Sonuna Kadar Telekineziye Yükleneceğim :D Program tavsiye etmek isteyen ???

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 88 kez

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 21 May, 17:39

ChaTLacK yazdı:Yok ustr bak bende senin dedigine katılıyorum ama cisimleri ben levite etmeye çalışırken yani havalandırmaya çalışırken mesela psi whell çok felaket dönüyodu düşüyodu hatta ilk zamanlar sonra zaten kontrollü yapmaya başladım bu yüzden telekinezi-levitasyon farklıdır dedim..Gerçi bilemiyorum bende tam olarak ne oldugunu ama :D
Ya levitasyon cisimi havalandırmaya çalışmak.Yani cisme direk yerçekimi kuvvetine ters olarak etki ediyorsun.Diğer yöntemler de sürtünme kuvvetine etki ediyorsun.Psi wheel gibi düzeneklerde ise sadece cismin ağırlığına etki ediyorsun.Ortada bir karşı kuvvet olmuyo.Ama telekinezi dediğin şey cisimi her türlü gerek yukarıigerek sağa,gerek sola,gerek ileri gerekse ger yönde olsun her türlü hareket ettirmektir.Telekinezi kavramı cisimin her yöne hareketini kapsayan genel bir kavramdır yani onu anlatmaya çalışıyorum. :)

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Teşekkür etti: 107 kez

Re: Sonuna Kadar Telekineziye Yükleneceğim :D Program tavsiye etmek isteyen ???

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 21 May, 17:42

Tm işte telekinezi kavramının cismi her yöne hareket ettirmesinde hem fikiriz de işte ben neden psi whell çalıştıgım zamanlarda kagıdı havalandırmaya çalışırken çok daha rahat oluyoda ( Yanlış anlaşılmasın cismi havalandıramıyorum :D ) çevirmeye çalışırken daha zor oluyordu bu bahsettigim ilk zamanlarımdı yani..
"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

Kullanıcı avatarı
UsTr

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 21 May, 17:44

ChaTLacK yazdı:Tm işte telekinezi kavramının cismi her yöne hareket ettirmesinde hem fikiriz de işte ben neden psi whell çalıştıgım zamanlarda kagıdı havalandırmaya çalışırken çok daha rahat oluyoda ( Yanlış anlaşılmasın cismi havalandıramıyorum :D ) çevirmeye çalışırken daha zor oluyordu bu bahsettigim ilk zamanlarımdı yani..
O senin beyin yapına yada işte belki sana özel birşeydir.Bende de garip tekniklerden değişik başarılar çıkmıştı zamanında.Her kişide değişik başarılar görülebilir bence. :)

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 21 May, 17:45

Hmm...İlk başta bende çok şaşırmıştım hatta birkaç arkadaşa daha bahsetmiştim onlarda bu yönde ilerlememi tavsiye etmişlerdi bakalım havalandırabilcezmi cismi.. :)
"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

Kullanıcı avatarı
UsTr

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 21 May, 17:50

ChaTLacK yazdı:Hmm...İlk başta bende çok şaşırmıştım hatta birkaç arkadaşa daha bahsetmiştim onlarda bu yönde ilerlememi tavsiye etmişlerdi bakalım havalandırabilcezmi cismi.. :)
Yaparsan eğer şimdiden helal olsun. :)

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 21 May, 17:57

Saolasın valla her gün çalışıyorum umarım yapabilirim ama yapabilecegimi düşünüyorum ve istiyorum..Artık hayırlısı neyse o olsun diyelim..:)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ChaTLacK mesajı için:
alpertunga123 (31 May, 19:15)
Değerlendirme: 1.85%
ALBERT EINSTEIN

furkandulda
Yaşadığınız İl: 38 Kayseri
Teşekkür etti: 21 kez

Okunmamış mesaj gönderen furkandulda » 21 May, 18:11

ChaTLacK yazdı:Chi dedigimiz şey zaten her insanın vücudunda bulunan enerjidir bu enerjiyle herşeyi yapabilirsin..Tabi bi anda naruto olamazsın :D Bu arada ustr ben mesela bu işlere ilk başladıgım zamanlarda bile kagıdı levite etmeye çalışırken çok daha rahat şeyler yapıyorum daha etkili şeyler oluyor-du yani ben pek emin degilim levitasyonun telekineziyle aynı şey oldugundan..

Tamam o zaman :) bu chiye çalışırken psi yapıcakmıyız acaba ?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti furkandulda mesajı için:
alpertunga123 (31 May, 19:15)
Değerlendirme: 1.85%
...

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 21 May, 18:29

Valla benimle çalışıcaksan eger ve sen mesela kagıdı masaya dikip tk yaparak düşüremiyosan önce psi whell den kagıd düşürcez sonra masadan düşürcez sonra o kagıdı büyütcez felan..Yani bende iyi degilim bilgili degilim ama en azından ufak tefek birşeyler yapabiliyorum ve emin ol iyi bi şekilde geliştiriyorum kendimi..
Ya zaten bu enerji bi derya yani herşey yapabilirsin hergün yeni şeyler yeni teknikler bulursun yaparsın denersin olmaz vs.. neyse artık sen bilirsin..:)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ChaTLacK mesajı için (toplam 2):
alpertunga123 (31 May, 19:16) • krebk (10 Haz, 19:30)
Değerlendirme: 3.7%
ALBERT EINSTEIN

furkandulda
Yaşadığınız İl: 38 Kayseri
Teşekkür etti: 21 kez

Okunmamış mesaj gönderen furkandulda » 21 May, 20:27

valla benim bir diğer takım arkadaşımda clairvoyant :D beraber çalışıyoruz onunla ben seninlede çalışırım sorun yok :) hatta clairvoyant da belki chi yapar :) ben ö.m atıyımda oradan
konuşalım
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti furkandulda mesajı için (toplam 2):
ChaTLacK (21 May, 20:54) • alpertunga123 (31 May, 19:15)
Değerlendirme: 3.7%
...