Astralseyahat ve Biyokinezi Hızlandırma Teknikleri (Kendi Tekniğim)

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Cevapla
Emrecan
Mesajlar: 14
Yaş: 18
Kayıt: 16 Oca, 20:47
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 1 kez

Astralseyahat ve Biyokinezi Hızlandırma Teknikleri (Kendi Tekniğim)

Okunmamış mesaj gönderen Emrecan » 16 Oca, 21:08

ARKADAŞLAR OKUYUN SONUNA KADAR YANNIŞ BİŞEY YAPMAYIN
Arkadaşlar hepimiz duymuşuzdur biyokinezi , astral seyehat vb ama duymayanlar açıklıyorum ve biyokineziyi hızlandırmak ...(göz rengi değiştirme vb...)

Artık Başlıyalım;
İlk Önce Gerçekçi olması İçin Astral Seyahat Yapıcaz.

Astral seyahat, Astral seyahat teknikleri.
Astral seyahati kısaca ruhun bedenle irtibatını koparmadan bedenin dışında dolaşabilmesidir diye açıklayabiliriz. Ruh bedenle irtibatını koparmadan istediği yere gidip dolaşabilir isterseniz Türkiyeden Amerikaya bir kaç saniye içerisinde gidip gelebilir hatta uzak gezegenlere yüzlerce binlerce ışık yılı uzaklıktaki galaksilere bile gidebilirsiniz.

Astral seyahat nasıl yapılır?
Astral seyahat için birinci şart cesaret ve sıhhattir astral seyahat sırasında korkuya kapılanlar astral seyahatı tamamlayamaz hayal kırıklığına uğrarlar. Astral seyahata başlayacakların kalp hastalıkları ile ilgili bir sorunları olmamalıdır. Astral seyahat sırasında özellikle ilk tecrübe esnasında doğal olarak insanda aşırı bir heyecan olacağından bu tür bir çalışma kalp hastalarının kalp krizi geçirmelerine sebep olabilir. Aslında korkulacak hiç bir yönü olmayan bu deneyim yine de kalp sorunu olanlara tafsiye edilmez.

Astral seyahate acele ile başlamaya çalışmak başarısızlık ve yılgınlık verir,ilk yapılacak iş astral seyahate başlamadan beyni şartlandırmaktır. Mesela astral seyahate çıkmak isteyen kişi ayın birinde astral seyahat kararı verdiyse kendi kendine şöyle bir telkinde bulunmalıdır "bu gün ayın biri ayın dördünde yani dört gün sonra astral seyahat yapacağım bu seyahatimde korkmayacak ve deneyimi başarıyla tamamlayacağım" diye kendine telkinde bulunmalıdır. Her gün kişi bu telkini kendine yapar yine telkin yaparken bir saat seçilmelidir örneğin gece saat 03'de astral seyahata başlayacağım diye kişi kendini şartlandırmalıdır. Beklenen gün ve saat geldiğinde kişi çıplak vaziyette yatağına yatar. Yatak kişiyi rahatsız etmemeli çok sert veya çok yumuşak olmamalıdır. Oda sıcaklığı normal olmalı kişi çıplak olacağından üşümemelidir. Oda iyi havalandırılmış olmalı aşırı rahatsız edici parfüm sigara dumanı gibi etkilerden ve gürültüden uzak olmalıdır gecenin sessiz saatlerini tercih etmek bu açıdan da kişinin işini kolaylaştırır. Astral seyahata çıkacak kişi rahatsız edilmemelidir rahat etmek için oda kapısı kilitlenmelidir. Astral seyahat transına girmiş olan bir kişiyi aniden uyandırmak son derece sağlıksız ve zararlı neticeler doğurur.

Astral seyahate başlamak için kişi transa başlar ilk iş hiç bir şey düşünmemeye çalışarak zihni dinlendirmektir. Daha sonra hafif bir vınlama sesi duyulacağı düşünülür uzaktan duyulan bir hızar sesi veya bir vantilatör sesi gibi. Astral seyahata başlayacak kişi vücudunda ufak ufak karıncalanmalar hissetmeye başlar. Bunlar işlerin yolunda olduğunun astral seyahate başlanacağının ilk sinyalleridir. Kişi sanki üzerinde ince bir örtü varmış da o örtü yavaş yavaş yükselmeye başlıyor gibi hisseder bu örtünün ruhunuz olduğunu kendinize telkin etmek faydalı olacaktır. Gerçekten de bir vınlama sesi duyulmaya ve vücut karıncalanmaya başlar. Kişi ne oluyor bana diye heyecanlanmamalıdır. Bilakis işte başarıyorum astral seyahate başlıyorum diye düşünüp kendi kendine telkin de bulunmalıdır. Genellikle bu ses ve karıncalanmadan sonra gözlerin önüne hafif yeşile kaçar küçük ışık kümeleri gelmeye ve vücut kıpırdayamaz şekilde katalepsiye girmeye başlar bunlarda korkmadan atlatılırsa astral seyyah yavaş yavaş bedeninin yattığı yerden tavana doğru yükselmeye başladığını hisseder. Odanın içinde fosforlu bir renk çümbüşü vardır adeta, sonra astral seyyahımız gayri ihtiyari yatağa bakar burası astral seyahatin en önemli kısmıdır. Yatakta biri yatmaktadır biraz dikkatli bakan seyyah yatakta yatanın kendisi olduğunu görür şaşkın ve korkmuştur bir an için eyvah ben öldüm ruhum yatakta yatan ölü bedenimi görüyor diye bir korkuya kapılırsa ani bir sarsıntıyla bedenine geri döner, artık o gün için astral seyahat imkanı kalmamış sayılır.

Burada daha önce de belirttiğimiz gibi korkmamalıdır ortada ne ölen biri ne de bedenden irtibatını koparan bir ruh vardır. Yatakta yatan sadece seyyahın bedenidir seyyahın kendisi ruhun içini ve özünü oluşturmaktadır. Ruh bedene astral bir kordonla bağlıdır bir tür bebeğin annesine göbek bağıyla bağlı olduğu gibi bu bağ kopmadan bedenden geri dönüşsüz bir ayrılık olmaz bu açıdan korkmamalıdır.Bu bağ inanın ki bebeği anneye bağlayan göbek kordonundan binlerce kat daha sağlamdır.Kopacak diye korkuya kapılıp seyahatinizi ertelemeye değmez. Bu seyahat size çok şeyler kazandıracak ruhunuzu olgunlaştıracak karşılaştığınız günlük hayata dair sorunların ve de şu dünyanın ne kadar küçük olduğunu göreceksiniz. Şayet kendi bedeninizi görüp de korkuya kapılmaz yolculuğunuza devam ederseniz artık önünüzde bir engel kalmayacaktır, önce evinizin içinde uçarcasına dolaşır sonra sokağa çıkar isterseniz kilometrelerce uzağa gider isterseniz ay yüzeyindeki kraterleri çok yakından seyredebilirsiniz. Bu arada sizi kimse görmeyecek ve farkında olmayacaktır. ilk astral seyahate çıkan acemi seyyahlar sokakta insanların kendisini çıplak vaziyette göreceklerini zannederek çekinir utanırlar, sokak da dolaşan ruhunuzdur çıplak bedeniniz halen odanızda yatakta yatmaktadır bunu unutmayın.

Şimdi başlayalım Arkadaşlar Uyumadan Yapalım erken olmasın geçte olmasın.

Biyokinezi - göz rengi değiştirme.

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:
Adım 1: Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın. Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2: Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin. Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin. Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3: Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin. Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4: Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın. Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.

Şimdi gözlerinizi kapatın /yatmadan önce/ Akşam üstü/ mavi bir yer düşünün (oda farketmez)
Neden derseniz mavi saf enerji olduğu için /bir yerden duydum/
Bedeniniz astral seyehat yaptığı için şimdi orayı gerçekçi gibi göreceksiniz artık aynısını yapın ! 3 haftada olacağına 1 haftada oluyor.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Emrecan mesajı için:
kimsetutamaz (19 Oca, 12:52)
Değerlendirme: 1.85%
Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz
Mesajlar: 473
Yaş: 17
Kayıt: 03 Ara, 19:29
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir Çeşme
Teşekkür etti: 146 kez
Teşekkür edildi: 57 kez

Re: Biyokinezi Hızlandırma(Kendi Tekniğim)

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 19 Oca, 12:53

Teşekkürler :) Biokinezi kısmını bir sitede okumuştum alıntıdır die belirtseydin keşke :) nese yinede saol :)
Telekineziyle ilgilenmemin nedeni:Yüce Rabb'imizin bizlere vermiş olduğu yetenekleri keşfedebilmek.Ve onun yüceliğini her telekinetik çalışmamda bir kez daha hatırlamak. :)

incitr34
Mesajlar: 30
Yaş: 21
Kayıt: 28 Kas, 02:17
Yaşadığınız İl: 17 Çanakkale
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 3 kez

Re: Biyokinezi Hızlandırma(Kendi Tekniğim)

Okunmamış mesaj gönderen incitr34 » 26 Oca, 07:36

süper denyicem sağol.

hakan_424
Mesajlar: 13
Yaş: 20
Kayıt: 01 Şub, 10:08
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 1 kez

Re: Biyokinezi Hızlandırma(Kendi Tekniğim)

Okunmamış mesaj gönderen hakan_424 » 01 Şub, 11:01

oluyormu denedinizmi

Kullanıcı avatarı
TurkishElectric
Mesajlar: 22
Yaş: 15
Kayıt: 17 Oca, 22:57
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 6 kez
Teşekkür edildi: 0

Re: Biyokinezi Hızlandırma(Kendi Tekniğim)

Okunmamış mesaj gönderen TurkishElectric » 19 Oca, 01:14

Astrla, seyehate annem beni uyandırıp üstune bisi giy der bende zarar görürüm diye korkurum biyokinezi ise denemeyecegim cunku bunu bana Allah verdi ve bu renkten memnunum
Yinede ellerine sağlık dostum :)
Telekineziyi su niyetler icin yapiniz
"Telekinezi bir sacmalik" diyenlere meydan okuyarak onlara telekinezinin gercek oldugunu anlatmak icin
bir hobi olarak
hayatınız kolaylassin diye


Kullanıcı avatarı
defne18dd
Mesajlar: 6
Yaş: 22
Kayıt: 29 Oca, 16:19
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 0

Re: Biyokinezi Hızlandırma(Kendi Tekniğim)

Okunmamış mesaj gönderen defne18dd » 29 Oca, 16:39

Arkadaşlar bişey sorucam biraz saçma gelebilir ama :D Ben okula servisle gidiyorum. Uykum gelince gözlerimi kapatıyodum sanki rüyada gibi oluyodum uyumuyorum ama etraftaki sesleri falan duymuyorum. Ve sanki facebookta geziniyodum saçma biliyorum ama sanki gerçek gibi. Haberler falan görüyodum ama haberler saçma oluyodu ve örneğin şu haberi görücem diyince o haberi görüyodum ama rüya gibi değil gerçekten görsel olarak görüyodum gerçek gibiydi yani :D Bu başıma 2 kez geldi. Sizce bunun astral seyahatle bi ilgisi var mı? :D Bu arada biyokineziye ben 1,2 ay önce başlamıştım gözlerim kahve ve yeşil istiyorum. Ama sonra bıraktım. Dün tekrar başladım ve sanki çok az açıldı :D
Kendine sınır koyma..

Kullanıcı avatarı
MeseRuhu
Mesajlar: 58
Kayıt: 02 Ara, 17:26
Yaşadığınız İl: 81 Düzce
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 3 kez
Teşekkür edildi: 9 kez

Re: Biyokinezi Hızlandırma(Kendi Tekniğim)

Okunmamış mesaj gönderen MeseRuhu » 01 Şub, 00:20

defne18dd yazdı:Arkadaşlar bişey sorucam biraz saçma gelebilir ama :D Ben okula servisle gidiyorum. Uykum gelince gözlerimi kapatıyodum sanki rüyada gibi oluyodum uyumuyorum ama etraftaki sesleri falan duymuyorum. Ve sanki facebookta geziniyodum saçma biliyorum ama sanki gerçek gibi. Haberler falan görüyodum ama haberler saçma oluyodu ve örneğin şu haberi görücem diyince o haberi görüyodum ama rüya gibi değil gerçekten görsel olarak görüyodum gerçek gibiydi yani :D Bu başıma 2 kez geldi. Sizce bunun astral seyahatle bi ilgisi var mı? :D Bu arada biyokineziye ben 1,2 ay önce başlamıştım gözlerim kahve ve yeşil istiyorum. Ama sonra bıraktım. Dün tekrar başladım ve sanki çok az açıldı :D
kardeş o face işi face'de çok gezdiğin için olabilir mi ?? ben de çok oyun oynayınca gözümü kapadığımda oyunu oynuyorum :D

''Dün tekrar başladım ve sanki çok az açıldı :D'' açıldı onlar açıldı ;)

Kullanıcı avatarı
defne18dd
Mesajlar: 6
Yaş: 22
Kayıt: 29 Oca, 16:19
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 0

Re: Biyokinezi Hızlandırma(Kendi Tekniğim)

Okunmamış mesaj gönderen defne18dd » 06 Şub, 23:37

MeseRuhu yazdı:
defne18dd yazdı:Arkadaşlar bişey sorucam biraz saçma gelebilir ama :D Ben okula servisle gidiyorum. Uykum gelince gözlerimi kapatıyodum sanki rüyada gibi oluyodum uyumuyorum ama etraftaki sesleri falan duymuyorum. Ve sanki facebookta geziniyodum saçma biliyorum ama sanki gerçek gibi. Haberler falan görüyodum ama haberler saçma oluyodu ve örneğin şu haberi görücem diyince o haberi görüyodum ama rüya gibi değil gerçekten görsel olarak görüyodum gerçek gibiydi yani :D Bu başıma 2 kez geldi. Sizce bunun astral seyahatle bi ilgisi var mı? :D Bu arada biyokineziye ben 1,2 ay önce başlamıştım gözlerim kahve ve yeşil istiyorum. Ama sonra bıraktım. Dün tekrar başladım ve sanki çok az açıldı :D
kardeş o face işi face'de çok gezdiğin için olabilir mi ?? ben de çok oyun oynayınca gözümü kapadığımda oyunu oynuyorum :D

''Dün tekrar başladım ve sanki çok az açıldı :D'' açıldı onlar açıldı ;)
Haklısın facede çok gezdiğimdendir kesin çünkü başkalarına sorduğumda da bende de öyle oluyo demişti zaten.
Kendine sınır koyma..

Jasmin
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Astralseyahat ve Biyokinezi Hızlandırma Teknikleri (Kendi Tekniğim)

Okunmamış mesaj gönderen Jasmin » 22 Kas, 20:17

Emrecan yazdı:
16 Oca, 21:08
ARKADAŞLAR OKUYUN SONUNA KADAR YANNIŞ BİŞEY YAPMAYIN
Arkadaşlar hepimiz duymuşuzdur biyokinezi , astral seyehat vb ama duymayanlar açıklıyorum ve biyokineziyi hızlandırmak ...(göz rengi değiştirme vb...)

Artık Başlıyalım;
İlk Önce Gerçekçi olması İçin Astral Seyahat Yapıcaz.

Astral seyahat, Astral seyahat teknikleri.
Astral seyahati kısaca ruhun bedenle irtibatını koparmadan bedenin dışında dolaşabilmesidir diye açıklayabiliriz. Ruh bedenle irtibatını koparmadan istediği yere gidip dolaşabilir isterseniz Türkiyeden Amerikaya bir kaç saniye içerisinde gidip gelebilir hatta uzak gezegenlere yüzlerce binlerce ışık yılı uzaklıktaki galaksilere bile gidebilirsiniz.

Astral seyahat nasıl yapılır?
Astral seyahat için birinci şart cesaret ve sıhhattir astral seyahat sırasında korkuya kapılanlar astral seyahatı tamamlayamaz hayal kırıklığına uğrarlar. Astral seyahata başlayacakların kalp hastalıkları ile ilgili bir sorunları olmamalıdır. Astral seyahat sırasında özellikle ilk tecrübe esnasında doğal olarak insanda aşırı bir heyecan olacağından bu tür bir çalışma kalp hastalarının kalp krizi geçirmelerine sebep olabilir. Aslında korkulacak hiç bir yönü olmayan bu deneyim yine de kalp sorunu olanlara tafsiye edilmez.

Astral seyahate acele ile başlamaya çalışmak başarısızlık ve yılgınlık verir,ilk yapılacak iş astral seyahate başlamadan beyni şartlandırmaktır. Mesela astral seyahate çıkmak isteyen kişi ayın birinde astral seyahat kararı verdiyse kendi kendine şöyle bir telkinde bulunmalıdır "bu gün ayın biri ayın dördünde yani dört gün sonra astral seyahat yapacağım bu seyahatimde korkmayacak ve deneyimi başarıyla tamamlayacağım" diye kendine telkinde bulunmalıdır. Her gün kişi bu telkini kendine yapar yine telkin yaparken bir saat seçilmelidir örneğin gece saat 03'de astral seyahata başlayacağım diye kişi kendini şartlandırmalıdır. Beklenen gün ve saat geldiğinde kişi çıplak vaziyette yatağına yatar. Yatak kişiyi rahatsız etmemeli çok sert veya çok yumuşak olmamalıdır. Oda sıcaklığı normal olmalı kişi çıplak olacağından üşümemelidir. Oda iyi havalandırılmış olmalı aşırı rahatsız edici parfüm sigara dumanı gibi etkilerden ve gürültüden uzak olmalıdır gecenin sessiz saatlerini tercih etmek bu açıdan da kişinin işini kolaylaştırır. Astral seyahata çıkacak kişi rahatsız edilmemelidir rahat etmek için oda kapısı kilitlenmelidir. Astral seyahat transına girmiş olan bir kişiyi aniden uyandırmak son derece sağlıksız ve zararlı neticeler doğurur.

Astral seyahate başlamak için kişi transa başlar ilk iş hiç bir şey düşünmemeye çalışarak zihni dinlendirmektir. Daha sonra hafif bir vınlama sesi duyulacağı düşünülür uzaktan duyulan bir hızar sesi veya bir vantilatör sesi gibi. Astral seyahata başlayacak kişi vücudunda ufak ufak karıncalanmalar hissetmeye başlar. Bunlar işlerin yolunda olduğunun astral seyahate başlanacağının ilk sinyalleridir. Kişi sanki üzerinde ince bir örtü varmış da o örtü yavaş yavaş yükselmeye başlıyor gibi hisseder bu örtünün ruhunuz olduğunu kendinize telkin etmek faydalı olacaktır. Gerçekten de bir vınlama sesi duyulmaya ve vücut karıncalanmaya başlar. Kişi ne oluyor bana diye heyecanlanmamalıdır. Bilakis işte başarıyorum astral seyahate başlıyorum diye düşünüp kendi kendine telkin de bulunmalıdır. Genellikle bu ses ve karıncalanmadan sonra gözlerin önüne hafif yeşile kaçar küçük ışık kümeleri gelmeye ve vücut kıpırdayamaz şekilde katalepsiye girmeye başlar bunlarda korkmadan atlatılırsa astral seyyah yavaş yavaş bedeninin yattığı yerden tavana doğru yükselmeye başladığını hisseder. Odanın içinde fosforlu bir renk çümbüşü vardır adeta, sonra astral seyyahımız gayri ihtiyari yatağa bakar burası astral seyahatin en önemli kısmıdır. Yatakta biri yatmaktadır biraz dikkatli bakan seyyah yatakta yatanın kendisi olduğunu görür şaşkın ve korkmuştur bir an için eyvah ben öldüm ruhum yatakta yatan ölü bedenimi görüyor diye bir korkuya kapılırsa ani bir sarsıntıyla bedenine geri döner, artık o gün için astral seyahat imkanı kalmamış sayılır.

Burada daha önce de belirttiğimiz gibi korkmamalıdır ortada ne ölen biri ne de bedenden irtibatını koparan bir ruh vardır. Yatakta yatan sadece seyyahın bedenidir seyyahın kendisi ruhun içini ve özünü oluşturmaktadır. Ruh bedene astral bir kordonla bağlıdır bir tür bebeğin annesine göbek bağıyla bağlı olduğu gibi bu bağ kopmadan bedenden geri dönüşsüz bir ayrılık olmaz bu açıdan korkmamalıdır.Bu bağ inanın ki bebeği anneye bağlayan göbek kordonundan binlerce kat daha sağlamdır.Kopacak diye korkuya kapılıp seyahatinizi ertelemeye değmez. Bu seyahat size çok şeyler kazandıracak ruhunuzu olgunlaştıracak karşılaştığınız günlük hayata dair sorunların ve de şu dünyanın ne kadar küçük olduğunu göreceksiniz. Şayet kendi bedeninizi görüp de korkuya kapılmaz yolculuğunuza devam ederseniz artık önünüzde bir engel kalmayacaktır, önce evinizin içinde uçarcasına dolaşır sonra sokağa çıkar isterseniz kilometrelerce uzağa gider isterseniz ay yüzeyindeki kraterleri çok yakından seyredebilirsiniz. Bu arada sizi kimse görmeyecek ve farkında olmayacaktır. ilk astral seyahate çıkan acemi seyyahlar sokakta insanların kendisini çıplak vaziyette göreceklerini zannederek çekinir utanırlar, sokak da dolaşan ruhunuzdur çıplak bedeniniz halen odanızda yatakta yatmaktadır bunu unutmayın.

Şimdi başlayalım Arkadaşlar Uyumadan Yapalım erken olmasın geçte olmasın.

Biyokinezi - göz rengi değiştirme.

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:
Adım 1: Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın. Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2: Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin. Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin. Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3: Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin. Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4: Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın. Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.

Şimdi gözlerinizi kapatın /yatmadan önce/ Akşam üstü/ mavi bir yer düşünün (oda farketmez)
Neden derseniz mavi saf enerji olduğu için /bir yerden duydum/
Bedeniniz astral seyehat yaptığı için şimdi orayı gerçekçi gibi göreceksiniz artık aynısını yapın ! 3 haftada olacağına 1 haftada oluyor.
astral seyahat için yatağa çıplak girmenin mantığını anlayamadım arkadaşım ne alaka?

birde hiçliğe odaklanmak


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir