Yeni başlayanlar için sıralama

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
SeLiKo
Teşekkür etti: 0

Yeni başlayanlar için sıralama

Okunmamış mesaj gönderen SeLiKo » 15 Tem, 20:16

Merhaba. Ben yaklaşık 1 yıl önce başlamıştım ve psi-ballları oluşturmaya kadar ilerlemiştim. Ama özel hayatımda yaşanan sorunlar yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Ve bugün tekrar başlayacağım. 14 yaşındayım. İlk olarak kağıt parayı kaldırma ile başlamıştım. Ama şu anda tam olarak ilk seviyeden itibaren başlamak istiyorum. Biliyorum her konuda yazıyor, ama tam olarak yeni başlayanların bilmesi içinde sıralamayı yazabilirmisiniz?
En son SeLiKo tarafından 16 Tem, 16:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Telekinezi!!!

criminal_1994

Re: Yeni başlayanlar için sıralama

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 15 Tem, 20:32

Arkadaşım öncelikle merhaba hoş geldin sitemize,
Bana göre günde telekinezi adına çalışmaya başlamadan önce 15dk-30dk kapak çalışması yapabilirsin.Dikkat ve konsantrasyonunu arttırır.Kapak çalışması için bir pet şişe kapağının ortasındaki tümseğe bakıcaksın ve bir şey düşünmemeye gayret etmelisin.Sonra psi wheel olarak adlandırılan tekniği uygulayabilirsin.Bir silgi ve iğne silgiye iğnenin sivri olmayan tarafını batır.Sivri olan tarafına dönücek şekilde kağıt koy.Çalıştığın odada hava akımının olmadığından iyice emin ol.Sonra bir diğer teknik bir mum al ve onu yak.Yine hava akımı olmayan bir ortamda dikkatlice alevleri sağa sola oynatmaya çalış.Çalışmalarını sessiz ortamda yap.Ayrıyetten meditasyon yapabilirsin ama illa olcak diye bir şart yok.Bu dediklerimi bir hafta programlayıp uygula.Bir hafta sonra psi ball yap ve güçlendirip fırlatmaya çalış.İki hafta içinde dediklerimi sosyal hayattan kopmadan yaparsan ustalaşırsın.Ama düzenlice.İki hafta içinde benden bir farkın kalmayacaktır.Sonra daha zor teknikler deneyebilirsin.
besyo (29 Ara, 00:56)
Değerlendirme: 1.85%
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

the ULTIMATE
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 8 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen the ULTIMATE » 15 Tem, 22:31

Ben de deneyeceğim.. Saol..
[i]İGLOTUS PARAPSİKOLOJİ VE SEMİNER TOPLULUĞU[/i]
Parapsikoloji TÜRKİYE: www.facebook.com/groups/telekinezzi
GSM: 554 982 3654
Ankara buluşmaları ve daha birçok şey için Parapsikoloji TÜRKİYE Facebook sayfasına bekleriz.

Kullanıcı avatarı
SeLiKo

Okunmamış mesaj gönderen SeLiKo » 16 Tem, 12:39

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Şu anda rahatsızım. Bu yüzden 2 gün sonra başlayabileceğim programa. Tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla..
Telekinezi!!!

criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 16 Tem, 12:47

Önemli değil kardeşim sosyal hayattan kopmadan belli saatlerde düzenlice çok uğraşmadan uygulamanı tavsiye ederim senin için en güzeli olur.
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

Kullanıcı avatarı
SeLiKo

Okunmamış mesaj gönderen SeLiKo » 16 Tem, 12:52

Tamam. Zaten en güzel zamanlarım yaz tatili. Bu yüzden şimdi kendimi geliştirmek istiyorum. Okuldayken ne kadar geliştirebilirim bilmiyorum. Ama bu konuda gerçekten azimliyim. Umarım sizin seviyenize yükselirim en kısa zamanda...
Telekinezi!!!

MystTR

Okunmamış mesaj gönderen MystTR » 16 Tem, 12:53

ilk önce bu forumu açıp bizim bilgilenmemizi sağlayan herkese teşekkürler.
bn bu forumu daha doğrusu bu konuyu dün gördüm ve ilgimi çekti ilk olarak dün başladım psi well i denemeye dün yapamadım ama bugün az da olsa döndürmeyi başardım 2. gndeyim hergün sabah akşam bu egzersizleri yapıcam bakalım nasıl sonuçlar alıcam .
birde sorum var psi pet ,aura ,aurayı görme bu konularda bana yardım edermisinz bn daha yeniyim ne zamn bunlara gecebileceğimdede yardım ederseniz sevinirim . şimdiden teşekkürler

Kullanıcı avatarı
SeLiKo

Okunmamış mesaj gönderen SeLiKo » 16 Tem, 12:55

Benim öğrendiğim kadarıyla bu konular daha üst seviyedeki arkadaşlar için daha uygun. Önce psi-ball fırlatmaya kadar ilerlemelisiniz bana kalırsa..
Telekinezi!!!

MystTR

Okunmamış mesaj gönderen MystTR » 16 Tem, 13:02

teşekkürler psi ball a ne zamn geciyim ?
psi welli tam olarak hallettikten sonra mı ?

SIRUZ
Yaşadığınız İl: 30 Hakkâri
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 2 kez

Okunmamış mesaj gönderen SIRUZ » 16 Tem, 13:05

MystTR yazdı:ilk önce bu forumu açıp bizim bilgilenmemizi sağlayan herkese teşekkürler.
bn bu forumu daha doğrusu bu konuyu dün gördüm ve ilgimi çekti ilk olarak dün başladım psi well i denemeye dün yapamadım ama bugün az da olsa döndürmeyi başardım 2. gndeyim hergün sabah akşam bu egzersizleri yapıcam bakalım nasıl sonuçlar alıcam .
birde sorum var psi pet ,aura ,aurayı görme bu konularda bana yardım edermisinz bn daha yeniyim ne zamn bunlara gecebileceğimdede yardım ederseniz sevinirim . şimdiden teşekkürler
aura görebilirsin kolaymış ben cok denedim yapamadım bi gün öylesine bakıyodum deneyim dedim gördüm cok basit ... ama psi pet yapmadım olduğunada inanmıyorum.. psi ball umu da görmedim..