Telekinezi başlangıcı ve devamı

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kullanıcı avatarı
Kuzey*
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Teşekkür etti: 0

Re: Telekinezi başlangıcı ve devamı

Okunmamış mesaj gönderen Kuzey* » 01 Ara, 13:19

Telekineziye yeni başlayan biri spi wheel'i başarıcam diye kendini yiyor, senin bunları yapman çok şaşırtıcı geldi doğrusu.

Aref'in şovlarını unutup kendinize odaklanın.

Kullanıcı avatarı
Kuzey*
Yaşadığınız İl: 33 Mersin

Okunmamış mesaj gönderen Kuzey* » 01 Ara, 13:22

Rosso yazdı:yhaa ben bunu yapmaya calısırken hanı avuclarımın ıcınde bı guc-enerjı- oldugunu dusunup o enerjıyı kagıda gonderıp yonetmeye calıstım,Fakat dogal olarak kendımı bayagı sıkıorum ...
Acaba bu yuzden mı olmuo???
Arkadaşım bende kendimi çok sıkıyordum ellerimde alev varmış gibi düşünüyordm ama öyle yapmayı bıraktım. Ellerim zaten bir enerji olarak bakıyorm artık. Ellerim hakkında birşey düşünmüyorm. Şu an rahat döndürebiliyorm kağıdı.

Ellerini birbirine sürt ısınsın (çok hızlı sürt birbirine çok ısınsın yanma hissine geldiğinde dur)
Kağıdın yanlarına koy elini ve kağıda dik gözünü. (gözünü sakın daldırma kağıdın ortasına bak)
Kağıdın ortasına bakarken kağıda dönmesini emret (sanki karşındaki bir canlıymış gibi dön! de tabi içinden beynin emri yollasın)

Ben bu şekilde başardım ve şu an gözlerimlede kağıdı döndürebiliyorm. İyi günler.
Aref'in şovlarını unutup kendinize odaklanın.

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 127 kez

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 01 Ara, 16:26

Kuzey* yazdı:Telekineziye yeni başlayan biri spi wheel'i başarıcam diye kendini yiyor, senin bunları yapman çok şaşırtıcı geldi doğrusu.
spi değil psi :)
pixies forever <3<3

lobelia
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen lobelia » 09 Oca, 15:31

bnde yeni başladm, ama duyalı baya olmuştu. peçeteyi katlarına ayırdım(4kat oluyorya bir peçete) 1 katta çok küçük bir parça kopardım hafif olsun diye. sonra gözlerimi odakladm falan ama 1 dk sonra peçete ile benim arama sis gibi bişey indi. acaba gözlerimmi yoruldu dedim başka tarafa baknca sis kayboldu, ama peçeteye bakar bakmaz yine oluştu. sis ile denemeye devam ettim ama bir sonuç alamadm... bu sis ne? nasıl kurtulurum?

OHI

Okunmamış mesaj gönderen OHI » 31 May, 22:46

Beyler ilk sayfalar da şöyle bir muhabbet dönmüş Beynimin yüzde 2sini kullanıyom yok yüzde 5 ini kullanıyom.yok öyle bişey biraz mantıklı düşünün.

Kullanıcı avatarı
QQQ

Okunmamış mesaj gönderen QQQ » 01 Haz, 08:36

netenes yazdı:
DeMoNsS yazdı:12 me girdim ben. Ayrıca aklı fikri çizgifilmde diyorsun; hayalgücüm çoğalıyor. Ben şimdiden bilim-kurgu romanı yazıyorum hayal gücüm sayesinde. Ama hayalperest de değilim. Ayrıca sen kaç yaşındasın 35 mi? 12... Çok fark varmış. Sana benden bir tafsiye, çizgifilm izle, hayal gücünü genişlet. Belki teorilerin ve kanıtların olur. Benim izafiyet teorisi hakkında kanıtlarım ve küresel ısınma ve kıyamet hakkında teorilerim var. Hayal gücü sayesinde. IQ'yu da genişletir. Benimki 136...
Anlaşılan o IQ aynı zamanda büyük bir egoya sebep oluyor. :)
Hahah. Sabah sabah güldürdün ya beni... :)
Astral Seyahat
Ruhunuz bize emanet.
:)