TELEKİNEZİ EĞİTİMİ: NESNELERİ ZİHİNLE TAŞIMA

telekinezi eğitimi nesneleri zihinle taşıma

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Cevapla
Kineziegitimi
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 11
Yaş: 24
Kayıt: 15 Mar, 15:19
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

TELEKİNEZİ EĞİTİMİ: NESNELERİ ZİHİNLE TAŞIMA

Okunmamış mesaj gönderen Kineziegitimi » 15 Mar, 15:57

Resim

TELEKİNEZİ EĞİTİMİ: NESNELERİ ZİHİNLE TAŞIMA

Bir sandalyede oturduğunuzu, bir kağıda ya da bir kalem veya kurşun kalem içeren bir kitapta not aldığınızı ve birdenbire elinizden kaydığını ve sizden bir kaç metre uzağa düştüğünü ve onu seçtiğinizi hayal edin. sandalyenden ayrılmadan kalk.

Kalem almak için sandalyenizden çıkacak şekilde bırakıldığında, kaldırmanızın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? Çoğumuz için bu mümkün değil. Ancak birçok insan, “Telekinezi” dedikleri şeyi yalnızca akıllarını kullanarak yapabileceklerini iddia ediyor.

Yani,

Telekinezi nedir?

Telekinezi , zihninizle herhangi bir fiziksel dokunuş olmadan hareket edebilme yeteneğidir. Telekinesis kelimesi “uzakta” ​​anlamına gelen “Tele” ve “hareket” anlamına gelen “kinesis” kelimesinden türemiştir. Bazen “ Maddenin Üzerine Zihin ” olarak da adlandırılır.

Telekinezi Mümkün mü?

Telekinezinin mümkün olup olmadığına cevap hem evet hem de hayır karışımıdır. Birçok psişik kişi bu yeteneği araştırma enstitüleri tarafından yapılan birçok deneyde kanıtlamıştır, ancak sonuçlar sadece bu yeteneğe inanamayan şüphecilere neden olan bazı durumlarda olumlu bulunmuştur.

Ancak, telekinezi araştırması, diğer parapsikoloji konularında olduğu gibi halen devam etmektedir. Telekinezinin var olduğuna, herkesin bu kabiliyete sahip olduğuna ve bu güçleri derin telekinezi eğitimi ile geliştirebileceğine inanıyorum. Ancak yaşam standartlarımız nedeniyle kendimizi sınırladık ve telekinezi geliştirmeyi bıraktık.

Telekinezi nasıl yapılır?

Telekinetik yetenekleri geliştirmek için, bölünmemiş dikkat ve konsantrasyonla destek vererek iyi bir eğitim almanız gerekir. Telekinezi öğrenmek için bizi durduran tek şey sınırlayıcı inançlarımız. İnanç ve dikkati dağılmadan odaklanma yeteneği, telekinezi geliştirmedeki ana endişedir.

Herhangi yetenekleri öğrenmek için psikokinezinin , gerekli olan ana kriterler odaklanma yeteneğidir. Bu yüzden, diğer psikokinetik yetenekleri geliştirmeyi öğrenmeden önce , diğerlerine göre daha basit olan telekinesis ile başlamak daha iyidir. Devam etmeden önce telekinesisin nasıl yapılacağı hakkındaki başka bir makalemi okumanı tavsiye ederim.

Resim

Telekinezi uygulaması için ipuçları:

Meditasyon : Aklını sakinleştirmek için her gün meditasyon yap. Telekinezi eğitiminde aklınızı sakinleştirmek önemli bir adımdır. Meditasyon zihninizi rahatlatır ve konsantrasyonunuzu ve odağınızı geliştirir. Enerjinizi etrafınızdaki nesnelere bağlamak için, açık bir düşünceye sahip olmalısınız. Telekinezi egzersizinden önce meditasyon yapmakta ustalaşmanız daha iyidir.

Konsantre : Konsantre olmayı öğrenmek için, zihninizi rahatsız etmeden veya gözlerinizin nesneden uzak durmasına izin vermeden duvardaki herhangi bir nesneye bakmaya başlayın. En az 10 dakika boyunca konsantre olana kadar bunu yapın.

Genellikle Alıştırma : Buna alışmak için günlük olarak değil sık sık pratik yapmalısınız. Günler arasında dinlenmek daha iyidir, aksi halde sizi çok zorlar.

Sabırlı Olun : Başka bir aktivite gibi telekinezi öğrenmek, birkaç uygulamada gerçekleştirilemez. Birkaç saatten yıllarca sürebilir. Çoğu insan pratik yapmak için çok zaman harcıyor ve başarısız olduklarında ya sahte ya da imkansız olduğunu iddia ediyorlar. Aklınızdaki hareketli cisimleri başarıyla elde etmek için sabrınız ve bağlılığınız olmalıdır.

Binaural Beats : Bazı binaural beats, gerçekten telekinetik ve diğer psişik yeteneklerin ortaya çıktığı belirli bilinç durumuna karşılık gelen belirli Theta Brainwave aktivitesini tetiklemenize yardımcı olur. Doğru beyin dalgalarını ayarlayan ve telekinezi etkili bir şekilde öğrenmenize yardımcı olan bu teknolojiyi kullanmanızı öneririm.

İnanmak : En son ve en önemli adım, kendinize olasılığa ve inanca inanmaktır. Yapabileceğine inanamıyorsan ya da imkansız olduğunu düşünüyorsan, sonuçlara ulaşamazsın. Telekinesisin gerçek olduğunu ve bu yeteneklerle doğduğunuzu bilin.

Telekinezi Eğitimi

Şimdi telekinezi eğitimine ve bunu nasıl başarabileceğimize geçiyoruz. Günlük olarak aşağıdaki adımları izleyin ve sonuçları görene kadar devam edin.

Bir Nesne Alın: Eğitim için psi tekerlek Şimdi, bir kağıt parçası veya tüy ya da kibrit çöpü gibi çok hafif bir nesne almanız gerekir. Yeni başlayanlar için başlamanın en yaygın yolu bir kağıtla psi çarkı yapmaktır. Psi tekerlek kare bir kağıt parçasını keserek, dikey, yatay ve çapraz olarak katlayarak yapılabilir. Şimdi, bu kağıdı aşağıda gösterildiği gibi herhangi bir standa bağlı bir iğneye yerleştirin.


Meditasyon : Şimdi aklınızı ve bedeninizi rahatlatmak için birkaç dakika meditasyon yapın. Her türlü meditasyon iyi gider, ancak aklınız tamamen sakin ve huzurlu olmalıdır. Dikkatli meditasyon da düşünmek için çok iyidir. El çakralarınızı açmayı öğrenirseniz daha yararlı olur.

Nesne üzerinde araştırma : Şimdi çalışmak istediğiniz nesneyi alın ve her detayını inceleyin. Nesneye daha önce hiç görmediğiniz şekilde bakın. Nesnenin ayrıntılarını, nasıl göründüğünü, nasıl hissettiğini, nasıl koktuğunu ve hatta nasıl tadına bakacağını okuyun. Nesne ile aranızdaki güçlü bağlantıyı alın. Bağlantısız, denemek ne kadar zor denemek mümkün değildir. Ayrıca, nesneyi ellerinizle hareket ettirin ve bilinçaltı zihninize yapışması için bir süre için sağa sola dönün.

Bir Bağlantı Kurun : Şimdi nesneyle henüz kurduğunuz bağlantıya odaklanın ve zihninizde görselleştirin. Nesnenin nasıl hissettiğini ve nasıl odaklanarak hareket ettiğini hatırlayın ve görselleştirin. Nesnenin içinde olduğu bir bağlantı kurmaya çalışın. Nesneyi kollarınızdan biri olarak hissedene kadar görselleştirin. Bu kulağa pratik gelmiyor ama eğitim ile bu bağlantıyı hissedebiliyorsunuz.

Nesneyi Taşı : Bağlantı kurulduktan sonra, nesneyi kollarınızı oynattığınız şekilde taşıyabilirsiniz. Bu bağlantı aynı zamanda nesneleri bükmek için de kullanılabilir. Bir nesneyi bükmek için, nesnenizi elinizde tutarsanız ve bir bağlantı kurarsanız daha kolay olur. Ellerinizdeki nesneleri bükmeye aşina olduktan sonra, sizden uzakta tutulan bir nesneyi bükmeyi deneyebilirsiniz.

Kolayca yuvarlanabilen kalem veya kurşun kalem gibi nesneleri de kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz bir başka egzersiz de bir mum alevi bükmektir. Çok hafif olduğu için, ağır cisimleri bükmeden önce yangını manipüle etmeniz kolay olacaktır.

Yeni başlayanlar telekinezi eğitimi verirken birçok hata yapıyor ve bu yüzden bazı Yap ve Yapılmayacaklar'dan bahsetmiştim.

Yapalım :

Eğitim sürecinden hoşlanıyor musunuz
İyimser hissediyorum
Duyularınızdan gelen bilgileri kabul edin
Akılcı ve aklın bir kısmını analiz etmekten vazgeç
Farkındalığınızdaki veya bir şey hakkındaki algınızdaki değişiklikleri kabul edin
Enerjili hissediyor ve olumlu duygulara sahipken, TK yapın

Yapılmayacaklar :

* Süreci zorlamaya çalışmayın
* Beğenmediğiniz nesneyle bağlantı kurmaya çalışmayın
* Trans durumuna geçmek için uyuşturucu veya alkol almayın
* Sen yorgunken tk yapmaya çalışmayın
* Sonuç hakkında endişelenme
* Yakında sonuçları görmezseniz sinirli olmayın

Telekinezi sihirli bir şey değil. Bu bir bilim. Evrendeki her şey enerjidir ve hepimiz aynı enerjiden oluşur. Bu enerji, bedenimizle nesneyle bağlantı kurmamıza yardımcı olur ve onu manipüle etmemize yardımcı olur. Hepimizin bu yeteneği var ve onları uyandırmamız gerekiyor. “ Telekinezi öğrenmek ” demek yerine, içimizdeki “ telekinezi uyandırmak ” daha iyidir.


Arkadaşlar herkese başarılar.
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir