Yaptığım Telepati Örnekleri

yaptığım telepati örnekleri, telepati örnekleri, telepatiye örnekler, telepati nasıl yapılır, telepati tekniği, telepati

Aklınıza Takılan
Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
starscream936
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 36 kez

Re: Yaptığım Telepati Örnekleri

Okunmamış mesaj gönderen starscream936 » 10 Mar, 22:26

ben onu sınıfta nasıl yapacam ya dersin ortasında :D dediğin gibi cidden zor

αzιмℓє ѕ●çαη ∂αğℓαяı ∂єℓєя

Kullanıcı avatarı
Secular
Yaşadığınız İl: 46 Kahramanmaraş
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 8 kez

Okunmamış mesaj gönderen Secular » 10 Mar, 22:44

Ben genelde sınıfta kafamı sıraya koyup gelmesini istediğim kişiye odaklanıyorum ve uykudaymışım gibi sınıfı unutuyorum o anda. Sonra iç sesimle o kişiyle konuşmaya başlıyorum ve ona sorular soruyorum. O kişi o anda beni düşünüyorsa ne ala. Cevap bile alıyorum hatta gelmesini istediğimde -bir şekilde ikna ettikten sonra- geliyor. Düşünmüyorsa zorla düşündüreceksin yada o olacaksın ;)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Secular mesajı için:
end_bender (04 Mar, 09:00)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
starscream936

Okunmamış mesaj gönderen starscream936 » 10 Mar, 22:47

İnş. İşe Yarar
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti starscream936 mesajı için:
Secular (10 Mar, 23:13)

Kullanıcı avatarı
Secular

Okunmamış mesaj gönderen Secular » 10 Mar, 23:07

Dene sonra anlat burada :)

Kullanıcı avatarı
starscream936

Okunmamış mesaj gönderen starscream936 » 11 Mar, 07:13

gidiyorum bakalım neler olacak =)

Kullanıcı avatarı
starscream936

Okunmamış mesaj gönderen starscream936 » 13 Mar, 15:05

başardım ama bedeli ağır oldu

Kullanıcı avatarı
dokunarakkustururum
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Teşekkür etti: 62 kez

Okunmamış mesaj gönderen dokunarakkustururum » 13 Mar, 15:30

Açıklasaydın bi' ne oldu ?
Kadınlar su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkek, hatayı kendi kalıbında aramalıdır.

Kullanıcı avatarı
Secular

Okunmamış mesaj gönderen Secular » 13 Mar, 16:00

Hep ağır olur zaten :( Arkadaşlar bir şey söylemek istiyorum. Ben telepati yapan, telepatiye başlamadan önce insanların hislerini alan biri olarak söylemek istiyorum -hatta bunu farkettikten sonra telepati denemelerine başladım.- Telepati çok güzel bir şey evet, insanlara bir şeyler yaptırmak, düşüncelerini okumak, senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak bunlar güzel şeyler ama her şeyde olduğu gibi bununda çok kötü tarafları var. Örneğin bazen o kadar his yoğunluğu yaşıyor ki insan dayanamaz oluyor bazen duymak istemediği düşünceleri de alabiliyor, bazense çok kötü durumda olan üzülen birine bakıp acıdığında onun üzüntüsünü alabiliyor... Öyle anlar oluyor ki biri için saatlerce ağlıyorum bu kişi tanımadığım birisi bile olabiliyor hemde. Kimseyi kıramıyorsunuz, kimseye kötü davranamıyorsunuz. Bir şey yapacak olursanız sonuçlarını önceden kestirebiliyorsunuz bu bazen iyi bazen kötü olabiliyor. Yani hassaslaşıyor insan, duygusallaşıyor, kırılganlaşıyor. Bu yüzden katı kalpli ve duygusuz birisinin telepati yapmasını bekleyemezsiniz. En fazla çok sert ve emredici biridir, telepatiyle de aynı şekilde emreder ama o kişiden akıl okumasını, insanların duyguları hissetmesini bekleyemezsiniz.. Birde mesela birine telepatiyle kendinizden hoşlandırmak için uğraşmaya başladığınızda - o kişiden hoşlanmasanız bile- sizin de o kişiden etkilenmeye başladığınızı hissediceksiniz. Çünkü telepati bir bağdır. Bağ iki kişi arasında kurulur yani ona his gönderirken kendinizde o histen payınızı alıyorsunuz hemde fazlasıyla.. Bunları da bilin istedim :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Secular mesajı için (toplam 2):
lDaywalkerl (18 Mar, 22:06) • WolfBane (31 Mar, 15:38)
Değerlendirme: 3.7%

Kullanıcı avatarı
dokunarakkustururum
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Teşekkür etti: 62 kez

Okunmamış mesaj gönderen dokunarakkustururum » 13 Mar, 17:16

Secular güzel yazı olmuş teşekkürler. Telepati yeteneği olmayan insanlar telepati yapabilirmi ? Bunu merak ediyorum.
Kadınlar su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkek, hatayı kendi kalıbında aramalıdır.

Kullanıcı avatarı
Secular

Okunmamış mesaj gönderen Secular » 13 Mar, 18:51

Sorun değil dokunarakkustururum .d Adını yazmakta oldukça zormuş :d Ben sorunu cevaplamadan önce sormak istiyorum neden böyle bi isim yaptın ki nickini ? :D Yazıda yazdıklarımı hiçbir yerden bulmadım tamamen kendi tecrübelerim denemeler yaptıkça fark ediyorum. İnternetteki siteleri geziyorum uzman TV'ye falan bakıyorum adam telepatiyle konuşamazsınız öyle bir şey yoktur diyor ama ben konuşabiliyorum yani. :D Arkadaşımla konuşmuştum biriyle daha içten içe konuşmuştuk. Ha yanıldığım olmadı mı? Elbette oldu defalarca ama ben olduğuna inanmayı tercih ediyorum ve inandıkça daha da başarılı oluyorum.. Telepati yeteneğine gelince, telepatiklik her insanda olan bir özelliktir. Bu öyle ayrıcalık değildir bence her insanda zaten vardır önemli olan kullanabilmektir.. Hepimiz yaşamışızdır, annemizin babamızın yada arkadaşımızın bakışlarından kızgın olup olmadığını anlamışızdır, yada ne bileyim konuşmadan da bakışlarla anlaşmışızdır mesela bir olaya aynı anda güleriz yada şaşırırız, gibi.. Bunların hepsi aslında farkında olmadan yaptığımız telepatilerdir. Bunu geliştirmek için de bol bol çalışma yapmak gerekir. Çalıştıkça ve inandıkça daha başarılı sonuçlar almaya başlıyor insan. Ama çok çalıştığım zamanlar -bir ara acayip kafama takmıştım- başım şiddetli bir şekilde ağrıyabiliyor.. O yüzden artık sadece zorunlu durumlarda deniyorum :) Her neyse, sonuç olarak dediğim gibi telepati yeteneği herkes de olan bir şeydir. Bu her insanın sesinin olmasına benzer. Ama kiminin sesi çok güzeldir, kiminin sesi pek güzel değildir ama geliştirmiştir ve güzel şarkılar söylemeye başlamıştır. Sonuç olarak ikiside güzel şarkı söyler. Önemli olan inanmak - çalışmak ve başarmaktır. ;)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Secular mesajı için:
dokunarakkustururum (13 Mar, 21:38)