psi-wheel yardım :)

Moderatör: Sai

anarchy
Teşekkür etti: 0

psi-wheel yardım :)

Okunmamış mesaj gönderen anarchy » 29 May, 19:11

Arkadaşlar daha bugun başladım çalışmalara ama iki kez döndürebildim psi wheel ı. Ancak biraz garip. Odaklanmayla olmuyor henüz istediğim gibi ama bazı ani şeylerle döndürebiliyorum. Başka bir şeye odaklanmışken bakışlarımı wheel üstüne getirince dönmeye başlıyor ve aniden duruyor yavaşlayarak değil. Ancak bilinçli bir şey değil yaptığım ve kontrol sıfır. Ne yapmalıyım ?

gurkan12321

Re: psi-wheel yardım :)

Okunmamış mesaj gönderen gurkan12321 » 30 May, 19:03

kardeşim dediğin gibi banada oluyor mesela birden dönüo aniden duruo yavaşlamadan ben elimle döndürüp çok kolay kagıdı durdurabiliyorum ama ilerletmeyi çok yapamıyorum daha yeni başladım :)

anarchy

Okunmamış mesaj gönderen anarchy » 30 May, 19:31

bugun istediğim yönde döndürebildim bakalım :D fazla yeniyim bnde :D

FireSpirit
Konum: 270derece sağa doğru dön bide yukarı bak sonra kafanı salla gözünü kapa bi' ac Ahanda karsındayım :)
Teşekkür etti: 6 kez

Okunmamış mesaj gönderen FireSpirit » 30 May, 20:39

yha odaklan gözlerini kapa onu zihninde imajine et(hayal et).Zihninde onun döndüğünü gör ve bu dönmenin sebebi de sen ortamdaki herşeyden bir enerji topluyorsun bu enerji göğüsünde birikiyor ve ellerinden psi-wheel e akıyor we tamamen odaklanıp gözlerini actığında onun dönmekte olduğunu göreceksin..!
Gözlerimiz ile Gördüğümüz Her Şey Aslında Cok Daha Farklıdır...

www.sfgame.web.tr ~=Alsaes=~

anarchy

Okunmamış mesaj gönderen anarchy » 30 May, 20:58

enerji odaklama ve yönlendirme konusunda pek iyi değilim sadece biraz odaklanınca parmak uçlarımın ısındığını/karıncalaştığını farjk ediyorum o kadar

doukan

Okunmamış mesaj gönderen doukan » 31 May, 08:56

Bende yeni olmama rağmen şunu söylebilirim, içinde ki gücü bilirsen wheel senin önünde bir motorlu oyuncak gibi döncektir. Dikkat etmen gereken o anki tüm duygularını unutup sadece wheel odaklanmandır. Onu imaje edip tüm benliğinle inanıp vücunda ki chi enerjisini ona yöneldiğini düşünürsen zaten dönmeme gibi şansı yok.