Sonuna Kadar Telekineziye Yükleneceğim :D Program tavsiye etmek isteyen ???

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
furkandulda
Yaşadığınız İl: 38 Kayseri
Teşekkür etti: 21 kez

Sonuna Kadar Telekineziye Yükleneceğim :D Program tavsiye etmek isteyen ???

Okunmamış mesaj gönderen furkandulda » 20 May, 20:59

Evet arkadaşlar tatil geliyor ve artık 1 aydan az bir süre kaldı...en son 2-3 ay önce yaptığım tk ye tekrar başlamak istiyorum..O zaman dersler yüzünden bırakmıştıım ama artık yaz tatili boyunca sonuna kadar çalışacağım ve büyük ilerleme kaydedeceğim..Şimdi arkadaşlar sabah denedim psi çevirmeyi bile unutmuşum 1 tur bile dönmüyor :D konsantrsyon sıfır,odaklanamıyorum....yaz tatilinde tüm bu sorunları aşıp baya bir mesafe kat etmek isiyorum..bana bir program önerebilecek olan varmı ? Ağır olabilir farketmez :D zaten tatilde boş boş yatıyorum..
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti furkandulda mesajı için:
alpertunga123 (31 May, 19:15)
Değerlendirme: 1.85%

...

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Teşekkür etti: 107 kez

Re: Sonuna Kadar Telekineziye Yükleneceğim :D Program tavsiye etmek isteyen ???

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 20 May, 21:58

Valla herkes full tk yüklencem diyoda 1-2 haftadan sonra bi gelişme olmayınca bırakılıyo...
Seni chi çalışmalarına davet ediyorum.. :D
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ChaTLacK mesajı için:
"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

furkandulda

Okunmamış mesaj gönderen furkandulda » 20 May, 22:17

:D yok ben kafaya iyice taktım,çünkü birkaç ay önce çalışırken iyice ilerliyordum,sarkaçı hareket ettiriyordum..psi yi uzaktan dönderiyordum,lambaları titretebiliyordum..yani çalışınca yapıyordum..bide fazla çalışmdan yaptım bunları..şimdi çok çalışırsam daha ileriye gideceğimi biliyorum :) o yüzden kararım kesin...Chi çalışmasııı olur aslında ya :)
...

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 20 May, 22:40

Chi çalışmanı tavsiye etmemin sebebi temeli bi ögrendinmi artık kesin şeyler hissediyosun yapabiliyosun vs. gibi ...Bende telekinezi adı altında başladım ilk gün artık nasıl gaza gelmişsem (İzledigim filmlerle,videolarla,okudugum yazılarla vs.) en az 2-3 saat aralıksız psi whell çevirmeye çalıştım yaptım ama işte ertesi gün olmadı bi gün oldu bi gün az oldu gibi şeyler felan neyse işte telekinezi olarak yaptıgım son şey psi whell den kagıt düşürmek oldu ondan sonra chi enerjisi hakkında bişeyler ögrendim uyguladım başardım.. :D Yani telekineziyi yaparken hissettiklerimde bi eksiklik görüyodum o eksikligi enerji çalışarak giderdim (Henüz tam olmasada).. :)
"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 20 May, 22:41

Bu arada son yazıma birşey daha eklemek istiyorum psi whell den kagıt düşürmemin sebebi sadece telekinezi mi yoksa hala çalıştıgım levitasyondan mı orasından emin degilim...
ALBERT EINSTEIN

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 88 kez

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 21 May, 14:19

ChaTLacK yazdı:Bu arada son yazıma birşey daha eklemek istiyorum psi whell den kagıt düşürmemin sebebi sadece telekinezi mi yoksa hala çalıştıgım levitasyondan mı orasından emin degilim...
Levitasyondan olsa bile telekinezi olmuş olmuyor zaten.Telekinezi dediğiniz şey levitasyonuda kaplıyor. :)

furkandulda

Okunmamış mesaj gönderen furkandulda » 21 May, 14:32

ChaTLacK yazdı:Chi çalışmanı tavsiye etmemin sebebi temeli bi ögrendinmi artık kesin şeyler hissediyosun yapabiliyosun vs. gibi ...Bende telekinezi adı altında başladım ilk gün artık nasıl gaza gelmişsem (İzledigim filmlerle,videolarla,okudugum yazılarla vs.) en az 2-3 saat aralıksız psi whell çevirmeye çalıştım yaptım ama işte ertesi gün olmadı bi gün oldu bi gün az oldu gibi şeyler felan neyse işte telekinezi olarak yaptıgım son şey psi whell den kagıt düşürmek oldu ondan sonra chi enerjisi hakkında bişeyler ögrendim uyguladım başardım.. :D Yani telekineziyi yaparken hissettiklerimde bi eksiklik görüyodum o eksikligi enerji çalışarak giderdim (Henüz tam olmasada).. :)
Tamam o zaman chi kafama yattı. . birkaç arkadaş daha önermişti...yalnız bişey soracağım Telekinezide ustalaşınca cisimleri hareket ettirebiliyoruz ya bu durum chi de de var demi ? yani pek fark yok aralarında...
...

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 21 May, 17:12

Chi dedigimiz şey zaten her insanın vücudunda bulunan enerjidir bu enerjiyle herşeyi yapabilirsin..Tabi bi anda naruto olamazsın :D Bu arada ustr ben mesela bu işlere ilk başladıgım zamanlarda bile kagıdı levite etmeye çalışırken çok daha rahat şeyler yapıyorum daha etkili şeyler oluyor-du yani ben pek emin degilim levitasyonun telekineziyle aynı şey oldugundan..
ALBERT EINSTEIN

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 88 kez

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 21 May, 17:28

ChaTLacK yazdı:Chi dedigimiz şey zaten her insanın vücudunda bulunan enerjidir bu enerjiyle herşeyi yapabilirsin..Tabi bi anda naruto olamazsın :D Bu arada ustr ben mesela bu işlere ilk başladıgım zamanlarda bile kagıdı levite etmeye çalışırken çok daha rahat şeyler yapıyorum daha etkili şeyler oluyor-du yani ben pek emin degilim levitasyonun telekineziyle aynı şey oldugundan..
Ya telekinezi kavramı cisimleri harket ettirmek olduğu için levitasyonu da kapsıyor zaten.Levitasyon cisimi havaya kaldırmak.Telekinezi cismi herhangi bir şekilde hareket ettirmek.Telekinezi levitasyon kavramını kapsayan bir kavram.Ben cisimi sağa sola hareket ettirmeye farklı isim versem eğer o da mı telekineziden ayrı olacak ? Hayır.Sadece cismi havalandırmaya levitasyon demişler.Cisim hareket ettirmenin genel adı ise telekinezi.Yani telekinezi levitasyonu kapsayan bir kavram. :)

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 21 May, 17:32

Yok ustr bak bende senin dedigine katılıyorum ama cisimleri ben levite etmeye çalışırken yani havalandırmaya çalışırken mesela psi whell çok felaket dönüyodu düşüyodu hatta ilk zamanlar sonra zaten kontrollü yapmaya başladım bu yüzden telekinezi-levitasyon farklıdır dedim..Gerçi bilemiyorum bende tam olarak ne oldugunu ama :D
ALBERT EINSTEIN