nekrokinezi

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
dubdibudi
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Teşekkür etti: 0

nekrokinezi

Okunmamış mesaj gönderen dubdibudi » 23 Ağu, 13:14

slm arkadaşlar ben forumda yeniyim bana nekrokinezi öğretebilecek biri varmı acaba?hiçbir psişik yeteneğim yok :( napmam lazım?

Kullanıcı avatarı
fotino
Yaşadığınız İl: 21 Diyarbakır
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 33 kez

Re: nekrokinezi

Okunmamış mesaj gönderen fotino » 26 Ağu, 11:06

Kardeş madem hiçbir psişik yeteneğin yok nasıl nekrokinezi ile başlamayı düşünüyorsun:):):).Nekrokinezi en zor ve tehlikeli tekniklerden biridir.Önce biraz telekinezi çalış veya daha basit şeyler yavaş yavaş ilerleyip nekrokinezi yapacak düzeye gelirsin.
“-Ya Rab, Sen bizim istediğimiz gibisin bizleri de kendi istediğin gibi eyle.”

pijey
Yaşadığınız İl: 33 Mersin

Okunmamış mesaj gönderen pijey » 27 Ağu, 23:01

fotino doğru söylüyor.ayrıca nekrokinezi kötü bişeydir.ustalaşıp istediğinde kolaylıkla öldrdüpnü bi düşün.elinde muazzam bir güç olcak.ama bu insana ağır gelir.birini öldürcek kadar hepimiz sinirlenmişizdir.ama o an sen gerçekten öldürebilirsin.tabi bunun pişmanlığını devamlı içinde yaşarsın.öldürmek kolay kaldırılan bir drum değildir.ayrıca bu durum seni pis ,bencil; hırslarının ,öfkesinin, kininin esiri ,devamlı mutsuz ve huysuz bir kişiliğe sokabilir.bence hiç bi kimsede bu güç olmamalı.kendini savunmak için istiyorsan bu kötü bi yol olur yine.savunmak için istediysen nekrokineziyi, boşver onu dokunmadan dövüş sanatına bak derim...
kulaklar olabildiğine doygun, gözler olabildiğine aç.dünya islama ,islam temsile muhtaç...

Kullanıcı avatarı
qUrKaN
Yaşadığınız İl: 40 Kırşehir
Teşekkür etti: 7 kez

Okunmamış mesaj gönderen qUrKaN » 29 Ağu, 16:57

necrokinezi yapman biraz zor hele bu durumda ama lunarkinezi biraz daha kolay necrokinezi yerine lunarkinezi yap o daha zevkli karanlık top enerji çalma felan
"Herkezin Başarmasının Bir Sebebi Vardır Benim Kisi İNANMAK"
"qUrKaN"

Kullanıcı avatarı
fotino

Okunmamış mesaj gönderen fotino » 29 Ağu, 17:14

qUrKaN yazdı:necrokinezi yapman biraz zor hele bu durumda ama lunarkinezi biraz daha kolay necrokinezi yerine lunarkinezi yap o daha zevkli karanlık top enerji çalma felan
Hiçbir şey yapamıyorsa nasıl lunarkinezi yapsın?

Kullanıcı avatarı
caryes
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 56 kez

Okunmamış mesaj gönderen caryes » 29 Ağu, 18:55

fotino yazdı:
qUrKaN yazdı:necrokinezi yapman biraz zor hele bu durumda ama lunarkinezi biraz daha kolay necrokinezi yerine lunarkinezi yap o daha zevkli karanlık top enerji çalma felan
hiçbirşey yapamıyor diye bişe yoktur arkadaşım hepimizin yeteneği var. ve bu yeteneğimizi mutlaka kullanıyoruzdur da farkında değilizdir.
*istanbul*

Kullanıcı avatarı
fotino

Okunmamış mesaj gönderen fotino » 29 Ağu, 20:16

caryes yazdı:
fotino yazdı:
hiçbirşey yapamıyor diye bişe yoktur arkadaşım hepimizin yeteneği var. ve bu yeteneğimizi mutlaka kullanıyoruzdur da farkında değilizdir.
Hiçbir şey yapamıyor derken bu işlerde yeni olduğunu kastettim.

tahakaraarslan
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Teşekkür etti: 10 kez

Okunmamış mesaj gönderen tahakaraarslan » 29 Ağu, 23:15

pijey yazdı:fotino doğru söylüyor.ayrıca nekrokinezi kötü bişeydir.ustalaşıp istediğinde kolaylıkla öldrdüpnü bi düşün.elinde muazzam bir güç olcak.ama bu insana ağır gelir.birini öldürcek kadar hepimiz sinirlenmişizdir.ama o an sen gerçekten öldürebilirsin.tabi bunun pişmanlığını devamlı içinde yaşarsın.öldürmek kolay kaldırılan bir drum değildir.ayrıca bu durum seni pis ,bencil; hırslarının ,öfkesinin, kininin esiri ,devamlı mutsuz ve huysuz bir kişiliğe sokabilir.bence hiç bi kimsede bu güç olmamalı.kendini savunmak için istiyorsan bu kötü bi yol olur yine.savunmak için istediysen nekrokineziyi, boşver onu dokunmadan dövüş sanatına bak derim...
Nekrokinezi bence iki taraflıdır iyi ve kötü yani teniğinde öldürmek istediğin canlının organlarının vs. nasıl çalıştığını öğren diyo mesela kurbağa mesela insan.Biz belirli bi süre oksijensiz kalsak ölürüz, kalbimiz dursa ölürüz kalbimizin nasıl çalıştığını öğrensek.
Durdursak öldürsek bu kötü yanı.İyi yanıda birisinde kalp yetmezliği var diyelim biz o kalbin nasıl çalıştığını biliyoruz ve hızlı atmasına yardım ediyoruz

Kullanıcı avatarı
qUrKaN
Yaşadığınız İl: 40 Kırşehir
Teşekkür etti: 7 kez

Okunmamış mesaj gönderen qUrKaN » 30 Ağu, 14:19

fotino yazdı:
Caryese katılıyorum ama sen o manada dediysen sorun yok dediğim gibi lunarkinezi çok güzel bir şey ama pisikolojisi bozuk olanlar yapmasın:)
(CİDDİYİM)
"Herkezin Başarmasının Bir Sebebi Vardır Benim Kisi İNANMAK"
"qUrKaN"

T.KStyle

Okunmamış mesaj gönderen T.KStyle » 01 Eyl, 00:01

psişik yeteneğin yoksa unut bu işi .