TELEKİNİZİ NASIL YAPILIR? İŞTE CEVABI GİR İÇERİ

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
Fewır
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

TELEKİNİZİ NASIL YAPILIR? İŞTE CEVABI GİR İÇERİ

Okunmamış mesaj gönderen Fewır » 16 Kas, 18:32

Arkadaşlar Selamun aleyküm size telekineziyi anlatıcam Hemen başlıyalım

Benim Taktiğim ;
Benim taktiğimi hemen anlatayım arkadaşlar öncelikle elinize bakmamanız lazım telekinezi yapıyorken ilk olarak bir renk belirleyin ve bu renkde bir top elinizde olduğunuzu hayal edin ama asla elinize bakmayın ki beyniniz buna inansın sonra biraz yoğunlaşın beynininizi inandırın ve cisime uzakdan veya yakından bu sizin derecenize bağlı topu atmış gibi yapın ama gitmesin kağıda çarpmasın bunu 2-3 defa deneyin beyninizin topun çarparak düştüğüne inanması için sonra topu kağıda çarptırın çarpsın ve kağıt düşsün böyle hayal edin bunu 3-4 günde öğrenirsiniz çok basit bir taktikdir ve bir taktik daha vermek istiyorum kağıda empati yapın kağıda dokunun hissedin elinize falan alın ve bu hissinizi elinizde toplayın beyninizden elinize aksın ve elinize geldiginide eliniz ısıncaktır bazılarında titreme falanda olabiliyor ama sıcaklaşması yeterlidir sonra elinize hislerinizi getirdikden sonra buna bir şekil belirleyin düz, kare , yuvarlak , altıgen nasıl düşünüyorsanız artık sonra kağıda veya düşürceğiniz eşyaya çarptığını düşünerek atın ve düşceğini görceksiniz.

Ufak bir bilgi ;
Arkadaşlar bu işe başlamadan kesinlikle inanın bakın biz insanız herşeyı yapamayız fakat ALLAH'ın verdiği belirle güçlerle birşeyler düşürme kaldırma çekme gibi faliyetleri içimizdeki güçleri uyandırarak yapabiliriz buna inanın Ben size garantisini veriyorum arkadaşlar inanın telekinezi videolarında genellikle yorumlarda olmuyor yapamıyorum sahte gerçek değil gibi yorumlar görürsünüz bunlara gülüp geçin Telekinezi gerçektir içinizdeki gücü uyandırın gerisini yapmak çok kolaydır.

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Fewır mesajı için:
mysticforce (20 Kas, 22:21)
Değerlendirme: 1.85%

Beynininizi inandırın sonra öğrenirsiniz. :geek:

Kullanıcı avatarı
mysticforce
Yaşadığınız İl: 50 Nevşehir
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 23 kez

Re: TELEKİNİZİ NASIL YAPILIR? İŞTE CEVABI GİR İÇERİ

Okunmamış mesaj gönderen mysticforce » 20 Kas, 22:20

Öncelikle bu güzel yazı ve bilgi için teşekkürler :). Sonrasında, telekinezi tabii ki gerçek :). O sahte diyenler genelde gırgıra alan tipler ve beni delirtiyorlar. Telekinezi diye bir şey var ve ben başta bununla uğraşmak günah filan sanıyordum ama araştırdıkça ve de buradan okudukça günah olmadığını anladım :). Siteye birkaç ay önce katıldım ve aradığım cevapları buluyorum. Tekrardan yazı için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1582 kez

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 21 Kas, 21:03

Siteye ilk gelişim geldi aklıma. Olsun sitenin canlılığa ihtiyacı var. Maalesef ki üniversite fırsat vermiyor ve haliyle sizin gibi gençlere ihtiyacımız var.
mysticforce yazdı:
20 Kas, 22:20
Öncelikle bu güzel yazı ve bilgi için teşekkürler :). Sonrasında, telekinezi tabii ki gerçek :). O sahte diyenler genelde gırgıra alan tipler ve beni delirtiyorlar. Telekinezi diye bir şey var ve ben başta bununla uğraşmak günah filan sanıyordum ama araştırdıkça ve de buradan okudukça günah olmadığını anladım :). Siteye birkaç ay önce katıldım ve aradığım cevapları buluyorum. Tekrardan yazı için teşekkürler.
Hepimiz gittik seni burada unutmuşuz, ne yapıyordun tek başına :lol:
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
mysticforce
Yaşadığınız İl: 50 Nevşehir
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 23 kez

Okunmamış mesaj gönderen mysticforce » 22 Kas, 23:30

Uchiha Sasuke yazdı:
21 Kas, 21:03
Siteye ilk gelişim geldi aklıma. Olsun sitenin canlılığa ihtiyacı var. Maalesef ki üniversite fırsat vermiyor ve haliyle sizin gibi gençlere ihtiyacımız var.
mysticforce yazdı:
20 Kas, 22:20
Hepimiz gittik seni burada unutmuşuz, ne yapıyordun tek başına :lol:
Ben arada bi gelip gidiyorum :lol:. Uzun zamandır yoğ idim :mrgreen:. Girince bu konu dikkatimi çekti. Sürekli karşıma çıkan bir problem telekineziyi dikkate almayanlar. Neyse işte. Girip bi yazayım dedim :D.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti mysticforce mesajı için:
Uchiha Sasuke (23 Kas, 11:24)
Değerlendirme: 1.85%