Telekinezi Nedir? Kavramları vs Nelerdir? Nasıl Başlarım??

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
no she
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Teşekkür etti: 0

Telekinezi Nedir? Kavramları vs Nelerdir? Nasıl Başlarım??

Okunmamış mesaj gönderen no she » 12 Oca, 20:47

Öncelikle Yanlış Yerde İse Lütfen Taşınsın!

Herkese merhaba.. Ben Beyin gücü hakkında araştırma yapıp nesnelerin hareket etmesi şekil değiştirmesi gibi şeylerin nasıl yapılacağını öğrenmek için bügun araştırma yapmaya karar verdim. Aslında hep bir merakım vardı ama hiçbir bilgim yoktu ( hala da yok :( ).. Bir Kaç Saattir forumda geziyordum araştırıyordum doğrusu. Her Konu farklı şeyleri anlatıyordu kimisi kağıdı döndürerek başla daha sonra kaşık bük gibi şeylerin nasıl yapılacağı ve bunlardan başlanması gerektiğini söylüyor. Bazı konularda ise enerji topları ve çakralar diye şeyler gördüm.. Bir konuda da ateşi mi seçeyim suyu mu gibi şeyler..

Açıkcası tüm bunlar ne bilmiyorum :( Şimdi sizden bu beyin gücü kontrolüne nasıl başlarım nasıl geliştirim.. tüm bu kavramlar neyin nesi? Hangisi nedir hangi elementi seçeceğim ve daha doğrusu bu nasıl olacak ve ne işe yarayacak.. Gibi soruların cevaplarını rica ediyorum..!

Düşünün siz nasıl başladınız elbette siz de sıfırdan başladınız doğuştan bilmiyorsunuz. Siz nasıl başladınız ve son olarak da bu işin yüksek zararları yok dimi..??

Bana yol göstermenizi istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.. :)

no she
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Re: Telekinezi Nedir? Kavramları vs Nelerdir? Nasıl Başlarım

Okunmamış mesaj gönderen no she » 18 Oca, 21:27

Hiç Yorum Yok Mu? Başlamayım Ben O Zaman :D

kaican

Okunmamış mesaj gönderen kaican » 15 Mar, 22:41

BAK KARDEŞ TELEKİNEZİ İLK OLARAK İNSANIN KENDİ BEYİN GÜCÜNÜ DIŞARIYA VURMASI GİBİ BİŞEYDİR YANİ TAMAMEN HAYAL GÜCÜNÜN DIŞA VURMASIDIR YAZI UZUN GELEBİLİR ANCAK SONUNA KADAR OKU COK YARDIMCI OLUCAK YAZI BANA YARDIM EDEN BÜTÜN BİLGİLERİ YAZDIM KARDEŞ...

ELEMENT OLAYI :

ELEMENT OLAYI O ELEMENTLERİ KONTROL ETMEYE DAYANIR HANİ SEN BELKİ İZLEMİŞSİNDİR "AVATAR:SON HAVA BÜKÜCÜ " FİLMİNDEKİ GİBİ ELEMENTLERİ ELİNDE BULUNDURMA OLAYIDIR VE ELEMENTLERLE ENERJİ TOPU(PSİ-BALL) YAPTIGINDA İLERDE ONUDA GÖZLE GÖRÜLEBİLİR HALE GETİREBİLİRSİN.

NE GİBİ YOL İZLERİZ:

VALLA YALAN SÖLEMİYCEM BENDE YENİYİM ANCAK 4-5 GÜN AŞIRI DERECEDE ARAŞTIRMA YAPTIM VE 4. GÜNDE DAHA PSİ-WHELL ANCA YAPABİLDİM ODA 1 TUR DÖNDÜREBİLDİM.NE GİBİ YOL İZLENİR ORAYA GELİRSEK DÜZENLİ ÇALIŞMA PES ETMEME VE EN ÖNEMLİ OLAN ASLA OLMAYACAGINI DÜŞÜNMEMEK YETERLİDİR CÜNKİ BUNU HERKES YAPABİLİR BUGÜN OLMAZSA YARIN OLCAK SORUN SİZDE DEĞİL MADDEDEDİR ONU DÜŞÜNÜN.

ALIŞTIRMALAR:

KAPAK
PSİ-WHELL
PİPET
KAŞIK BÜKME
PSİ-BALL
ELEMENT KONTROLÜ

KAPAK:

KAPAK COK KOLAYDIR BİR PET ŞİŞE KAPAGINI İÇİ SANA BAKICAK ŞEKİLDE DİK KOY VE DİKKATİNİ BOZMIYCAK ŞEKİLDE YAKLAŞ ÖR: 2 KARIŞ SONRA 10 DK HİCBİRŞEY DÜŞÜNMEDEN BAK BU SENİN KONSANTRASYONUNU ARTTIRIR AKLININ BAŞKA ŞEYLERE GİTMESİNİ ÖNLER

PSİ-WHELL:

PSİ-WHELL SERT BİR CİSME TAKILAN BİR İGNENİN ÜSTÜNE ÖZL BİR ŞEKİLLE KATLANMIŞ BİR KAGIDI KOYARAK VE O KAGIDI DOKUNMADAN BEYİN GÜCÜYLE İSTEDİGİN YÖNE DOGRU ÇEVİRME YÖNTEMİDİR.

PİPET ÇEVİRME:

PİPET CEVİRME BİR PET ŞİŞENİN ÜSTÜNE YATAY ŞEKİLDE KOYULAN PİPETİ SAGA VEYA SOLA DOGRU DOKUNMADAN ÇEVİRME YÖNTEMİDİR.

KAŞIK BÜKME:

BİLDİGİNİZ GİBİ KAŞIGI BEYİN GÜCÜYLE EĞME-BÜKME YÖNTEMİDİR.

ENERJİ TOPU(PSİ-BALL):

PSİ BALL GÖZÜKMEYEN ANCAK BİR CİSME ATTIGINDA ETKİ GÖSTEREN İLERLENDİGİNDE KENDİNE KALKAN UZAKTAKİ BİRİNE SALDIRI BİR CİSMİ UZAKTAN VURMA GİBİ YÖNLERDE KULLANILABİLİR.

YAPILIŞ YÖNTEMLERİ :

PSİ-WHELL:

ELLERİNİZİ KAGIDIN YANINA KOYUN VE 2 KARIŞ UZAKTAN KAGIDA BAKIN TABİ ÖNCESİNDE KAPAK CALIŞMASI YAPIN DAHA SONRA KALBİNİZDEN SAF SU TARZINDA ENERJİNİN BU SİZE KALMIŞ NASIL İMAJİNE(HAYAL) EDERSENİZ ÖYLE BİR ENERJİNİN OMUZLARINIZA ORDAN DİRSEKLERE ORDAN BİLEKLERE ORDAN AVUÇ İÇİNE GİTTİGİNİ DÜŞÜNÜN VE AVUÇ İÇİNDEN BİR HORTUM GİBİ CIKTIGINI VE PSİ-WHELL İ KAPLADIGINI İMAJİNE EDİN DAHA SONRA O HORTUMUN PSİ-WHELLİ DÖNDÜRDÜGÜNÜ DÜŞÜNÜN HANGİ TARAFA İSTİYORSANIZ O TARAFA DÖNDÜGÜNÜ DÜŞÜNÜN DÖNECEKTİR.

PİPET ÇEVİRME:

DAHA PEK FAZLA BİLGİM YOK BU KONUDA ANCAK TAHMİNİMCE PSİ-WHELL İLE AYNI YÖNTEM KULLANILIYODUR.

KAŞIK BÜKME:

TABİ BUNDAN ÖNCEDE KAPAK CALIŞMASI YAPIYORUZ SONRASINDA KAŞIGIN TAM ORTASINDAN KEPÇE VE SAPIN BİRLEŞTİGİ NOKTADAN BAŞ VE İŞARET PARMAGINIZLA TUTUN ÖNCESİNDE KAPAK CALIŞIN VE RAHATLIK ACISINDAN UZANIN BİRYERE DAHA SONRASINDA TUTTUGUNUZ YERDE BAŞ PARMAGINIZLA OKŞAYIN KAŞIGI VE ISINDIGINI DÜŞÜNÜN DAHA SONRASINDA BÜKÜLDÜGÜNÜ DÜŞÜNÜN 6.-7. DK DA BÜKÜLME HİSSİ ALICAKSINIZ ANCAK YALANCI HİSTİR O İNANMAYIN EN GEC 10 DK YA BÜKÜLÜCEKTİR.

PSİ-BALL:

PSİ-BALL YAPMAK İÇİN GÖZLERİNİZİ KAPATIN VE ENERJİ KAYNAGINIZDAN ENERJİ ALDIGINIZI İMAJİNE EDİN BU ENERJİ KAYNAGI - AY / GÜNEŞ / DÜNYA - AYDAN MAVİ VE SOGUK GÜNEŞTEN KIRMIZI VE TURUNCU AYNI ANDA SICAK DÜNYADAN İSE YEŞİL VE GÖK MAVİSİ RENGİNDE VÜCUT SICAKLIGINDA BİR DUMANIN AGZINIZDAN GİRDİGİNİ VE İÇİNİZİ DOLDURDUGUNU İÇİNİZDE GEZDİGİNİ HİSSEDİN 2-3 DK SÜRER ORTALAMA ZATEN ANLIYCAKSINIZ İÇİNİZE Bİ COŞKU HİSSİ GELİCEKTİR DAHA SONRASINDA ELLERİNİZİN AVCUNU BİRBİRİNE BAKICAK ŞEKİLDE AYARLAYIN VE PSİ-WHELL GİBİ KALBİNİZDEN SAF ENERJİNİN AVCUNUZUN İÇİNE KADAR GELDİGİNİ VE YİNE HORTUM ŞEKLİNDE ELİNİZDEN SPİRAL OLUŞTURARAK CIKTIGINI VE İKİ AVUCUNUZUN ORTASINDA SAF ENERJİDEN OLUŞAN TOPUN OLUŞTUGUNU DÜŞÜNÜN ETKİSİNİ ARTTIRMAK İÇİN KALBİNİZDEN BU SEFER ENERJİ KAYNAGINDAN İMAJİNE ETTİGİNİZ ENERJİYİ AYNI SAF ENERJİ GİBİ CIKTIGINI VE O SAF ENERJİ TOPUNUN İÇİNE GİRDİGİNİ DÜŞÜNÜN AMA HANGİ ENERJİ KAYNAGINDAN ALDIYSANIZ ONUN ISISINI ELLERİNİZDE HİSSEDİN GÜNEŞTEN ALDIYSANIZ AVCUNUZUN ISINDIGINI AYDAN ALDIYSANIZ SOGUDUGUNU HİSSEDİCEKSİNİZ EGER BÜYÜTMEKMİ İSTİYOSUNUZ ENERJİNİZ KALMADIYSA POZİSYONUNUZU BOZMADAN BİRKEZDAHA AYNI ENERJİ KAYNAGINDAN ENERJİ İMAJİNE EDİN DAHA SONRA GÜCLENDİRME İŞLEMİNDE OLDUGU GİBİ 2. İMAJİNE EDİLEN ENERJİYİDE PSİ-BALL IN İÇİNE YOLLAYIN ANCAK ELLERİNİZİ BİRBİRİNDEN UZAKLAŞTIRIN BU ARADA VE TOPUN BÜYÜDÜGÜNÜ DÜŞÜNÜN DAHA SONRASINDA HAZIR OLDUGUNU ANLAMAK İÇİN ELLERİNİZİ KAPATMAYI DENEYİN BİRBİRİNİ İTİCEKTİR ELLERİNİZ BİRAZ TUHAF BİR HİS :D VE İSTEDİGİNİZ BİR CİSME FIRLATMAK İÇİN ELLERİNİZİ HAVAYA KALDIRIP O CİSME ATMANIZ YETİCEKTİR BEN ATMA OLAYINI DAHA YAPAMADIM ANCAK HERKES BÖLE DİO :D

ELEMENT KONTROLÜ:

VALLAA BUNUDA BİLMİYORUM ANCAK PSİ-BALL ÖĞRENDİKTEN SONRA PSİ-BALL IN İÇİNE HAPSETTİGİMİZ ELEMENTİ İSTEDİGİMİZ KİŞİYE YOLLAYABİLİRZ GİBİME GELİYO HERALDE ÖYLEDİR :D

YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA

GeNçTeLeKiNeZiST : Kaican

Kullanıcı avatarı
kleo26
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 2 kez

Okunmamış mesaj gönderen kleo26 » 16 Mar, 13:11

kaican yazdı:BAK KARDEŞ TELEKİNEZİ İLK OLARAK İNSANIN KENDİ BEYİN GÜCÜNÜ DIŞARIYA VURMASI GİBİ BİŞEYDİR YANİ TAMAMEN HAYAL GÜCÜNÜN DIŞA VURMASIDIR YAZI UZUN GELEBİLİR ANCAK SONUNA KADAR OKU COK YARDIMCI OLUCAK YAZI BANA YARDIM EDEN BÜTÜN BİLGİLERİ YAZDIM KARDEŞ...

ELEMENT OLAYI :

ELEMENT OLAYI O ELEMENTLERİ KONTROL ETMEYE DAYANIR HANİ SEN BELKİ İZLEMİŞSİNDİR "AVATAR:SON HAVA BÜKÜCÜ " FİLMİNDEKİ GİBİ ELEMENTLERİ ELİNDE BULUNDURMA OLAYIDIR VE ELEMENTLERLE ENERJİ TOPU(PSİ-BALL) YAPTIGINDA İLERDE ONUDA GÖZLE GÖRÜLEBİLİR HALE GETİREBİLİRSİN.

NE GİBİ YOL İZLERİZ:

VALLA YALAN SÖLEMİYCEM BENDE YENİYİM ANCAK 4-5 GÜN AŞIRI DERECEDE ARAŞTIRMA YAPTIM VE 4. GÜNDE DAHA PSİ-WHELL ANCA YAPABİLDİM ODA 1 TUR DÖNDÜREBİLDİM.NE GİBİ YOL İZLENİR ORAYA GELİRSEK DÜZENLİ ÇALIŞMA PES ETMEME VE EN ÖNEMLİ OLAN ASLA OLMAYACAGINI DÜŞÜNMEMEK YETERLİDİR CÜNKİ BUNU HERKES YAPABİLİR BUGÜN OLMAZSA YARIN OLCAK SORUN SİZDE DEĞİL MADDEDEDİR ONU DÜŞÜNÜN.

ALIŞTIRMALAR:

KAPAK
PSİ-WHELL
PİPET
KAŞIK BÜKME
PSİ-BALL
ELEMENT KONTROLÜ

KAPAK:

KAPAK COK KOLAYDIR BİR PET ŞİŞE KAPAGINI İÇİ SANA BAKICAK ŞEKİLDE DİK KOY VE DİKKATİNİ BOZMIYCAK ŞEKİLDE YAKLAŞ ÖR: 2 KARIŞ SONRA 10 DK HİCBİRŞEY DÜŞÜNMEDEN BAK BU SENİN KONSANTRASYONUNU ARTTIRIR AKLININ BAŞKA ŞEYLERE GİTMESİNİ ÖNLER

PSİ-WHELL:

PSİ-WHELL SERT BİR CİSME TAKILAN BİR İGNENİN ÜSTÜNE ÖZL BİR ŞEKİLLE KATLANMIŞ BİR KAGIDI KOYARAK VE O KAGIDI DOKUNMADAN BEYİN GÜCÜYLE İSTEDİGİN YÖNE DOGRU ÇEVİRME YÖNTEMİDİR.

PİPET ÇEVİRME:

PİPET CEVİRME BİR PET ŞİŞENİN ÜSTÜNE YATAY ŞEKİLDE KOYULAN PİPETİ SAGA VEYA SOLA DOGRU DOKUNMADAN ÇEVİRME YÖNTEMİDİR.

KAŞIK BÜKME:

BİLDİGİNİZ GİBİ KAŞIGI BEYİN GÜCÜYLE EĞME-BÜKME YÖNTEMİDİR.

ENERJİ TOPU(PSİ-BALL):

PSİ BALL GÖZÜKMEYEN ANCAK BİR CİSME ATTIGINDA ETKİ GÖSTEREN İLERLENDİGİNDE KENDİNE KALKAN UZAKTAKİ BİRİNE SALDIRI BİR CİSMİ UZAKTAN VURMA GİBİ YÖNLERDE KULLANILABİLİR.

YAPILIŞ YÖNTEMLERİ :

PSİ-WHELL:

ELLERİNİZİ KAGIDIN YANINA KOYUN VE 2 KARIŞ UZAKTAN KAGIDA BAKIN TABİ ÖNCESİNDE KAPAK CALIŞMASI YAPIN DAHA SONRA KALBİNİZDEN SAF SU TARZINDA ENERJİNİN BU SİZE KALMIŞ NASIL İMAJİNE(HAYAL) EDERSENİZ ÖYLE BİR ENERJİNİN OMUZLARINIZA ORDAN DİRSEKLERE ORDAN BİLEKLERE ORDAN AVUÇ İÇİNE GİTTİGİNİ DÜŞÜNÜN VE AVUÇ İÇİNDEN BİR HORTUM GİBİ CIKTIGINI VE PSİ-WHELL İ KAPLADIGINI İMAJİNE EDİN DAHA SONRA O HORTUMUN PSİ-WHELLİ DÖNDÜRDÜGÜNÜ DÜŞÜNÜN HANGİ TARAFA İSTİYORSANIZ O TARAFA DÖNDÜGÜNÜ DÜŞÜNÜN DÖNECEKTİR.

PİPET ÇEVİRME:

DAHA PEK FAZLA BİLGİM YOK BU KONUDA ANCAK TAHMİNİMCE PSİ-WHELL İLE AYNI YÖNTEM KULLANILIYODUR.

KAŞIK BÜKME:

TABİ BUNDAN ÖNCEDE KAPAK CALIŞMASI YAPIYORUZ SONRASINDA KAŞIGIN TAM ORTASINDAN KEPÇE VE SAPIN BİRLEŞTİGİ NOKTADAN BAŞ VE İŞARET PARMAGINIZLA TUTUN ÖNCESİNDE KAPAK CALIŞIN VE RAHATLIK ACISINDAN UZANIN BİRYERE DAHA SONRASINDA TUTTUGUNUZ YERDE BAŞ PARMAGINIZLA OKŞAYIN KAŞIGI VE ISINDIGINI DÜŞÜNÜN DAHA SONRASINDA BÜKÜLDÜGÜNÜ DÜŞÜNÜN 6.-7. DK DA BÜKÜLME HİSSİ ALICAKSINIZ ANCAK YALANCI HİSTİR O İNANMAYIN EN GEC 10 DK YA BÜKÜLÜCEKTİR.

PSİ-BALL:

PSİ-BALL YAPMAK İÇİN GÖZLERİNİZİ KAPATIN VE ENERJİ KAYNAGINIZDAN ENERJİ ALDIGINIZI İMAJİNE EDİN BU ENERJİ KAYNAGI - AY / GÜNEŞ / DÜNYA - AYDAN MAVİ VE SOGUK GÜNEŞTEN KIRMIZI VE TURUNCU AYNI ANDA SICAK DÜNYADAN İSE YEŞİL VE GÖK MAVİSİ RENGİNDE VÜCUT SICAKLIGINDA BİR DUMANIN AGZINIZDAN GİRDİGİNİ VE İÇİNİZİ DOLDURDUGUNU İÇİNİZDE GEZDİGİNİ HİSSEDİN 2-3 DK SÜRER ORTALAMA ZATEN ANLIYCAKSINIZ İÇİNİZE Bİ COŞKU HİSSİ GELİCEKTİR DAHA SONRASINDA ELLERİNİZİN AVCUNU BİRBİRİNE BAKICAK ŞEKİLDE AYARLAYIN VE PSİ-WHELL GİBİ KALBİNİZDEN SAF ENERJİNİN AVCUNUZUN İÇİNE KADAR GELDİGİNİ VE YİNE HORTUM ŞEKLİNDE ELİNİZDEN SPİRAL OLUŞTURARAK CIKTIGINI VE İKİ AVUCUNUZUN ORTASINDA SAF ENERJİDEN OLUŞAN TOPUN OLUŞTUGUNU DÜŞÜNÜN ETKİSİNİ ARTTIRMAK İÇİN KALBİNİZDEN BU SEFER ENERJİ KAYNAGINDAN İMAJİNE ETTİGİNİZ ENERJİYİ AYNI SAF ENERJİ GİBİ CIKTIGINI VE O SAF ENERJİ TOPUNUN İÇİNE GİRDİGİNİ DÜŞÜNÜN AMA HANGİ ENERJİ KAYNAGINDAN ALDIYSANIZ ONUN ISISINI ELLERİNİZDE HİSSEDİN GÜNEŞTEN ALDIYSANIZ AVCUNUZUN ISINDIGINI AYDAN ALDIYSANIZ SOGUDUGUNU HİSSEDİCEKSİNİZ EGER BÜYÜTMEKMİ İSTİYOSUNUZ ENERJİNİZ KALMADIYSA POZİSYONUNUZU BOZMADAN BİRKEZDAHA AYNI ENERJİ KAYNAGINDAN ENERJİ İMAJİNE EDİN DAHA SONRA GÜCLENDİRME İŞLEMİNDE OLDUGU GİBİ 2. İMAJİNE EDİLEN ENERJİYİDE PSİ-BALL IN İÇİNE YOLLAYIN ANCAK ELLERİNİZİ BİRBİRİNDEN UZAKLAŞTIRIN BU ARADA VE TOPUN BÜYÜDÜGÜNÜ DÜŞÜNÜN DAHA SONRASINDA HAZIR OLDUGUNU ANLAMAK İÇİN ELLERİNİZİ KAPATMAYI DENEYİN BİRBİRİNİ İTİCEKTİR ELLERİNİZ BİRAZ TUHAF BİR HİS :D VE İSTEDİGİNİZ BİR CİSME FIRLATMAK İÇİN ELLERİNİZİ HAVAYA KALDIRIP O CİSME ATMANIZ YETİCEKTİR BEN ATMA OLAYINI DAHA YAPAMADIM ANCAK HERKES BÖLE DİO :D

ELEMENT KONTROLÜ:

VALLAA BUNUDA BİLMİYORUM ANCAK PSİ-BALL ÖĞRENDİKTEN SONRA PSİ-BALL IN İÇİNE HAPSETTİGİMİZ ELEMENTİ İSTEDİGİMİZ KİŞİYE YOLLAYABİLİRZ GİBİME GELİYO HERALDE ÖYLEDİR :D

YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA

GeNçTeLeKiNeZiST : Kaican
Gençtelekinezist yaşı pek öyle durmuyor.:DD:.
elementleri kendin deneyerek öğrenceksin arkadaşımızın açıklamadığı tek şey.Sırayla dene
BANA GÖRE
Toprak------->Meditasyon-Birleşme.
Hava--------->Hız-Gizemli olma duygusu
Ateş-------->Sinir-nefret-kin-liderlik duygusu
Su---------->Saf-berraklık-Meditasyon.
Hangisi uygun geliyorsa ona başla derim
Don't play games it'll be dangerous if you f me over
Cause if I get burnt, I'ma show ya what it's like to hurt
Cause I've been treated like dirt befo' ya
And love is "evol", spell it backwards, I'll show ya

ahmetgndz15

Okunmamış mesaj gönderen ahmetgndz15 » 22 Mar, 02:28

valla ben daha yeni üye oldum fakat daha öncesinde bunun gibi şeyleri sadece farklı insanların yapabildiğini düşünüyordum ama siz herkes yapar diyorsunuz ben bir kere denedim ama olmadı demekki herkes yapamıyormuş bir daha denemem zaten size kolay gelsin

ahmetgndz15

Okunmamış mesaj gönderen ahmetgndz15 » 22 Mar, 03:53

az önce bir daha denemeyecem dedim ama son bir defa daha yapayım dedim kağıdı dört köşe yaptım iğnenin üzerine koydum sonra ellerimi açtım ve başladım hiç birşey düşünmedim sadece kalbimden ellerimin ucuna doğru gelen bişey olduğunu farkettim sanki onu kontrol ediyormuşum gibi kağıt saat yönünde hızla dönmeye başladı korktum bıraktım sonra acaba nefesimden mi dönüyor dedim ama ellerimin pozisyonunu değiştirince ters tarafa da döndüğünü gördüm şuan hayretler içindeyim bana tavsiyeleriniz var mı arkadaşlar ....

ahmetgndz15

Okunmamış mesaj gönderen ahmetgndz15 » 25 Mar, 01:34

galiba bu sitede yapılan yorumlara ya cevap verecek adam yok ya da kimseyi takmıyorlar yanlış mıyım benim de sitem var yapılan bir yoruma aynı saatte cevap verecek mutlaka birileri olur en geç ertesi güne sarkar sitenin işleyişini değiştirmelisin admin kardeş sakın yanlış anlama senin için söylüyorum iyi forumlar...