YENİ BAŞLAYANLARVE HATA YAPANLAR MUTLAKA URAYIN

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kullanıcı avatarı
merhamet62
Teşekkür etti: 0

YENİ BAŞLAYANLARVE HATA YAPANLAR MUTLAKA URAYIN

Okunmamış mesaj gönderen merhamet62 » 05 Mar, 17:02

BIRAKMAYI DÜŞÜNEN ARKADASIM VE ARKADASLARIM....

BEN SİZE İŞİ ANALATAYIM..
YAZI TAMAMEN KENDİME AİTİR..

BİR DÜNYA YAZI OKUMUSUNUZDUR BİDE BUNU OKUYUN;)

PSİWELL DENİLEN CİSMİ DÖNDÜRMEK İÇİN=kendi YÖNTEMİM

KAĞITI İNCE UÇLU VE UZUN BİR İNENİN ÜSTÜNE KOYUN ;)

DÖNMESİNDEKİ SIR HER NE KADAR KONSANTRASYON'DAN GEÇİYOR DENİLSEDE ASIL OLAY AVUÇ İÇİNİ ISITMAK...
BUNUDA SÖYLE YAPABİLİRSİN ELERİNİ BİR BİRİNE SÜRT (AVUCUNUN İÇİNE KAREBİR KAĞIT KOYA BİLİRSİN,VEYA DİREK İKİ ELİNİ BİR BİRİNE SÜRTE BİLİRSİN.) ELERİN ISININCA ZATEN ANALARSIN .DENE BEN İLK YAPMAYA ÇALSITIĞIMDA YAPTIM DÖNDÜ..

ŞİMDİ DİYE BİLİRSİN Kİ BEN ELLERİM ISISI GEÇİNCE NE YAPCAĞIM.. OZAMN DA ELERİNİ BİRAZ KİRLET :) EVET AVUÇLARINI SOKAĞA ÇIK VE DİREĞE SÜRT ASVALTA SÜRT TOPRAĞA SÜRT..AMA SAKIN ISLATMA ELERİN PİS OLUNCA VUCUDUN PİS EL MİKROP GETİRİR VUCUT SAVUNMAYA GEÇİCEK VE ELERİN ISNACAK :) GEL EVE DÖNDÜRE BİLDİĞİN KADAR DÖNDÜR. :)

PİSİ BALL=

BEN SAHSEN KONSETRE OLArak yapmaya ÇALISTIM AMA OLMADI AMA SÖYLE BİR ÇÖZÜM BULDUM...

PİSİWEEL VARYA ONU KARŞINA KOY BİR KAÇ KARIŞ MESAFE AÇ BNEİM AYAKABI NUAMRAM 44 AYAĞIM KADAR MESAFE BIRAKIYORUM :) SONRA AVUÇ İÇİMİ BİRLEŞTİRİYORUM..VE İÇİNE SICAK HAVA ÜFLÜYORUM(DOĞA ÜSTÜ BİR YETENKLE DEĞİL TABİ HANİ ELERİN ÜŞÜR VE HOHLERSINYA AYNEN ÖYLE) sonra pisiwelle doru fırlatıyom gidiyo hata pisiwell dönüyor..Ama yerine mum a dogruda yapa bilirsin :) ..

Ben böyle bir eşylerin olduğuna kendimce inandım..bunun sırı konsantire olmakta felan olabilir belki ama YİNE Kendi İnanışıma göre OLay bu işe kendini inandırmakta HAni yazının basında yazmıştımya Elini toprağa sürt DİYE SÜRTERKENDE biraz elerinle oyna toprakla elerini toprağa göeme bilirsin anlayacağın toprakla işli dışlı ol (toprala bütünleşmek gibi düşün) SONRA EVE DÖN ELERİNİ YIKAMA SADCE ELEİNDE TOPRAK KALMISA susus temizle kuru bezle sil toprak kalsın enerji verir...EVDE BİRAZ BEKLE ELERİN ısınacak bunu söylede yorumlaya bilirsin ben topraktan güç alıyorum..ZAMANLA kaşığı bile bükersin... BEN yeni başladım ama çok iyi felse fe yaparım :) yorumalam iyidir..

İNSANLAR BUNU YAPIYOR İŞT KONSANTİRE MEVZUSUNDA SUDUR ELERİNİ SABİT KOYARSAN KAN DOALSIMINDAN DOALYI ISINIR :)

TELEKİNAZİ. AKDEMİ
==KATILIM ŞARTLARI==
https://telekinezi.com/sorunlar-uyarilar-ve-cozumleri/telekinetik-akademi-katilmak-isteyenler-t3022.html
======AKADEMİ ADRESİ========
https://telekinezi.com/telekinetik-akedemi-f121/

Kullanıcı avatarı
huseyin_33

Re: YENİ BAŞLAYANLARVE HATA YAPANLAR MUTLAKA URAYIN

Okunmamış mesaj gönderen huseyin_33 » 05 Mar, 17:15

ya bi kere ben 3 m den kapıyı oynatıyorum ve 2-3 metreden elimi kullanmadan harekt ettiriorum bu nasıl oluo
Gelecek Hakkında Neye İnandığımıza Çok Dikkat Etmeliyiz Bir İnanç Sistemine Ne Kadar Çok Bağlanılırsa , O kadar daha fzlası olur.Eğer Realite Holografikse Siz Onun Gelişimine Yardım Ediyorsunuz

Kullanıcı avatarı
merhamet62

Okunmamış mesaj gönderen merhamet62 » 05 Mar, 17:17

AL BAKALIM AÇIKLAMA

1.YALAN SÖYLÜYORSUN(BU SANA HAKERET OLSUN DİYE DEİL)
2.KAFA KARIŞTIRMAK DEİL İNSAN BU YÖNTEMLE ÖZGÜVEN KAZNABİLİR
3.HALİSÜLASYON GÖRÜYORSUN :)

4.CAMI PENCERE AÇIK OLABİLİR CERYAN YAPIP KAPIYI OYNATIYOR OLABİLİR
5.YAKINDAN NEFES ALDIĞIN İÇİN DÖNE BİLİR.

NOT: HANİ FORUM SİTESİ ARGO OLUCAK AMA ÖZÜR DİLERİM BEN KIÇIMLA BİLE DÖNDÜRÜYOM NE AYAK ;)
TELEKİNAZİ. AKDEMİ
==KATILIM ŞARTLARI==
https://telekinezi.com/sorunlar-uyarilar-ve-cozumleri/telekinetik-akademi-katilmak-isteyenler-t3022.html

Kullanıcı avatarı
huseyin_33

Okunmamış mesaj gönderen huseyin_33 » 05 Mar, 17:21

ha şöle yani bu kadar kişi yalan sölüyor hile yapıyor sen dogru sölüyorsun öle mi?
ya asıl şimdi ben sana kıcımla gülüom. senin neden beyin gücünü kullanamadıgın bellii...
sen levitasyona ve telepatiye de bir acıklama bulursun şimdi :D
Gelecek Hakkında Neye İnandığımıza Çok Dikkat Etmeliyiz Bir İnanç Sistemine Ne Kadar Çok Bağlanılırsa , O kadar daha fzlası olur.Eğer Realite Holografikse Siz Onun Gelişimine Yardım Ediyorsunuz

54burak265

Okunmamış mesaj gönderen 54burak265 » 05 Mar, 17:31

üfleyerek uçuyodur onlar :)

Kullanıcı avatarı
merhamet62

Okunmamış mesaj gönderen merhamet62 » 05 Mar, 17:31

Ben Herkes yalan söylüyor demedim ..
tabi bulurm hata okulyaptığım bir şeyi anatayım

kare kağıtlar kesim birinin içine kalp çizip kalbin içinede 3 yazdım ve arkadasıma göstermediğim kağıdı katlayıp tuturdum ve ona kalbin içinde 1 sayı dusunmesini istedim..elimi basına koydum ve zihnimden sadce 3 geçirdim ve arkadasımdan bir süre bekledikten sonra cevap vermesini stedim ve 3 DEDİ.
sonra bir 1-10 arasında rakam tutmasını istedim ve elimi başına koyup bir süre bekledim kalemi alıp kağıda 8 yazdım ve söylemeini istedim 8 Dedi.sonra kırmzı kalemle kağıda 7 yazdım ve ona kağıdı tuturup düşünemsini isteidm ve 7dedi. daha sonra üçgen çizip içene 4 yazdım ve ondan üçgen içinderakam istedim ve 4 dedi.
ben kendime bunu nasıl yaptırdığı açıklamata zorlandım ama biraz düşünce isterstemsz alına bişiler gliyor kalp yandan baktığında <3 sekline ve 3 dedi premit 3 gen ve 4 bu selden solayı 8 sekizi sorduğumda gözlüklü arkadas vardı ondan etkilenmiş olabilir

söylede diyebilirz mesal 1- 4 arasına bir sayı tut deyin ve size sölemesin kişi 4 kişden biri 3 tutuyor .sebei 1-le 4 arası denildiği için 1-4 zihinlerinde söylemeleri gerktiğini söylüyor geriye 2 3 kalıyor %50 ihtimal var gibi görünüyor ama 3 2den daha samimi gelir :) istisnalar olabilr
TELEKİNAZİ. AKDEMİ
==KATILIM ŞARTLARI==

Kullanıcı avatarı
huseyin_33

Okunmamış mesaj gönderen huseyin_33 » 05 Mar, 17:38

arkadaşım ama ben yalan söylemiyorum.gercekten kapıyı oynatabiliyor ve psi whelli uzaktan bile döndürebiliyorum...
yani anlatmak istediğim elin sıcaklıgı ile ilgili felan değil.ben prolarını gördüm bana da uyguladılar aklımdan bir takım rakam farketmez bişe tutmamı istediler. tuttum eline bakarak tuttugum seyi düşünmemi istedi tam bakıp düşünürken takımı değiştirdim öle düşündüm. hem bana ilk duttugumu hemde değiştirdiğim takımı sölediler...
yani bunlar tamamen beyin gücü...

Kullanıcı avatarı
merhamet62

Okunmamış mesaj gönderen merhamet62 » 05 Mar, 17:48

TABİ BEYİNgücü nün gerçekliğini kabul ediyorum..

ama herkesin yapa bilmesi ilginç geliyor..

bazı ülkelerde araştırma labatuvarları kurulu...

bir odadan diyer odaki kişiye harfler sayılar şekiler yoluyor adam çiziyor...yazıyor messela..

bunun sebebi kişilerin beyinlerin normalden birazdaha fazla kulanması....
TELEKİNAZİ. AKDEMİ
==KATILIM ŞARTLARI==

Kullanıcı avatarı
huseyin_33

Okunmamış mesaj gönderen huseyin_33 » 05 Mar, 17:52

bak bizim yaptıklarımız cok basit seyler prolar gibi kullanamıyoruz beyn gücümüzü ama geliştirerek kullanmaya calısıoruz... bzm yaptıklarımız bundan ibaret.

reformist

Okunmamış mesaj gönderen reformist » 05 Mar, 22:43

Dogrusu Dostum Cemyılmazın Bu konu ile ilgili güzel bir espirisi var merhamete katılıyorum ve ekliyorum diyor ya cem yılmaz adam oldugu yerden yükselebilse peygamberliğini ilan edecek hadi :) Diyor ya ...