gozumu kirmizi yapsam sakincasi olurmu

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
andre
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Re: gozumu kirmizi yapsam sakincasi olurmu

Okunmamış mesaj gönderen andre » 12 Eki, 09:35

kör olmazsın ama gözlerin ışğa karşı hassaslaşır.

Kullanıcı avatarı
EmRe67
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Teşekkür etti: 7 kez

Okunmamış mesaj gönderen EmRe67 » 12 Eki, 10:59

Kanlaşma olacak ..
http://i.imgur.com/M8JNn.gif?1

Kullanıcı avatarı
serons25
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Teşekkür etti: 47 kez

Okunmamış mesaj gönderen serons25 » 13 Eki, 23:07

o zaman kas yapmaya çalış falan bir şey yap ama gözlerinle uğraşma bence
Bilgi edinmeden, okumadan, araştırmadan, aşırı fazla gitmemek suretiyle düşünün ve kesin bir karara varmayın.
İlim sonsuzdur.

Kullanıcı avatarı
inflames
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Teşekkür etti: 68 kez

Okunmamış mesaj gönderen inflames » 15 Eki, 15:40

uvv sakin :) şimdi biokinezinin günah olup olmadığı konusunda bayağı tartışma oldu çünkü Aillah'ın verdiği bi şeyi beğenmiyor gibi düşünebilirsin ama mesela Allah bize beyin vermiş onu neden geliştirioz Allahın verdiği saf beyni beğenmiyor muyuz gibi düşünceler atıldı şimdilik onu boşver bence biokinezide daha basit bir konuyu dene
GEN X in gitmesine üzülüyoruz GEN X için süpertransı bulacağız ve onu unutmamak için bu imzayı değiştirmeyeceğim

Kullanıcı avatarı
Msa
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Teşekkür etti: 125 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Msa » 16 Eki, 11:53

Boşuna uğraşma. Yok öyle bişey.
İMZA

Kullanıcı avatarı
eb1234eb

Okunmamış mesaj gönderen eb1234eb » 17 Eki, 16:48

Bir süre girmemiştim geldim :D. Kırmızı bir hastalık yüzünden oluyor ve yarı kör gibi birşeydi bir ara araştırdığımda bulmuştum gözler o kadar hassaslaşır ki gerçekten kör gii olursun çok zor görürsün ışıklı ve karanlık ortamlarda ayrıca bu göz işi düzgün bilgi ve araştırma olmadan bulaşılıcak birşey değil bence çok gelişmeden abartma çok geliştim diyorsanda yinede başlama :D. (birde arkadaşlar herkezin kendi aklı beyni var lütfen günahdır günah değildir tartışmalarını bırakalım herkez kendi neyin doğru neyin yanlış oldugunu kendi görüşüne göre değerlendirir...)(belki doğruyu yanlışı göstererek iyi birşey yapmak istiyorsunuzdur buda olabilir ama kim gerçekten doğru veya oldugunu bilemez yani herkein görüşü yanlış veya doğru olabilir... LÜTFEN BİRBİRİMİZİN GÖRÜŞLERİNE SAYGI DUYALIM....)
Kendin ol ve kendini her halinle kabul et... GERÇEK başarıyı arzulamayı bile DÜŞÜNME onun dışında... GERÇEK DÜŞÜNMEK İÇİN DEĞİL BAŞTAN ŞEKİLLENDİRMEK İÇİNDİR UNUTMA...

Alihan
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Teşekkür etti: 24 kez

Okunmamış mesaj gönderen Alihan » 17 Eki, 21:06

Yorumları okumadım çok fazlalar ve üşendim :D Her zaman aynaya bakarken yürürken falan gözünü kırmızı düşün. Teknikleri de boşver ilk haftadan sıkarlar aksatırsın falan :D Bu arada bunu yapcaksan baya dayancan çünkü 5 ayımı aldı benim göz rengime yeşil eklemem oda açık kahverengi gözün etrafına azıcık yeşil şeklinde oldu :D Ama benim dediğimi her aklına gelince yaparsan olur zamanla merak etme.
Yazık ki insanlar doğayı yok ederken birşeyi hep unutuyorlar : İnsan da doğanın bir parçası !!!

Alihan

Okunmamış mesaj gönderen Alihan » 17 Eki, 21:10

Bu arada eb1234eb gözün kırmızı olma hastalığı albino :D Albinoların renk pigmenti bulunmadığından gözler kırmızı oluyor ve hassaslığı da şundan kaynaklı: Esmerler mi daha duyarlıdır güneşe beyaz tenliler mi? Elbete beyaz tenliler. Çünkü renk pigmentleri güneşin deriye zarar vermesini önlüyor.(gözlerinin neden beyaz değil bilmiyorum albinoluların. ama tahminim damarlardaki kanın renginin irise geçmesi :D)
Yazık ki insanlar doğayı yok ederken birşeyi hep unutuyorlar : İnsan da doğanın bir parçası !!!

Kullanıcı avatarı
eb1234eb

Okunmamış mesaj gönderen eb1234eb » 19 Eki, 01:04

Alihan yazdı:Bu arada eb1234eb gözün kırmızı olma hastalığı albino :D Albinoların renk pigmenti bulunmadığından gözler kırmızı oluyor ve hassaslığı da şundan kaynaklı: Esmerler mi daha duyarlıdır güneşe beyaz tenliler mi? Elbete beyaz tenliler. Çünkü renk pigmentleri güneşin deriye zarar vermesini önlüyor.(gözlerinin neden beyaz değil bilmiyorum albinoluların. ama tahminim damarlardaki kanın renginin irise geçmesi :D)
hatırlatma için saol unutmuştum :D (birde sanırım albino hastalıgında tamamen beyaz oluyordu insan ?...) ayrıca benim anlatmak istediğimde uydu ve birkaç detay(tamam tamam belki birsürüdür :D) bazı arkadaşlar körlük filan yazmışlar daha detaylı olsun diyede ışığa hassaslaşmasını ve karanlık-ışık ayarı tutmadığında çok zor gördüğümüz rahatsız oldugumuz durmdu yani neredeyse kör gibi bişey ben onu daha bi açma amaçlı yazdım... bu arada hastalıgın adı ve açıklaman içinde çok sağol :)
Kendin ol ve kendini her halinle kabul et... GERÇEK başarıyı arzulamayı bile DÜŞÜNME onun dışında... GERÇEK DÜŞÜNMEK İÇİN DEĞİL BAŞTAN ŞEKİLLENDİRMEK İÇİNDİR UNUTMA...

Alihan

Okunmamış mesaj gönderen Alihan » 20 Eki, 17:05

Albino vücutta renk pigmentlerinin eksikliği veya azlığına denir yani tam olarak beyaz olmayanları da var :) ve biyokinezi çok tehlikeli bir kinezidir. Ve o arkadaşlar haklı olabilirler bu yüzden hastalıklarla oluşan şeyler yerine sağlıklı insanlarda olan şeyleri vücuda uygulamak daha güvenlidir. Ama yinede riskli yani :) Allah korusun gözünde hasara ve buna bağlı olarak görme bozukluklarına neden olabilirsin! Bu yüzden illada yapcaksan gözün yapısı ve rengini nasıl aldığıyla ilgili detaylı bir araştırma yapmadan başlamanı önermem!