Durubilir (Prekognisyon) tekniği

Durubilir tekniki, Prekognisyon tekniği, Prekognisyon nasıl yapılır, Prekognisyon yeteneğini geliştirme

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Cevapla

Sizce gelecek değişebilir mi?

En fazla 1 seçenek seçebilirsiniz

 
 
Sonuçları Görüntüle

No_99
Mesajlar: 358
Yaş: 19
Kayıt: 24 Haz, 10:37
Yaşadığınız İl: 52 Ordu
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: Ordu
Teşekkür etti: 15 kez
Teşekkür edildi: 38 kez

Durubilir (Prekognisyon) tekniği

Okunmamış mesaj gönderen No_99 » 20 Tem, 09:37

Durubilir (Prekognisyon) tekniği
Resim

Öncelikle ben bu tekniği hiç düşünmemiştim durubiliri istemli uygulamaya çalışırken birden kendimi bunu uygularken buldum:

1- Meditasyon yapar gibi yarı lotus oturuşunda veya bağdaş kurarak oturuyoruz (Nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın, Sandalyede de oturarak yapabilirsiniz) sırtınız dik olursa daha iyi olur.
2- Gözlerimizi kapatıp kimin geleceğini görmek istiyorsak onu düşünüyoruz; onun bedeni olur, şu anda yaptığı iş olur ama onunla ilgili bir şey olmak zorunda. Sadece o düşünceye odaklanıyoruz. Başka hiçbir düşünce yok!
3- Sonrasında olayları ileri sarar gibi ileri gittiğimizi düşünüyoruz, bunu imaje ile yapmanız çok daha verimli olacaktır. Bu adımda siz düşüncelerinizi yönetmeyeceksiniz, düşünceler sizi yönetecek yoksa geleceği kendi bakış açınızla görürsünüz. Bırakın gelecek size gösterilsin, siz sadece izleyin.
4- stediğiniz ana gelince ileri gitmeyi durdurun sadece o anı yani şimdiyi yaşamaya başlayın. Etrafınızda neler oluyor? Çevrenizde kimler var? Yaşanan olaylar ne? Gelecek hakkında neyi merak ediyorsanız onun cevabını bulmak için o anda etrafı keşfediyoruz.
5- İstediğiniz bilgi aklınıza ışık hızında gelecektir. Eğer doğru yaptıysanız o bilgi büyük ihtimalle doğrudur.
6- Aklınıza bilgi geldiği zaman gözlerinizi açabilirsiniz.
Arkadaşlar ben bu tekniği bir arkadaşımın annesiyle sorunu vardı, o sorun ne zaman çözülür diye bakmaya çalıştığımda buldum. Arkadaşıma bir tarih verdim ve o günden sonra annenle aran düzelecek dedim ve o tarihte cidden araları düzelmişti.

Birde size 2 sorum var:

1)Tekniğimde biraz sorunlar var gibi hissediyorum, bu tekniği daha iyi ve pratik şekilde düzelten olabilirse yoruma yazabilir mi?
2) Birde gelecek sizce değişebilir mi, neden? Durubilirler çok iyi bilir, bazen bir dalgalanma hissedilir zamanda, bence o zaman gelecek değişiyor. Durubilir arkadaşım da var o da hissettiğini söyledi. (Ankette seçenekler var zaten, eğer bir açıklamanız varsa onu yazarsanız mutlu olurum.)

Not: 100716, Tesla doğum günü, New York kutlama, 70816, 3 il (Bu bir şifre gibi bir şey, Kötü bir haberin şifresi, gelecekten bir bilgi lakin kesinliği hakkında bir bilgim yok, umarım olmaz.)

Şimdiden teşekkür ederim okuduğunuz için, iyi günler dilerim.


Durubilir Prekognisyon hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler https://www.parapsikoloji.net/prekognisy ... ari-gorme/ linkine bakabilirler
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti No_99 mesajı için (toplam 4):
Darknesspromise (20 Tem, 14:49) • elemor (11 Haz, 16:26) • Yönetici (15 Haz, 00:05) • sebep (19 Haz, 19:16)
Değerlendirme: 7.41%


Umudun karşısında tüm imkansızlıklar diz çöker. Unutma! İnsan daha imkansızlığı keşfetmedi!


Kullanıcı avatarı
Darknesspromise
Mesajlar: 34
Yaş: 15
Kayıt: 30 Nis, 16:29
Yaşadığınız İl: 46 Kahramanmaraş
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 8 kez
Teşekkür edildi: 7 kez

Re: Durubilir (Prekognisyon) tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Darknesspromise » 20 Tem, 14:54

No_99 yazdı:Selamun aleyküm. Öncelikle ben bu tekniği hiç düşünmemiştim durubiliri istemli uygulamaya çalışırken birden kendimi bunu uygularken buldum:
1-Meditasyon yapar gibi yarı lotus oturuşunda veya bağdaş kurarak oturuyoruz (Nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın, Sandalyede de oturarak yapabilirsiniz) sırtınız dik olursa daha iyi olur.
2-Gözlerimizi kapatıp kimin geleceğini görmek istiyorsak onu düşünüyoruz; onun bedeni olur, şu anda yaptığı iş olur ama onunla ilgili bir şey olmak zorunda. Sadece o düşünceye odaklanıyoruz. Başka hiçbir düşünce yok!
3-Sonrasında olayları ileri sarar gibi ileri gittiğimizi düşünüyoruz, bunu imaje ile yapmanız çok daha verimli olacaktır. Bu adımda siz düşüncelerinizi yönetmeyeceksiniz, düşünceler sizi yönetecek yoksa geleceği kendi bakış açınızla görürsünüz. Bırakın gelecek size gösterilsin, siz sadece izleyin.
4-İstediğiniz ana gelince ileri gitmeyi durdurun sadece o anı yani şimdiyi yaşamaya başlayın. Etrafınızda neler oluyor? Çevrenizde kimler var? Yaşanan olaylar ne? Gelecek hakkında neyi merak ediyorsanız onun cevabını bulmak için o anda etrafı keşfediyoruz.
5-İstediğiniz bilgi aklınıza ışık hızında gelecektir. Eğer doğru yaptıysanız o bilgi büyük ihtimalle doğrudur.
6-Aklınıza bilgi geldiği zaman gözlerinizi açabilirsiniz.
Arkadaşlar ben bu tekniği bir arkadaşımın annesiyle sorunu vardı, o sorun ne zaman çözülür diye bakmaya çalıştığımda buldum. Arkadaşıma bir tarih verdim ve o günden sonra annenle aran düzelecek dedim ve o tarihte cidden araları düzelmişti.
Birde size 2 sorum var:
1)Tekniğimde biraz sorunlar var gibi hissediyorum, bu tekniği daha iyi ve pratik şekilde düzelten olabilirse yoruma yazabilir mi?
2)Birde gelecek sizce değişebilir mi, neden? Durubilirler çok iyi bilir, bazen bir dalgalanma hissedilir zamanda, bence o zaman gelecek değişiyor. Durubilir arkadaşım da var o da hissettiğini söyledi. (Ankette seçenekler var zaten, eğer bir açıklamanız varsa onu yazarsanız mutlu olurum.)
Not:100716, Tesla doğum günü, New York kutlama, 70816, 3 il (Bu bir şifre gibi bir şey, Kötü bir haberin şifresi, gelecekten bir bilgi lakin kesinliği hakkında bir bilgim yok, umarım olmaz.)
Şimdiden teşekkür ederim okuduğunuz için, iyi günler dilerim.
Teknik için teşekkürler, bende durubilir olduğum için deneyeceğim :) ve gelecek değiştirilemez bence yani şöyle mesela biz gelecekten bir kesit gördük bir kaza olacaktı ve biz onu engelledik ama bu geleceği değiştirmek olmaz bence çünkü asıl gelecekte zaten sen o olayı görmüş ve kazayı önlemiş oluyorsun yani gelecek zaten senin o olayı durdurman aslında. Ve Ağustosun 7'sinde ne olabilir? Bir örgüt planı vs. mi? Umarım darbe ile ilgili değildir :/ bu yöntem ile o güne odaklanmaya çalışacağım umarım hayırlısı olur :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Darknesspromise mesajı için:
No_99 (01 Ağu, 19:37)
Değerlendirme: 1.85%
Believe in yourself...

Kullanıcı avatarı
elemor
Mesajlar: 96
Yaş: 23
Kayıt: 03 Haz, 07:54
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 14 kez
Teşekkür edildi: 3 kez

Re: Durubilir (Prekognisyon) tekniği

Okunmamış mesaj gönderen elemor » 11 Haz, 16:28

güzel teknik teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
sebep
Mesajlar: 30
Yaş: 27
Kayıt: 19 Haz, 14:46
Yaşadığınız İl: 18 Çankırı
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaş: 27
Teşekkür etti: 22 kez
Teşekkür edildi: 4 kez

Re: Durubilir (Prekognisyon) tekniği

Okunmamış mesaj gönderen sebep » 19 Haz, 19:15

Attığımız her adım geleceğe etki ediyorsa geleceği biz inşa etmiş oluyoruz. Gelecek bizi ilgilendiren bölümleri ile değişir. Değişmez denilen gelecek en son şeklini almış haldir


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 7 misafir