Telekinezi Dersleri

Aklınıza Takılan
Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
Akrep96
Mesajlar: 55
Yaş: 27
Kayıt: 23 Mar, 00:14
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 3 kez

Telekinezi Dersleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep96 » 31 Mar, 23:13

Psi Wheel

http://www.youtube.com/watch?v=oIqrmnfplF4

1) Videoda Uyguladığım teknik ;

* İlk önce Psi Wheel Yapmadan Önce Su Şişesi kapağını alın ters çevirin ve önünüze koyun. 10 dakika boyunca ortasına bak. Ne ilerletmeye Çalışın nede başka birşey yapmaya. Sadece Bakın.

* 10 Dakika Sonra Psi Wheelinizi Hazırlayın.

Malzemelerimiz videoda göründüğü gibi Silgi,İğne,Kağıt.

Silgi yerine kartonumsu Birşeye Koydum İğneyi.

* Şimdi Psi Wheelimizi Hazırladıktan Sonra Biraz Wheelden uzaklaşın ama fazla değil aranızda 15-20 cm fark olsun. Daha sonra İki Elinizi Wheelin yanına koyun. Wheel İle Elinizin Arasında 5 cm fark Olsun.

Şimdi Sadece Wheele Bakın.

Kağıda İyice yoğunlaşın.

Tüm enerjinizin Yukarıdan Ensenizin ordan Omuzlarınıza aktığını düşünün.

Ordan Kollarınıza,ordan Bileklerinize,ordan ellerinize aktığını düşünün.

ve Kağıda o enerjiyi yuvarlak top şeklinde yerleştirin

ve içinizden Hangi tarafa dönmesini istiyorsanız.

Örnek: Sağ Olsun. Sağ tarafa hızlıca dön diye 3 kere tekrarlayın ve yerleştirdiğiniz enerjiyi bırakın gitsin. Serbest bırakmış olacaksınız.
Ve Wheel Haliyle hızlıca Dönecek.


2) Şimdi İkinci Tekniğimize gelelim.

*Wheele İyice yoğunlaşın

Dikkatinizi ve konsantrasyonunuzu bozmayın

Onun için Önceden kapak çalışması yapmak Ön hazırlık Bir nevi.

Şimdi Wheele Yoğunlaştınız. Ellerinizi tekrar Wheelin yanına koyun ve Avuç içlerinizden Wheele doğru Soğuk bir esinti gittiğini düşünün.

Ellerinizden Hava çıktığını ve o esintinin Wheele doğru estiğini düşünün.

Wheel dönecektir.

Çalışma Sonrası Beyninizi ve yüz kaslarınızı İyice gevşeyin ve Topraklama Yapın.

Odanın içinde Rüzgar ve esinti olmamasına dikkat edin.


1. Enerjinizi yönlendirmeye Çalıştığınızda Yönlendirememe sebebiniz genellikle Sinir ve Strestir Bu sizi etkisi altına Alır ve enerjinizi yönlendirmenize izin vermez.

2. Şimdi Telekinezinin Bize herhangibi bir zararı yoktur. Bazılarımız zararı olduğunu düşünür. Bazılarımızda Varlıklardan kaynaklandığını düşünür. Bunu unutun. Şimdi Enerji akımınızı Neyin kestiğini Size Söyliyim. Korku,güvensizlik,Kuşku,Şüphe,Kendini yargılama durumu telekinezi yapmanızı önlemeye yeter artar zaten.

3. Şimdi kafanızı Serbest bırakın,Kafanıza Birşey takmayın.

4. Şimdi Çoğumuzun hatası şu.( Niçin yapamıyorum Niçin Olmuyor) Böle diyip asla kendinizi sıkmayın. Başarısız Olursanızda Suçu kendinize aramayın. Bu cisimden kaynaklanır.Yani cismin oynamadığını gösterir.

Not: Meditasyon,Topraklama,Açma ve germe Bunları yapmayı unutmayın.(Çalışma sonrası.)

Psi wheel başaran arkadaşlarım Muhakkak video çeksinler. ister 1 tur olsun 2 ister 2 tur.

(İyi forumlar)
(Bir dahaki videoda görüşmek üzere)
(Sevgi ve Işığımla Kalın)


Gelecek Dersler

Su Kontrolü ;

Youtube Link: http://www.youtube.com/watch?v=WF7FrR-z ... 5&index=43

Pipet Döndürme ;

http://www.youtube.com/watch?v=idFf7_60pMk


Kaşık Bükme ;

http://www.youtube.com/watch?v=V01BfymQgqM


Pratik telekinezi egzersizi:
Telekinezi yeteneğinizin su üstüne çıkması için yapabileceğiniz bir dizi egzersiz vereceyim. Bunları sabırla uygulayın. Neyin ne zaman ortaya çıkacağı hiç belli değildir. Tam ümidinizi kesip de masadan kalkarken bir anda telekinezinizin devreye girdiğine bile şahit olabilirsiniz...
Yanan bir mumu nefesinizden etkilenmeyecek bir uzaklıkta masanızın üstüne koyun. Odanızda alevi etkileyebilecek hava akımının bulunmadığından emin olunuz. Kapı ve pencereleri kapatın. Mum alevi düz olarak yanmalıdır. Mumun karşısına geçin ve oturun...
Aleve konsantre olun... Kendinizi sıkmadan ve kesinlikle zorlamadan aleve bakışlarınızı Yanan bir mumu nefesinizden etkilenmeyecek bir uzaklıkta masanızın üstüne koyun. Odanızda alevi etkileyebilecek hava akımının bulunmadığından emin olunuz. Kapı ve pencereleri kapatın. Mum alevi düz olarak yanmalıdır. Mumun karşısına geçin ve oturun...
Aleve konsantre olun... Kendinizi sıkmadan ve kesinlikle zorlamadan aleve bakışlarınızı yönlendirin. Düşüncelerinizi sadece alev üzerinde yapacağınız değişikliğe sabitleyin. Yoğunlaşın... Alevin sağa, sola ya da geriye doğru yatmaya başladığını düşünün. Bunu isleyin... Konsantrasyonunuzu mümkün olduğunca uzatın. Konsantrasyonunuz bozulursa tekrar kendinizi yaptığınız çalışmaya yönlendirin. Sadece isteğinize konsantre olun. Gözlerinizi kırpabilirsiniz. Enerjinizi bu işe yönlendirirken, gözünüzün önünde alevin eğildiğini imajine ederek canlandırabilirsiniz. Unutmayın ki konsantrasyon çaba değildir... Konsantrasyon yoğunlaşmış dikkattir. Bu inceliklere çalışmanız sırasında önem veriniz. Her türlü çaba fiziksel olarak gerginlik yaratır. Ve her şeyden önemlisi enerjinizi serbest bırakmanızı engeller.
Düşünce enerjinizi alevin bükülmesi için konsantre ettikten bir süre sonra serbest bırakın... Çalışmanızın en önemli noktası işte bu andır... Sonra tekrar konsantrasyonunuza devam ediniz... Ve birkaç dakika sonra tekrar serbest bırakınız... İşte tam bu anlarda alevinizin büküldüğüne şahit olabilirsiniz.

Cisim İlerletme Metot:
Herkes bir cismi veya eşyayı Haraket ettirmek İsdiyecektir. Anlatıma geçeyim.

Küçük bir cisim İle başlıyalım Önümüze bir tane kapak koyalım ve o kapağa 5 dakika boyunca Sadece Bakalım ama Haraket ettirmeye çalışmayın Sadece bakın. Tüm enerjinizi Ellerinize toplayın ve o Ellerinize topladığınız Enerji ile Kapağı İttirmeye çalışın Bunu Yaparken kapakla Eliniz arasında Mıktanıs gibi itme gücü Olucaktır. Eyer Olmuyorsa Mıktanıs gibi İtme gücünü gerçekleştirmek için iki Eliniz birbirine baksın aralarında 5 cm fark olsun ve o şekilde bekletin , 1-2 dakika sonra birbirlerine hafifçe yaklaştırın ve uzaklaştırın Ellerinizin arasında İtme gücünü Kendinizde görüceksiniz. Aynı şekilde Ellerinize toplayıp bu enerjiyi Ufak cisimleri Haraket ettirebilirsiniz..(Selametle)


Belirli bir Cisme konsantrasyon :
Konsantrasyon çalışmalarının en temel metotlarından biri seçilen her hangi bir obje üzerinde belli bir süre dikkatin odaklanmasıdır. Bu çalışma için her hangi bir obje seçin ve odanıza çekilerek sakin ve sessiz bir şekilde o cismin karşısına geçip oturun. Seçeceğiniz objenin bir mum alevi, kalem, bardak gibi küçük objeler olması daha iyidir.
Hiç bir şey düşünmeden seçtiğiniz objeye konsantre olun. Kısa bir süre sonra o eşya hakkında çeşitli fikirler şuurunuza üşüşüverir. O eşyanın ismi ya da etiketi, gördüğü iş, güzelliği ya da çirkinliği; onunla ilgili daha önceden edinmiş olduğunuz bir çok düşünce zihninize gelmeye başlayacaktır. Bunlar geçmiş tecrübelerden kaynaklanan önceden algılanmış fikirlerdir. Şimdi ise, bunlar o anki tecrübelerinize engel olan şeylerdir. Bu fikirleri fark ettiğiniz anda, bırakın uzaklaşıp gitsinler.
Siz karşınızdaki objeye dikkatinizi yöneltin ve sadece onu düşünün bir başka düşüncenin zihninizi bölmesine izin vermeyin. İlk başlarda dikkatinizi sadece o obje üzerinde tutmakta oldukça zorlanabilirsiniz. Sabredin ve bu çalışmayı her gün en az 4 - 5 kez tekrarlayın. İlk alıştırmalarınızın süresi 1 dakika civarında olmalıdır. Daha sonraları bunu 5-10 dakikaya kadar çıkartabilirsiniz.
Bu çalışmalarınızı iş yerinizde, okulda ya da herhangi bir yerde de yapabilirsiniz.
Çalışmanız süresince konsantrasyon isteğinizi canlı tutun. İçinizdeki yoğun konsantrasyon isteği sizi başarıya yaklaştıracak en önemli etkendir.
Bıkmadan usanmadan bu pratik uygulamayı sürdürün. Zaman içinde konsantrasyon yeteneğinizin hızla arttığına şahit olacaksınız. Bu çalışmalar ileride başka alanlarda da size pek-çok yararlar sağlayacaktır.
Çevrenizde yapmakta olduğu bir işe tamamıyla kendini verememekten şikayet edenler varsa, onlara da bu alıştırmaları tavsiye edebilirsiniz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep96 mesajı için:
hydraoxide (08 Eyl, 13:38)
Değerlendirme: 1.85%


Her İnsanda Biraz Kıvılcım Vardır Ama Önemli Olan Kıvılcımı Aleve Çevirebilmektir ...


Kakoloui
Mesajlar: 61
Yaş: 23
Kayıt: 28 Mar, 23:18
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 1 kez

Re: Telekinezi Dersleri

Okunmamış mesaj gönderen Kakoloui » 31 Mar, 23:29

Bilgiler yararlı duruyor deneyeceim en kısa zamanda...Mesela bu gece... :D

Kullanıcı avatarı
KaLaMaR
Mesajlar: 71
Yaş: 25
Kayıt: 23 Şub, 18:47
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 1 kez

Re: Telekinezi Dersleri

Okunmamış mesaj gönderen KaLaMaR » 31 Mar, 23:32

yazı sanamı ait ?
Bla Bla Bla

Amaterasu
Mesajlar: 245
Yaş: 26
Kayıt: 26 Mar, 22:40
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 9 kez

Re: Telekinezi Dersleri

Okunmamış mesaj gönderen Amaterasu » 31 Mar, 23:38

süper olmuş
And when I breathed, my breath was lightning

Kullanıcı avatarı
Akrep96
Mesajlar: 55
Yaş: 27
Kayıt: 23 Mar, 00:14
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 3 kez

Re: Telekinezi Dersleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep96 » 31 Mar, 23:39

KaLaMaR yazdı:yazı sanamı ait ?
Öncelikle Sölemeliyimki Yazı Bana Ait Deildir Alıntıdır. Çok Özür Dilerim Alıntı Yazmadığım İçin Ama Şöyle Bişey Var Burda Önemli Olan Yazının Alıntımı Yoksa Kendi Yazmam mı Fln filan Olması Deil
Önemli Olan İnsanların Bişeyler Yapabilmesidir... Ben Bu Yazılar Sayesinde Bişeyler Yapabildim =)
Neyse Anlayışla Karşılıycağını Düşünüyorum : ) Ve Derse Başlıyorum

elekinezi Teknik 1.

Şimdi Psi Wheel İle Başlıyalım.
İlk önce rahatlayın ve gevşeyin Psi wheelinizi masanın üzerine koyun.
ve Psi Wheelinizden 2 metre uzağa gidin.
Daha sonra Psi Wheele iyice yoğunlaşın 2-3 dakika kadar.
daha sonra Sağ elinizi,Kalbinize Koyun ve En mutlu Anınızı Düşünerek
O enerjiyi oradan Çekin ve o enerjiyi yerleştirin Wheele.
Daha sonra Dikkatinizi Bozmadan Yakınına kadar giderek Elinizi Wheelin yanına
veya üstüne koyun wheel ile eliniz arasında 5 cm fark olsun.
Şimdi yerleştirdiğiniz enerjiyi wheelden serbest bırakın. Uçup gitsin
ve hemen arkasından 3 defa Hızlıca dön Hızlıca dön diye tekrarlayın Dışınızdan Yapın Bunu.Muhakkak dönecektir. Eyerki Baktınız Dönmüyor Bağırarak Uygulayın.

Çalışma sonrası 5 dakika topraklama Yapın.
Her İnsanda Biraz Kıvılcım Vardır Ama Önemli Olan Kıvılcımı Aleve Çevirebilmektir ...


Kakoloui
Mesajlar: 61
Yaş: 23
Kayıt: 28 Mar, 23:18
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 1 kez

Re: Telekinezi Dersleri

Okunmamış mesaj gönderen Kakoloui » 31 Mar, 23:40

Topraklama yapmak gerçekten çok gerekli mi?

Kullanıcı avatarı
KaLaMaR
Mesajlar: 71
Yaş: 25
Kayıt: 23 Şub, 18:47
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 1 kez

Re: Telekinezi Dersleri

Okunmamış mesaj gönderen KaLaMaR » 31 Mar, 23:42

Akrep96 yazdı:
KaLaMaR yazdı:yazı sanamı ait ?
Öncelikle Sölemeliyimki Yazı Bana Ait Deildir Alıntıdır. Çok Özür Dilerim Alıntı Yazmadığım İçin Ama Şöyle Bişey Var Burda Önemli Olan Yazının Alıntımı Yoksa Kendi Yazmam mı Fln filan Olması Deil
Önemli Olan İnsanların Bişeyler Yapabilmesidir... Ben Bu Yazılar Sayesinde Bişeyler Yapabildim =)
Neyse Anlayışla Karşılıycağını Düşünüyorum : ) Ve Derse Başlıyorum

elekinezi Teknik 1.

Şimdi Psi Wheel İle Başlıyalım.
İlk önce rahatlayın ve gevşeyin Psi wheelinizi masanın üzerine koyun.
ve Psi Wheelinizden 2 metre uzağa gidin.
Daha sonra Psi Wheele iyice yoğunlaşın 2-3 dakika kadar.
daha sonra Sağ elinizi,Kalbinize Koyun ve En mutlu Anınızı Düşünerek
O enerjiyi oradan Çekin ve o enerjiyi yerleştirin Wheele.
Daha sonra Dikkatinizi Bozmadan Yakınına kadar giderek Elinizi Wheelin yanına
veya üstüne koyun wheel ile eliniz arasında 5 cm fark olsun.
Şimdi yerleştirdiğiniz enerjiyi wheelden serbest bırakın. Uçup gitsin
ve hemen arkasından 3 defa Hızlıca dön Hızlıca dön diye tekrarlayın Dışınızdan Yapın Bunu.Muhakkak dönecektir. Eyerki Baktınız Dönmüyor Bağırarak Uygulayın.

Çalışma sonrası 5 dakika topraklama Yapın.
yok sadece meraktan sordum başka bi amacım yok önemli olan bunları okuyor olabilmemiz...
Bla Bla Bla

Kullanıcı avatarı
Akrep96
Mesajlar: 55
Yaş: 27
Kayıt: 23 Mar, 00:14
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 3 kez

Re: Telekinezi Dersleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep96 » 31 Mar, 23:44

Bence Gereklidir +larımız artar -lerimiz deil =)
Her İnsanda Biraz Kıvılcım Vardır Ama Önemli Olan Kıvılcımı Aleve Çevirebilmektir ...

Kullanıcı avatarı
Akrep96
Mesajlar: 55
Yaş: 27
Kayıt: 23 Mar, 00:14
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 3 kez

Re: Telekinezi Dersleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep96 » 01 Nis, 00:09

Arkadaşlar bu arada verdiğim dersleri farklı farklı denemeyin yani ilk dersi bigün 2. dersi diğer gün şeklinde yapmayın
1. Dersi 3 gün 2. dersi 1 hafta diye devam edin . Bölece daha çok uzmanlaşmış olucaksınız ayrıca dier konulara başladığınızdada ön zemininiz olmuş olucak yani dier olayları daha çabuk kavrıycaksınızdır...
Not : Çalıştığım İçin Her Akşam Bir Ders Yayınlıycam
Her İnsanda Biraz Kıvılcım Vardır Ama Önemli Olan Kıvılcımı Aleve Çevirebilmektir ...

efsane usta
Mesajlar: 5
Yaş: 31
Kayıt: 23 Mar, 18:07
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Telekinezi Dersleri

Okunmamış mesaj gönderen efsane usta » 01 Nis, 01:14

Yazıyı okudum güzel olmus
sımdı saat gec olduğundan dolayı kafam dolu konstantre olamıyorum bu yüzden sonuçla ilgili bir yorum yapamayacağım sabaha denıyecem bakalım hızlanacak mı?
Eline sağlıık


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Soru ve Cevaplar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir