DEEP WEB ? (Derin internet)

Moderatörler: Medya - Tanıtım Yönetici, Medya-Tanıtım

DMCDanteDMC
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 2
Yaş: 20
Kayıt: 07 Kas, 12:54
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: DEEP WEB ? (Derin internet)

Okunmamış mesaj gönderen DMCDanteDMC » 07 Kas, 13:05

öncelikle herkese kolay gelsin daha yeni üye oldum ve böyle bi başlık görüp girdim...

sonrasında ise burda bulunan kimsenin DWB hakkında hiçbi bilgisinin olmadığını gördüm özellikle inflames arkadaşım çok acayip atmışsın :D

Deep Web (DWB) yasal olmayan yani illegal işlerin döndüğü bi yerdir.Burda kiralık katil,kiralık hacker dan tutun bomba yapımı

molotof yapımı,çocuklara cinsel istismar videoları, işkence görüntüleri, ceset görüntüleri, normal insanların bilmediği gizemli olayların videoları vb. zararlı herşey vardır.
inflames kardeşimiz sanırım Deep Web' de çok fazla HACKER olduğu ve IP numaranızı kolayca görüp sizin peşinize takılabilir,sizi rahatsız edecek şeyler yapabilir ve hatta sizin bilgisayarınız üzerinden bi suç işleyip onu sizin üstünüze yıkarak hapis cezası veya para cezası alabileceğinizi kast etmiştir. Yoksa öyle öldürülme vb. işler Deep Web yüzünden hiç olmamıştır. Benim bunları nerden bildiğime gelirsek ;
Ben doğduğum günden itibaren bilgisayarlar içinde büyümüş biriyim ve bende bu işleri çok iyi bilirim.O yüzden yazdığım herşey kesinlikle doğrudur bana güvenebilirsiniz...
Herkese kolay gelsin iyi forumlar :)
Batuhan77
Mesajlar: 32
Yaş: 17
Kayıt: 05 Ağu, 09:44
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 8 kez
Teşekkür edildi: 2 kez

Re: DEEP WEB ? (Derin internet)

Okunmamış mesaj gönderen Batuhan77 » 13 Kas, 20:13

İnflames şu ölümden telekinetik güçle kurtulmam çok dikkatimi çekti öm den banaa nlatma şansın var mı

Kullanıcı avatarı
TurkishElectric
Mesajlar: 22
Yaş: 15
Kayıt: 17 Oca, 22:57
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 6 kez
Teşekkür edildi: 0

Re: DEEP WEB ? (Derin internet)

Okunmamış mesaj gönderen TurkishElectric » 22 Oca, 18:34

Bunları biliyordum ve o internetin değil de beynimizin %10 unu kullanıyoruz degikmiydi?
Birde ekkeyeyim deep webde bir insanın bir ölüyle giridiğ i iliski bile var
Telekineziyi su niyetler icin yapiniz
"Telekinezi bir sacmalik" diyenlere meydan okuyarak onlara telekinezinin gercek oldugunu anlatmak icin
bir hobi olarak
hayatınız kolaylassin diye

Kullanıcı avatarı
MadameBourjois
Mesajlar: 11
Yaş: 24
Kayıt: 06 Oca, 16:57
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 5 kez

Re: DEEP WEB ? (Derin internet)

Okunmamış mesaj gönderen MadameBourjois » 23 Oca, 16:21

Arkadaşlar Deep Web çoğunuzun abarttığı kadar tehlikeli değildir, fakat umut ettiğiniz kadar da faydalı değildir. Ne demek mi istiyorum? Hemen açıklıyım. Öncelikle şunu da belirteyim kısa bir tecrübem oldu; kullandım.
Hepimizin kullandığı internet, gerçek internetin sadece %15'lik küçük bir kısmıdır. Düşünün; o kadar şey yazıp çiziyoruz okuyoruz dinliyoruz görüyoruz öğreniyoruz... Ve hepsi sadece %15'lik kısım. Tıpkı beynimiz gibi internetin de kullanamadığımız kısımları var. Bu kısımları hayalinizde canlandırmanıza yardımcı olmak için örnek vermek gerekirse, bir okyanusun derinliğine göre değişen katmanları veya dünyayı çevreleyen havanın katmanları gibi görebiliriz. Her katman gerçek bilgiye daha da yaklaştırır, fakat tehlike de artar. Derin internetin en 'derin' tabakasına kadar ulaşmayı herkes yapamaz, bir kere bunu aklınızdan çıkarın. Fakat yine de önemli kısımlara kolaylıkla gelebilirsiniz. Peki ne işinize yarayacak bu Deep Web? Siz burada eski uygarlıklar hakkında bilinmeyen şeyleri öğrenebilirsiniz, nereden geldiğinizi, soyunuzu, en eski hikayeleri, yaşanan olayları, devletlerin sırlarını, saklanan belgeleri, kaçırılma vakalarını, yapılan deneyleri, paranormal olayları, uzaylıları, kutsal kitapların 'saf' halini, şu ana kadar yaşamış her canlının en ince ayrıntısına kadar özelliklerini ve daha saymakla bitmeyecek birçok ilgi çekici bilgiye biraz uğraş ve sabırla ulaşabilirsiniz. Şahsen benim de ilgimi çeker böyle şeyler. Çünkü bilineni öğrenmekten sıkılıp, bilinmeyenleri öğrenmeye istekli biriyim ve eminim benim gibi düşünenler de var ki burada bu konu açılmış. Neyse konuya dönelim... Şimdi böyle anlatınca eminim iyi niyetleriniz kabardı bir an önce denemek istediniz. Fakat Deep Web'te göreceğiniz şeyler maalesef sadece bunlar değildir. Burası her türlü bilgiyi içeren KOCAMAN BİR KÜTÜPHANE VE YASAK YOK. İstediğiniz kitapları alın okuyun. Bu kitaplar az önce anlattıklarım gibi harika şeyler olabilir. Ancak görmek istemeyeceğiniz şeyler de var. Bebek satıcıları, kiralık katiller, silah satıcıları, bomba ve patlayıcı yapımı tarifleri, çeşitli patlayıcı satıcıları, en fazla 10 saniye izlemeye katlanacağınız iğrenç ayinler, çocukların kullanıldığı uygunsuz görüntüler, her türlü uyuşturucunun satışı, hackerların satmak isteyeceği dökümanlar, çalınmış kredi kartı bilgileri, insanlık dışı videolar, işkence videoları vb. birçok şeyle karşılaşacaksınız.
Size kendi kısa tecrübemi anlatmak istiyorum, ardından bunu kullanan başka insanlardan da örnek vereceğim. Ben programı kurdum ve herhangi bir paylaşım yapmadan sadece gezindim. Gördüğüm bazı şeyler oldu onları anlatamıyorum burada ama şunu söyleyeyim keşke görmeseydim. Zaten hemen programı kaldırmama sebep oldu. Programı kaldırdıktan sonra telefonuma ve kullandığım sosyal medya hesaplarına çeşitli mesajlar aldım. Kimlerden mesaj geldi? Tabi ki hackerlardan. Numaramı ve hesaplarımı yenilemek zorunda kaldım. Ama ben böyle olacağının uyarısını almıştım, ne yalan söyleyeyim abartılıyor sandım inanmadım. Gerçekmiş.
Araştırıp okuduğum yerlerden bazı haberleri anlatayım size. Çok önceden okuduğum için kaynak gösteremiyorum alıntı yapamıyorum. Hatırladığım kadarıyla anlatacağım.
Amerika'da birçok hacker, Deep Web sayesinde okumaması gereken belgeleri okudukları için öldürüldüler. Söylentilere göre bunu yapan FBI.
Deep Web'te kutsal kitapların saf haline bile ulaşabileceğinizi söylemiştim. Bunu yapıp, ilk İncil'i okuyan bazı kişilerin başka inanışlara geçtiğinin haberini okumuştum. Başka inanıştan kasıt ateizm olabilir sanırım.
Silah satıcıları, sattıkları silahın ne kadar kaliteli(!) olduğunu göstermek için sokaktan insan toplayıp kapattıkları bir yerde satmak istedikleri silahlarla onları öldürdüler ve bu videolara da ulaşabilirsiniz. Bunu yapan çok kişi var.
Bir 'büyücü' kadın Deep Web'ten satılan bebekleri satın alıp ayinler yapıyor. Aynı şekilde bu videolara da ulaşabilirsiniz. Bu arada birçok 'büyücü' aynı şeyi yapıyordur eminim ama bahsettiğim kadın hala yaşamakta ve ayinlerine devam etmekte çünkü henüz bulamadılar onu.
Okuduğunuz gibi birçok yaşanmış olaylar var. Burada kaldıramayacağınız birçok şeyi göreceksiniz. Bilgi paylaşmak yasa dışıdır. Ama siz '' Ben burayı iyi niyetimle, düzgün bilgiler öğrenmek ve paylaşmak adına kullanmak istiyorum '' diyorsanız, bunun da bir yolu var. Çok iyi bir hacker olmanız lazım çünkü yakalanmamanız için daima anonim olarak kalmalısınız. Bunu yapmanızın tek yolu saniyede 4 defa IP adresinizi değiştirmenizdir. Bu da demek oluyor ki kendinize özel program yapacaksınız. Bunu yapabilirseniz hackerlardan içiniz rahat korunabilirsiniz.
Not: Hackerlar Deep Web'in bir anlamda 'dilencileri' gibidir. Anonim değilseniz size mutalaka ulaşacaklar ve bir şeyler satmak isteyecekler. Sattıkları şey bir pırlanta da olabilir, erkek cinsel organı da. Ama bu konuda olumlu düşünmenizi istemem, iğrenç bir şeyler satmak isteyip karşılığında paradan başka şeyler isteyebilirler. Bu arada bu örneği verdim çünkü orada oldukça ilgi gören bir pazardır erkek cinsel organı satmak.
Şunları da eklemek istiyorum. Dediğim gibi; hepimizin kullandığı internet %15'lik kısım. Ama interneti %100 kullanmamızı sağlayacak bir teknolojiye hala sahip değiliz. Yani dünyada bütün bilgiye ulaşabilecek bir makine veya kişi yok. Ayrıca gerçek dünyada nasıl polisler varsa orada da var ancak tahmin edin kimin polisi var?
Deep Web'te insanları koruma amacıyla yalnızca FBI var. FBI aynı zamanda bazı bilgilere ulaşılmasını engelleyebilmek amacıyla orada. Amerikan hükumeti FBI dışındaki güvenlik ve koruma kuruluşlarının Deep Web'e ulaşmalarını veya orada sabit durmalarını bir şekilde engelliyor. Bunu o kadar ciddi yapıyorlar ki, sadece başka ülke polislerinin değil, FBI dışındaki kendi polislerinin bile erişim veya sabit aktifliğine izin vermiyorlar.
Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar. Tavsiyem; girmeyin kullanmayın bakmayın. Emin olun unutamayacağınız şeyler göreceksiniz. Oraya girip kaybolan birçok kişi oldu. Deep Web, internetin karanlık yüzü, girilmemesi gereken tehlikeli sokaklarıdır.
To where the lonely ones roam
Roam with me
Come down to where all of the others fell
Get lost in the dark to find yourself.

Kullanıcı avatarı
MedianZ
Mesajlar: 63
Yaş: 20
Kayıt: 19 Oca, 04:28
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 6 kez
Teşekkür edildi: 4 kez

Re: DEEP WEB ? (Derin internet)

Okunmamış mesaj gönderen MedianZ » 23 Oca, 17:31

Saniyede 4 kere ip değiştirmek demişssin korunma yolu için ip ile ne alakası var o sadece senin bilgisayarının kimliği dns vpn diğer kapılar ?
İçimizde bir maden var fakat onu işlemedikçe değerli hale getiremeyiz...


Kullanıcı avatarı
andre
Mesajlar: 366
Yaş: 18
Kayıt: 21 Haz, 08:07
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 12 kez

Re: DEEP WEB ? (Derin internet)

Okunmamış mesaj gönderen andre » 23 Oca, 18:46

MadameBourjois yazdı:Arkadaşlar Deep Web çoğunuzun abarttığı kadar tehlikeli değildir, fakat umut ettiğiniz kadar da faydalı değildir. Ne demek mi istiyorum? Hemen açıklıyım. Öncelikle şunu da belirteyim kısa bir tecrübem oldu; kullandım.
Hepimizin kullandığı internet, gerçek internetin sadece %15'lik küçük bir kısmıdır. Düşünün; o kadar şey yazıp çiziyoruz okuyoruz dinliyoruz görüyoruz öğreniyoruz... Ve hepsi sadece %15'lik kısım. Tıpkı beynimiz gibi internetin de kullanamadığımız kısımları var. Bu kısımları hayalinizde canlandırmanıza yardımcı olmak için örnek vermek gerekirse, bir okyanusun derinliğine göre değişen katmanları veya dünyayı çevreleyen havanın katmanları gibi görebiliriz. Her katman gerçek bilgiye daha da yaklaştırır, fakat tehlike de artar. Derin internetin en 'derin' tabakasına kadar ulaşmayı herkes yapamaz, bir kere bunu aklınızdan çıkarın. Fakat yine de önemli kısımlara kolaylıkla gelebilirsiniz. Peki ne işinize yarayacak bu Deep Web? Siz burada eski uygarlıklar hakkında bilinmeyen şeyleri öğrenebilirsiniz, nereden geldiğinizi, soyunuzu, en eski hikayeleri, yaşanan olayları, devletlerin sırlarını, saklanan belgeleri, kaçırılma vakalarını, yapılan deneyleri, paranormal olayları, uzaylıları, kutsal kitapların 'saf' halini, şu ana kadar yaşamış her canlının en ince ayrıntısına kadar özelliklerini ve daha saymakla bitmeyecek birçok ilgi çekici bilgiye biraz uğraş ve sabırla ulaşabilirsiniz. Şahsen benim de ilgimi çeker böyle şeyler. Çünkü bilineni öğrenmekten sıkılıp, bilinmeyenleri öğrenmeye istekli biriyim ve eminim benim gibi düşünenler de var ki burada bu konu açılmış. Neyse konuya dönelim... Şimdi böyle anlatınca eminim iyi niyetleriniz kabardı bir an önce denemek istediniz. Fakat Deep Web'te göreceğiniz şeyler maalesef sadece bunlar değildir. Burası her türlü bilgiyi içeren KOCAMAN BİR KÜTÜPHANE VE YASAK YOK. İstediğiniz kitapları alın okuyun. Bu kitaplar az önce anlattıklarım gibi harika şeyler olabilir. Ancak görmek istemeyeceğiniz şeyler de var. Bebek satıcıları, kiralık katiller, silah satıcıları, bomba ve patlayıcı yapımı tarifleri, çeşitli patlayıcı satıcıları, en fazla 10 saniye izlemeye katlanacağınız iğrenç ayinler, çocukların kullanıldığı uygunsuz görüntüler, her türlü uyuşturucunun satışı, hackerların satmak isteyeceği dökümanlar, çalınmış kredi kartı bilgileri, insanlık dışı videolar, işkence videoları vb. birçok şeyle karşılaşacaksınız.
Size kendi kısa tecrübemi anlatmak istiyorum, ardından bunu kullanan başka insanlardan da örnek vereceğim. Ben programı kurdum ve herhangi bir paylaşım yapmadan sadece gezindim. Gördüğüm bazı şeyler oldu onları anlatamıyorum burada ama şunu söyleyeyim keşke görmeseydim. Zaten hemen programı kaldırmama sebep oldu. Programı kaldırdıktan sonra telefonuma ve kullandığım sosyal medya hesaplarına çeşitli mesajlar aldım. Kimlerden mesaj geldi? Tabi ki hackerlardan. Numaramı ve hesaplarımı yenilemek zorunda kaldım. Ama ben böyle olacağının uyarısını almıştım, ne yalan söyleyeyim abartılıyor sandım inanmadım. Gerçekmiş.
Araştırıp okuduğum yerlerden bazı haberleri anlatayım size. Çok önceden okuduğum için kaynak gösteremiyorum alıntı yapamıyorum. Hatırladığım kadarıyla anlatacağım.
Amerika'da birçok hacker, Deep Web sayesinde okumaması gereken belgeleri okudukları için öldürüldüler. Söylentilere göre bunu yapan FBI.
Deep Web'te kutsal kitapların saf haline bile ulaşabileceğinizi söylemiştim. Bunu yapıp, ilk İncil'i okuyan bazı kişilerin başka inanışlara geçtiğinin haberini okumuştum. Başka inanıştan kasıt ateizm olabilir sanırım.
Silah satıcıları, sattıkları silahın ne kadar kaliteli(!) olduğunu göstermek için sokaktan insan toplayıp kapattıkları bir yerde satmak istedikleri silahlarla onları öldürdüler ve bu videolara da ulaşabilirsiniz. Bunu yapan çok kişi var.
Bir 'büyücü' kadın Deep Web'ten satılan bebekleri satın alıp ayinler yapıyor. Aynı şekilde bu videolara da ulaşabilirsiniz. Bu arada birçok 'büyücü' aynı şeyi yapıyordur eminim ama bahsettiğim kadın hala yaşamakta ve ayinlerine devam etmekte çünkü henüz bulamadılar onu.
Okuduğunuz gibi birçok yaşanmış olaylar var. Burada kaldıramayacağınız birçok şeyi göreceksiniz. Bilgi paylaşmak yasa dışıdır. Ama siz '' Ben burayı iyi niyetimle, düzgün bilgiler öğrenmek ve paylaşmak adına kullanmak istiyorum '' diyorsanız, bunun da bir yolu var. Çok iyi bir hacker olmanız lazım çünkü yakalanmamanız için daima anonim olarak kalmalısınız. Bunu yapmanızın tek yolu saniyede 4 defa IP adresinizi değiştirmenizdir. Bu da demek oluyor ki kendinize özel program yapacaksınız. Bunu yapabilirseniz hackerlardan içiniz rahat korunabilirsiniz.
Not: Hackerlar Deep Web'in bir anlamda 'dilencileri' gibidir. Anonim değilseniz size mutalaka ulaşacaklar ve bir şeyler satmak isteyecekler. Sattıkları şey bir pırlanta da olabilir, erkek cinsel organı da. Ama bu konuda olumlu düşünmenizi istemem, iğrenç bir şeyler satmak isteyip karşılığında paradan başka şeyler isteyebilirler. Bu arada bu örneği verdim çünkü orada oldukça ilgi gören bir pazardır erkek cinsel organı satmak.
Şunları da eklemek istiyorum. Dediğim gibi; hepimizin kullandığı internet %15'lik kısım. Ama interneti %100 kullanmamızı sağlayacak bir teknolojiye hala sahip değiliz. Yani dünyada bütün bilgiye ulaşabilecek bir makine veya kişi yok. Ayrıca gerçek dünyada nasıl polisler varsa orada da var ancak tahmin edin kimin polisi var?
Deep Web'te insanları koruma amacıyla yalnızca FBI var. FBI aynı zamanda bazı bilgilere ulaşılmasını engelleyebilmek amacıyla orada. Amerikan hükumeti FBI dışındaki güvenlik ve koruma kuruluşlarının Deep Web'e ulaşmalarını veya orada sabit durmalarını bir şekilde engelliyor. Bunu o kadar ciddi yapıyorlar ki, sadece başka ülke polislerinin değil, FBI dışındaki kendi polislerinin bile erişim veya sabit aktifliğine izin vermiyorlar.
Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar. Tavsiyem; girmeyin kullanmayın bakmayın. Emin olun unutamayacağınız şeyler göreceksiniz. Oraya girip kaybolan birçok kişi oldu. Deep Web, internetin karanlık yüzü, girilmemesi gereken tehlikeli sokaklarıdır.
Kutsal kitapların orjinalleri demişsin ama eğer kutsal kitapların orjinaller kalmış olsaydı İslam dini diye bir şey olmazdı.

Kullanıcı avatarı
MadameBourjois
Mesajlar: 11
Yaş: 24
Kayıt: 06 Oca, 16:57
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 5 kez

Re: DEEP WEB ? (Derin internet)

Okunmamış mesaj gönderen MadameBourjois » 23 Oca, 19:40

Fazla ayrıntıya girmek istemedim o kısımda. Kesin anonimlik yapmayı becerebilseydim belki tutunurdum orada ama sorduğunuz soruya şöyle cevap verebilirim:
VPN gizliliğini belli bir ücret karşılığında kolaylıkla sağlayabilirsiniz, yeter ki güvenli bir kaynak olsun. DNS işi ise çok daha karmaşık. Deep Web'de ulaşmak istediğimiz siteler DNS kullanmıyor. Yani siteler buradan alışık olduğumuz .com .net .org vb formlarda değil. Deep Web'de Pseudo-TLD kullanılıyor. Yani com net org yerine onion bitnet i2p vs... Genelde onion kullanılır. Şimdi gelelim Proxy tercihine. 3 çeşit Proxy vardır. En güvenli ve gizlilik sağlayanı Elite Proxy oluyor. Kesin anonimlik için bunları uygulamayı bilmek gerekiyor. Fakat şöyle bir nokta var: Deep Web'in kendi içinde kullanıcıları korumaya yarayan bir kalkan vardır. En azından bu, az bile olsa işimize yarıyor. Örneğin site adları ve domainleri daima değişir. Yani mesela şu anda hosgeldiniz.onion diye bir adrese girdiniz, 1 saat sonra bu adres merhaba.i2p olabilir. Burada bilgiler çok canlıdır daima hareket eder. Dolayısıyla bir şey bulduğunuzda bunu kaydetseniz iyi olacak, tekrar bulamayabilirsiniz. Deep Web'e girdiğinizde zaten bir anlamda anonim oluyorsunuz. Sizin gibi giren birçok kişi var ve sizin onları bulamayacağınız gibi onlar da sizi bulamaz. Sizi bulma şansı olan kişiler hackerlardır. Yani bu kadar önlemi Deep Web'de gezinmek için değil, hackerlardan korunma şansı için alıyorsunuz. Dikkat ederseniz korunma şansı dedim. Unutmayın orada her şey mümkün. Bir şekilde yakalayabilirler. Bu olasılığı en aza indirgemek için IP'yi otomatik olarak saniyede birkaç defa (en az 4 olmalıymış) değiştiren bir programa ihtiyacınız var. Bu sayede çok iyi bir hacker'ın bile sizi yakalama olasılığı, o 1 saniye boyunca kaldığınız IP adresini yakalayabilmesi kadardır.
Başka bir yol daha var. Diyelim ki yapamadınız, gerekli şeyleri sağlayamıyorsunuz hatta anlayamıyorsunuz bile. O halde bunu Deep Web'den sağlayacaksınız. Üzgünüm ama satıcılardan birine güvenmek zorundasınız. Bu kadar karamsar olmayın, güvenilir bir hacker bulun ve gizliliğinizi sağlaması için pazarlık yapın. Anlaşmayı ancak para karşılığında yapacaktır. Deep Web'deki para birimi Bitcoin'dir. Bakın, bu da Deep Web'in kendi güvenlik kalkanından bir örnektir mesela. Hackerların olduğu bir yerde kredi kartıyla ödeme yapmak olmazdı tabi ki. Gerçek paranızı Bitcoin'e çevirip, Deep Web'de alışveriş yapabilirsiniz. Tıpkı döviz gibi değer kaybedip kazanabilir Bitcoin. Eğer finansal işlerden anlıyorsanız bu sayede Bitcoin'inizi gerçek paraya çevirebilir, yine kazanç sağlayabilirsiniz.
Eğer bu Bitcoin'le olan çözümü beğendiyseniz ve yeterince Bitcoin'e sahipseniz; kısacası Deep Web'de zengin biriyseniz, sizin için çalışacak hackerlar bulmanız mümkün. Gerçek dünyada işe alır gibi yanınızda çalışmasını isteyin. Elbette ona maaş vermeniz gerekecek. ''Yok ben güvenemem'' diyorsanız sadece gerektiği zamanlarda onları kiralayabilirsiniz. Şunu da bilin ki, siz nasıl birini kiralayabiliyorsanız aynısını bir başkası size teklif edebilir. Tabi bu teklif hangi konuda olur bilemem. Ama güvenli yerlerde siz de kendinize uygun iş bulabilirsiniz.

---------------------------------------------------------

Pseudo-TLD (Pseudo Top Level Domain): İlgili yerde bahsettiğim gibi com org net yerine kullanılan onion i2p bitnet gibi formlardır. Daha doğrusu saklı alan adlarına denir.

---------------------------------------------------------

Adreslerin sık sık değiştiğini söylemiştim. Eğer kaybettiğiniz bilgiye tekrar ulaşmak istiyorsanız HiddenWiki'ye doğru koşun. HiddenWiki'ye illegal Wikipedia diyebiliriz, harika bir benzetme olur. Zaten Deep Web'i kullanmaya başlar başlamaz doğruca buraya ulaşın, güvenilirliğinden şüphe etmeyeceğiniz tek yer burasıdır.

Uyarı: Deep Web'ten kıyafet, yemek veya eşya alışverişi, ya da takası yapmanız mümkün. Ancak çok dikkatli olmanız gereken yerlerden biri de budur. Çünkü çoğu market ürün adlarını adeta gizli kod olarak kullanıyor. İstediğiniz herhangi bir adrese (tabi ki ev adresinizi söylemeyeceksiniz, başka bir adres bulun) pizza siparişi verdiniz diyelim. Eğer dediğim gibi pizza bir gizli kodsa, aldığınız paket muhtemelen uyuşturucudur. Market sahibi bundan daha kötü huyluysa bu ufak bir oyun olabilir, sizi ihbar etmiş olabilirler. Dolayısıyla polislere pizzanızla yakalanırsınız. Bu örnek çok hikaye gibi oldu değil mi? İnanmamazlık etmeyin, her türlü bilginin döndüğü bir yer ve her türlü insanın rahatça kimliksiz gezindiği bir yer. Başınıza her şey gelebilir. O yüzden böyle risklere girmeyin.

Deep Web'i uzun süreli kullanma niyetinde olan arkadaşlara ayrıca bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Burada birçok çeteyle de karşılaşabilirsiniz. Dolandırılma riski daima olacaktır. Kendi çevrenizi kurmanızı, bir çete oluşturmanızı tavsiye ederim. Ortak çıkarlar uğruna her türlü düşman anlaşabilir unutmayın. Bireysel bir şekilde fazla kalamazsınız. Özellikle bu tip konulara uzaksanız.

Konuyu biraz dağıttım sanırım kusura bakmayın, ama sorunuza cevap verebilmişimdir umarım. Bildiklerim sınırlı, çok şey biliyorum denemez ama aktarmaya çalıştım.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti MadameBourjois mesajı için:
MedianZ (23 Oca, 21:05)
Değerlendirme: 1.85%
To where the lonely ones roam
Roam with me
Come down to where all of the others fell
Get lost in the dark to find yourself.

Kullanıcı avatarı
MedianZ
Mesajlar: 63
Yaş: 20
Kayıt: 19 Oca, 04:28
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 6 kez
Teşekkür edildi: 4 kez

Re: DEEP WEB ? (Derin internet)

Okunmamış mesaj gönderen MedianZ » 23 Oca, 21:05

bilgilendirme için teşekkürler
İçimizde bir maden var fakat onu işlemedikçe değerli hale getiremeyiz...

Kullanıcı avatarı
MadameBourjois
Mesajlar: 11
Yaş: 24
Kayıt: 06 Oca, 16:57
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 5 kez

Re: DEEP WEB ? (Derin internet)

Okunmamış mesaj gönderen MadameBourjois » 23 Oca, 21:49

Ne demek, elimden geldiğince açıklamaya çalıştım inşallah meraklısı olanların işine yarar bilgiler vermişimdir.

Andre, sorunu şu an fark ediyorum afedersin. Ben tabi ki gözlerimle görmedim oradaki kutsal kitapların ilk halleri olarak gösterilen belgeleri. Ne kadar araştırsam da Kur'an-ı Kerim'in değiştirildiği hakkında elle tutulur bir bilgi bulamadım (Bana soracak olursan, böyle bir şeye ihtimal vermem). Ancak İncil'in defalarca değiştirildiği zaten tarih kitaplarında bile yer almaktadır. Hatta çoğu kral, kendi kutsal kitaplarında düzeltmeler yapmıştır. Kesin olarak bilinmeyen şey ise bunun ilk hali. Deep Web'te ilk halinin olduğu iddia edilen belgeler vardır. Ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır ben bilemem. Sadece İncil değil, Tevrat, bazı eski inanışlar, saklanan inanışlar, günümüze kadar gelen ancak kitaplarını korudukları söylenen inanışlar da mevcut.
Gördüğünüz gibi çok geniş bir yelpazede sunuluyor bilgiler. Fotoğraf ve videolarla da destekleniyorlar. Dediğim gibi, ben kendim okumadım bu belgeleri. O yüzden maalesef 'doğrudur' veya 'yanlıştır' diyemiyorum. Sadece orada bu bilgilerin mevcut olduğunu söyleyebiliyorum.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti MadameBourjois mesajı için:
ozina (07 Şub, 03:14)
Değerlendirme: 1.85%
To where the lonely ones roam
Roam with me
Come down to where all of the others fell
Get lost in the dark to find yourself.

hiya
Mesajlar: 12
Yaş: 103
Kayıt: 04 Şub, 11:50
Yaşadığınız İl: 58 Sivas
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: DEEP WEB ? (Derin internet)

Okunmamış mesaj gönderen hiya » 10 Şub, 15:21

bence abarttın yani orası türklere uzak orda türkler az sayıdadır.yani virüs ve


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Sorularla Sohbet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir