edin. Zihninizdeki görüntü ne kadar canlı ve net olursa etki de o kadar güçlü olacaktır.
# Enerjinin ellerinizde biriktiğini hayal edin. Karıncalanmayı ve ısınmayı hissedin. Ellerinizin siz istediğinizde istediğiniz şekilde hareket edecek bir enerjiyle dolup taştığını ve parlak bir ışıkla kaplandığını hayal edin. (Eğer ellerinizi kullanacaksanız elleriniz, gözlerinizi kullanacaksanız gözleriniz)

Konunun Devamı: https://www.parapsikoloji.net/telekinezi-nasil-yapilir/

Telekinezi de ileri seviyeler için: İmajinasyon ve Telekinezi Çalışmaları
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Yönetici mesajı için (toplam 4):
Uchiha Sasuke (12 Oca, 05:33) • kimsetutamaz (17 Oca, 11:55) • sebep (19 Haz, 19:15) • sokratales (01 Nis, 16:08)
Değerlendirme: 7.41%


İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.


Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber
Mesajlar: 2617
Yaş: 21
Kayıt: 30 Ara, 13:18
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1582 kez
Teşekkür edildi: 637 kez

Re: Telekinezi Nasıl Yapılır? (Psikokinezi) (Makale ve Teknik Uygulama)

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 11 Oca, 18:30

Telekinezinin ne olduğunu HALA bilmeyenler de buradan bakabilir ; link ölü

Not: Yazıyı yazarken senin okuduğum bir makaleden alıntı yapmış olabilirim.Her şeyi senden öğrendiğimiz için yazarken çoğunlukla senin fikirlerinden,yazılarından aklımda kalanları yazdım ki Abi ileride daha da yazıcam sıkıntı olmaz dimi ?
En son Yönetici tarafından 26 Haz, 14:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Artık geçerli olmayan bir link kaldırıldı
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Uchiha Sasuke mesajı için:
kimsetutamaz (17 Oca, 11:55)
Değerlendirme: 1.85%
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
sokratales
Mesajlar: 2
Yaş: 15
Kayıt: 31 Mar, 16:38
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 15
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 0

Re: Telekinezi Nasıl Yapılır? (Psikokinezi) (Makale ve Teknik Uygulama)

Okunmamış mesaj gönderen sokratales » 01 Nis, 14:17

Teşekkürler. Telekineziyi kesinlikle youtube'dan sağlıklı bir şekilde öğrenemeyiz. Öncelikle bu foruma kayıt olmamız gerek :D

telekinstbay
Mesajlar: 1
Yaş: 19
Kayıt: 01 Nis, 20:42
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Telekinezi Nasıl Yapılır? (Psikokinezi) (Makale ve Teknik Uygulama)

Okunmamış mesaj gönderen telekinstbay » 01 Nis, 20:51

Teşekkürler.Benim şöyle bir sorunum var.Telekineziye yaklaşık 5 gün önce ilk olarak psiwell ile başladım.İlk günde sonuç alamadım ama 2 günde başardım cidden mesafe farketmezsizin yapıyordum ama o günden sonra bir daha yapamadım ve hâla yapamıyorum nedeni ne lütfen yardımcı olur musunuz?

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 1502
Yaş: 42
Kayıt: 31 Eki, 15:25
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 382 kez
Teşekkür edildi: 877 kez

Re: Telekinezi Nasıl Yapılır? (Psikokinezi) (Makale ve Teknik Uygulama)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 02 Nis, 01:57

Genelde ilk uygulama ve uygulamalar çok başarılı olur. Herhangi bir şartlanma yoktur, kimseyi inandırmak zorunda değilsiniz, başarılı olursanız devam edersiniz, olmazsanız bırakırsınız. Ortaya koymanız gereken hiçbir şey yok. Denersiniz başarı sizin, başarısızlık hiç kimsenin olur.

Sorunun büyük kısmı ilk denemelerde başarılı olunması ile başlar. Bilinçaltınız ve o zamana kadar edindiğiniz tüm bilgi ve birikimleriniz size "aslında bunun bir rastlantı olduğunu, rüzgar akımının neden olabileceğini, nefesinizin etki ettiğini, elinizdeki statik elektriğin neden olduğunu vs." söyler durur. Tıpkı astral seyahat çalışmalarında olduğu gibi beyin sizi gerçekliğine inandırmaya çalıştığı madde seviyesine getirmeye çalışır.

İlk denemelerden sonra çalışmayı bırakın, bir süre ara verin. Bu süreyi araştırmaya ve bilgi edinmeye ayırın. Kendinizi iyi hissettiğinizde, enerjinizi tekrar toparladığınızda devam edin. Zihninizdeki "ya olursa, ya dönerse, ya başarırsam, ya gerçekten dönmemişse vb." düşünceleri uzaklaştırın. Sorun cisimlerin hareket etmesi değil sorun sizin bu gerçekliği kabullenmenizdir.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.


AkınAy
Mesajlar: 3
Yaş: 21
Kayıt: 02 Nis, 17:28
Yaşadığınız İl: 42 Konya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Telekinezi Nasıl Yapılır? (Psikokinezi) (Makale ve Teknik Uygulama)

Okunmamış mesaj gönderen AkınAy » 03 Nis, 14:22

Bende oyle bir sey yaşadım cok sukur ki atlattım ama simdide bir turlu istedigim yone donderemiyorum ne yapmaliyim

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 1502
Yaş: 42
Kayıt: 31 Eki, 15:25
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 382 kez
Teşekkür edildi: 877 kez

Re: Telekinezi Nasıl Yapılır? (Psikokinezi) (Makale ve Teknik Uygulama)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 03 Nis, 17:32

En kötü evre bu evredir. Eğer sakin kalmayı başaramazsanız bu evrede başarılı olamazsınız. Yapılan faaliyet gerçekliğe aykırı olduğu için öncelikle bu durum aşılmalı. Yani bunun doğal bir eylem olduğu bilinçaltına kabul ettirilmeli.

Bu konuyu aynadaki görüntü olarak ta görebilirsiniz. Aynaya baktığımızda görüntü nasıl ters yansıyorsa bu uygulamaya da o şekilde bakabilirsiniz. Ancak bunu gerçekleştirmekte zor olabilir. Çok iyi bir imajinasyon çalışması ile inandırıcılık sağlanabilir.

Veya sakin kalıp istenilenin olması beklenebilir. Aceleci olmadan zamana yayarak çalışılabilir. Eninde sonunda bilinç kazanacaktır. Bu noktada imajinasyon yapılmak istenilenin daha kolay yapılmasında oldukça etkili olmakta. Yani "ne yapmak istiyorsan önce zihninde gör sonra uygula". Önce zihninde döndürmeyi başar sonra gerçekte. Genelde zihninde net bir görüntü ile istediğin yöne çevirebilirsen gerçekte de fazla zorlanmazsın. Bir süre sonra imajinasyona da gerek kalmadan yapabilirsin.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Sizden Gelenler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir