Yeni Başlayanlar İçin :)

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz
Mesajlar: 473
Yaş: 19
Kayıt: 03 Ara, 19:29
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir Çeşme
Teşekkür etti: 146 kez
Teşekkür edildi: 57 kez

Yeni Başlayanlar İçin :)

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 09 Şub, 18:07

Arkadaşlar kusura bakmayın sitede böyle konular zaten birsürü var ama ben bir oyun sitesine üyeyim orda telekineziyi onlara tanıtmak için birsürü kendi ellerimle yazılar yazdım ama koskoca siteden sadece bana inanan 5-6 kişi çıktı :( bende emeğim boşa gitmesin diye buraya yazdım çoğu kişi yalanladı gerçek olamaz kimi kandırıyosun dediler bende emeğim boşa gitmesin bari inanlara faydası dokunsun diye orada yazdıklarımı kopyalayıp buraya yapıştırdım. :)

Merhaba arkadaşlar öncelikle cümletten SELAMUN ALEYKÜM size kendi uğraştığım bir şeyden söz etmek istiyorum.Çoğunuz eminimki avatarı izlemişsinizdir hava su toprak ateş... Gerçekten onların yaptığı gibi elementleri kontrol etmek ister miydiniz ? Eğer cevabınız evetse başlayalım : Hava kontrolü diğer adıyla Aerokinezi : Aerokinezi yani hava kontrolünde rüzgarı durdururp başlatabilirsiniz ve bunları yapmak için sadece hayal etmelisiniz ne akdar basit değil mi ? Rüzgar çıkarmak için elerinizi sallayın ve etraftaki herşeyin uçuştuğunu hayal edin durdurmak için ise sadece elinizi yumruk gibi sıkın yada ne yapıyorsanız yapın işte sanki koskoca bir sürüye duuuurrr dediğinizi hayal edin rüzgarın durduğunu etrafta sallanan şeylerin sallanmayı kestiğini hayal edin

Su diğer adıyla Hidrokinezi :Hidrokinezi ile suda girdaplar oluşturabilirsiniz.Öncelikle önünüze bir bardak su alın sonra gözlerinizi kapatın suyun içinde yüzdüğünüzü suyla bir olduğunuzu hissedin. Suda bir girdap oluştuğunu hayal edin. bu kadar basit.

Toprak iğer adıyla Terrakinezi.Bir bardak alın ve içini toprakla doldurun toprak dolu bardağa odaklanın o toprağı kolaylıkla kontrol edebileceğinizi inanın ve hayal edin toprağın hareket ettiğini hayal edin.Terrakinezi ile küçük sarsıntılar oluşturabilirsiniz.

Ve son olarak Ateş-Diğer adıyla Pyrokinezi:Bir mum alın ve ateşin yanına ellerinizi koyun ateşin büyüdüğünü veya küçüldüğünü hayal edin gerçekten yapabileceğinize inanın.Eveet Element bölümü bitti şimdi sırada Telekinezi:Önce psi-whellden başlayalım psi-whell dediğimiz şey yukarıdaki resimdeki gibi bir şeydir
Psi-whell telekinezi ile uğraşanların ilk adımıdır telekineziye ilk adımdır Bir silgi veya kibrit kutusu alın üstüne kürdan veya bir iğne batırın sonra elinizi 5x5 bir kare kağıt alın sonra onu köşelerinden ikiyi katlayın üçgen olsun.sonra onu açın ve üstü köşelerinden ikiyi katlayın yine üçgen olsun sonra açın kağıdınızda bir x olacak sonra onun başına geçin amacımız o kağıdı beyin gücü ile döndürmek kağıda odaklanın ve karnınızda bir enerji hayal edin aşağıya doğru akıyor ayaklarınıza akıyor ve kollarınıza kadar enerji ile doluyorsunuz kollarınızdki enerji ellerinize geliyor ve dışarı fışkırıyor ve kağıt parçası hızlı bir şekilde dönmeye başlıyor bunu hayal edin en geç 1 haftaya sonuç alacağınızı düşünüyorum.Bu konuda ilerlediğinizde kalemleri pet şişeleri hareket ettirebilirsiniz. başarılar...


Eveet sıra geldi telepatiye:Telepati insanlarla konuşmadan beyin gücüyle iletişim kurmaktır.Telepati yaparken tanıdığınız bir kişiyşle başlarsanız iyi olur şimdi o karşınızdaki kişi ile aranızda bir köprü olduğunu hayal edin o köprü onun beynindeki şeyleri sizin beyninize iletiyor ve onun düşüncelerini okuyorsunuz telepati ile zihinleri okuayabilirsiniz ve diğer insanların beyinlerine köprü ile mesajlar göndererek istediğinizi yaptırabilirsiniz.Evet şimdi sıra geldi Durugörüye urugörü bir kaç dakika sonra olacak şeyleri görebilmektir geleceği görmek gibi bişey ama çok fazla değil.Durugörü yeteneğinizi geliştirmek için herşeyin nedenini düşünün herşeyin kavga edenleri gördüğünüzde neden kavga ettiler acaba bir ağacın dalı kırılmışsa neden kırıldı acaba vs.
Sanırım adı Emremetalicca ydı adını yanlış yazdıysam özür dilerim o bu konuyla ilgileniyordu .


Ben durugörü telekinezi ve Aerokinezi ile ilgileniyorum ve başarıyorum çünkü inanıyorum. Sizede başarılar dilerim. Kendi psi-whell videom :http://www.dailymotion.com/video/xwa...?search_algo=2Bir kaç resim ve video
Muhteşem bir aerokinezi videosu : http://www.youtube.com/watch?v=f6J_bIKaORI
Unutmayın Telekinezi ve diğer her kinezi dalları İnanmakla başlar Telekinezi,Element kontrolleri durugörü ve telepati başarmadan inanmaktır

Alıntı değildir kendim yazdım alıntı yapacakların kaynak belirtmesini rica ediyorum

Telepati
Merhaba arkadaşlar yine ben. Yine ilginç bir konu ile sizlerleyim. İnsanların sizin hakkında neler düşündüğünü akıllarından neler gçirdiklerini neler hissettiklerini hepimiz bilmek isteriz değil mi ? Peki bunun mümkün olduğunu söylesem ? Hatta onalra istediğinizi bile yaptırabilirsiniz. Hadi başlayalım :

Evet arkadaşlar biz bu yukarıda bahsettiğim şeyleri gerçek hayattada yapabiliriz.Nasıl mı ? :Telepatiye başlamadan önce kendinize bir hedef seçmelisiniz ama bu hedef ailenizden birisi olursa işiniz kolaylaşacaktır.

İnsanların düşüncelerini okumak için:Seçtiğiniz kişiye odaklanın.Sonra aranızda bir köprü hayal edin.Köprünün bir ucu siz kafanıza,diğer ucu ise hedefinizin kafasına bağlı.Sonra o köprüden hedefinizin düşündüğü şeylerin geçerek sizin beyninize girdiğini hayal edin. İşte bu kadar basit.

NOT:Bu ilk denemenizde olmayabilir.1 haftalık bir çalışma sonucunda başarıya ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

İnsanlara İstediğinizi Yaptırmak İçin:Yine köprü tekniğini uygulayacağız. Hedefinize odaklanın ve belirttiğim şekilde aranızda bir köprü olduğunu hayal edin.Sonra örneğin:yakışıklı oğluna PS3 al bu cümle köprüden geçerek hedefinizin kafasının içine girsin. Bu kadar basit.

NOT:Eğer ilk denemenizde başaramazsanız umudunuzu kaybetmeden tekrar ve tekrar deneyin. Başarılar

NOT:Alıntı değildir kendim yazdım alıntı yapacakların kaynak belirtmesini rica ediyorum.
ENERJİ SİZİNLE OLSUN BAŞARILAR...
Eminim ki çoğunuz büyücü filmleri izlemişsinizdir.Ellerinde top yapıp birbirlerine fırlatırlar.Hatırlıyor musunuz ? Küçükken kendimizi büyücü sanıp ellerimizden top fırlattığımızı hayal ederek oyunlar oynardık. Peki bunu gerçek hayattada yapabileceğinizi söylesem ? Hadi başlayalım.

Psi-Ball (Enerji Topu)
[YT]Psi-Ball yukarıdada belirttiğim gibi ellerimizde top oluşturup birilerine yada bir yere fırlatabilmemizi sağlar. Peki bu nasıl yapılır ?
Psi-Ball yapmak için öncelikle rahat ve sessiz bir yere geçin ister oturun ister ayakta durun fark etmez.Sonra 2 avucunuzu açın ve birbirine bakacak pozisyona getirin. Sonra dünyadan enerji emdiğinizi düşünün enerji ayaklarınızdan başlayarak avuçalrınıza kadar geliyor ve avuçlarınızdan dışarı fışkırıyor.Bi yandan hayal ederken bi yandan da enerjiyi hissetmeye çalışın.Sonra 2 avucunuzun arasında bir top oluştuğunu hayl edin o topu hissetmeye ,enerjiyi hissetmeye çalışın.Sonra avuçlarınızı birleştirin.Eğer avuçlarınız birbirini itiyorsa TEBRİKLER başardınız. Eğer olmazsa sakın üzülmeyin unutmayınki bu okadar basit bir şey değildir.1 haftalık bir çalışma sonucunda başarıya ulaşabilirsiniz.

[NOT:Yazıyı kendim yazdım alıntı yapacakların kaynak belirtmesini rica ediyorum.

Evet arkadaşlar size gerçek bir bilgi vermek istiyorum adı telekinezi.Telekinezi ile eşyaları beyin gücünüzle hareket ettirebilir şeklini değiştirebilirsiniz vs. şimdi size nasıl yapıldığını anlatacağım.Eğer yeniyseniz bu resimdeki düzeneği kurarak başlamalısınız:

Bir silgiye iğne batırın ve üstüne bir kağıt koyun. Resimdeki düzeneği kurduktan sonra oturun rahatlayın kafanızdaki negatif şeyleri çıkarın pozitif olsun hep aklınız sonra kurduğunuz mekanizmaya odaklanın içinizden geçirin:hahaha bunu döndürmeye ne var ki azcık odaklancam döncek işte . filan die onu döndürebilleceğinize inanın sonra ona odaklanın gözünüzü ondan ayırmayın.Döndüğünü hayal edin ve 5-6 dk sonra hareket ettiğini göreceksiniz.Eğer yapamzsanız hiç üzülmeyin hemde hiç bu işi bazı insanlar 2 günde bile başarabilirken bazılarınınki 5 ay bile sürebiliyor.Her gün düzenli çalışın eğer başarabiliyorsanız üstüne bir kap koyup kapta deneyin eğer ondada yaparsanız artık kalem kaşık gibi şeyleri hareket ettirmeye çalışabilirsiniz İyi şanslar.. .NOT:Şahsen bunu yapabiliyorum çalışınca her insan yapabilir.NOT:Kesinlikle alıntı değildir.Alıntı yapacakların kaynak belitmesi rica olunur...

Kaşık Bükme

Merhaba arkadaşlar Yepyeni bir parapsikoloji dalı ile yine sizlerleyim. Siz hiç kaşıkları ve diğer metalleri güç kullanmadan bükmek ister miydiniz ?
Hadi başlayalım

Gereken malzemeler:1 adet kaşık ve 1 adet beyin

Öncelikle kaşığı elinize alın ve rahat sessiz bir ortama geçin.Nasıl rahat oluyorsanız o şekilde durun.İster oturun ister ayakta durun vs. .Sonra gözlerinizi kapatın ve elinizdeki kaşığı baş parmağınızla hafifçe okşayın. Onun yumuşacık bir şey olduğunu hayal edin. Sonra cayır cayır yandığınızı hayal edin.Alevler ayaklarınızdan kollarınıza ordan ellerinize geliyor ve kaşığı yakıyor kaşıkellerinizde eriyor.Bunları hayal edin .Bir süre sonra kaşığın aşağı doğru eğilmeye başladığını göreceksiniz.

Videolar+Resimler
http://www.dailymotion.com/video/xhg...t-ozgur_webcam http://www.youtube.com/watch?v=joDIwmSV80Q


http://www.youtube.com/watch?v=c2rgk_Mh9yo


Telekineziyle ilgilenmemin nedeni:Yüce Rabb'imizin bizlere vermiş olduğu yetenekleri keşfedebilmek.Ve onun yüceliğini her telekinetik çalışmamda bir kez daha hatırlamak. :)


Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz
Mesajlar: 473
Yaş: 19
Kayıt: 03 Ara, 19:29
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir Çeşme
Teşekkür etti: 146 kez
Teşekkür edildi: 57 kez

Re: Yeni Başlayanlar İçin :)

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 09 Şub, 18:12

Arkadaşlar orası oyun sitesi olduğu için böyle yazdım kendim şununla şununla uğraşıyorum size gerçek bir bilgi vereceğim vs. öyle yerlere takılmayın. :)

Ve telepati ve psi-whelle ilgili yazılarla ilgili çok onu açmıştım psi-whell ve telepati ile ilgili 2-3 tane bölüm var kusura bakmayın. :)
Telekineziyle ilgilenmemin nedeni:Yüce Rabb'imizin bizlere vermiş olduğu yetenekleri keşfedebilmek.Ve onun yüceliğini her telekinetik çalışmamda bir kez daha hatırlamak. :)

nitro15
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 2
Yaş: 59
Kayıt: 09 Tem, 23:13
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Yeni Başlayanlar İçin :)

Okunmamış mesaj gönderen nitro15 » 10 Tem, 00:48

kardes senin teknikle psi.ball yapmaya calistim biraz hissettim ce ellerim kuruyken.birden terledi.dogru.yapmis miyim

sena507love
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 1
Yaş: 35
Kayıt: 27 Oca, 19:36
Yaşadığınız İl: 77 Yalova
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Yeni Başlayanlar İçin :)

Okunmamış mesaj gönderen sena507love » 27 Oca, 20:29

Nolur yardım edin Rüyamda Elemetlerden TOPRAĞI büktüğümü gördüm.İsterseniz size anlatayım.Yolumuzun ortasında bir çıkıntı var orada yolun kenarındaki toprakları ellerimle savurup büyük bir top kütlesi haline getiriyordum.Ama sonra birden yükselmeye uçmaya başladım.Çok garip bişe anlamadım.ACABA BU BİR İŞARET OLABİLİR Mİ?

geller
Mesajlar: 989
Yaş: 23
Kayıt: 12 Haz, 14:59
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: Azerbaycan
Teşekkür etti: 134 kez
Teşekkür edildi: 164 kez

Re: Yeni Başlayanlar İçin :)

Okunmamış mesaj gönderen geller » 28 Oca, 21:21

Bilinçaltınız etkilendiği için bunu rüyanıza yansıtmış..
Başaranlar önce inandılar,sonra yaptılar,başaramayanlarsa önce yapıp sonra inanmayı denediler...

Doğru seçimi tecrübe
kazandırır,tecrübeyi yanlış
seçim..
AZERBAIJAN


McCatherine
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Yeni Başlayanlar İçin :)

Okunmamış mesaj gönderen McCatherine » 08 Kas, 16:41

sena507love yazdı:
> Nolur yardım edin Rüyamda Elemetlerden TOPRAĞI büktüğümü gördüm.İsterseniz
> size anlatayım.Yolumuzun ortasında bir çıkıntı var orada yolun kenarındaki
> toprakları ellerimle savurup büyük bir top kütlesi haline getiriyordum.Ama
> sonra birden yükselmeye uçmaya başladım.Çok garip bişe anlamadım.ACABA BU
> BİR İŞARET OLABİLİR Mİ?
Alâkası bile yok yaşın küçük ve rüya görüyorsun çok normal.

TheEmperor
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 1
Yaş: 21
Kayıt: 06 Ara, 18:25
Yaşadığınız İl: 65 Van
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 21
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Yeni Başlayanlar İçin :)

Okunmamış mesaj gönderen TheEmperor » 06 Ara, 18:34

ben başlıyorum yavaş yavaş ama biraz içimde korku morku var arkadaşlar bide benim çok yalnız kalacak vaktim ve yerim yok ayrıyeten imajinasyonum kötü biraz bu gibi nedenler olsa bile yapabilrmiyim sizce

habitat
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 1
Yaş: 16
Kayıt: 19 Ara, 13:29
Yaşadığınız İl: 3 Afyonkarahisar
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 16
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Yeni Başlayanlar İçin :)

Okunmamış mesaj gönderen habitat » 19 Ara, 13:30

yalnız kaldıkça dene ben öyle yapıyorum, ilk denememde az döndü sonrasını getiremedim ama vazgeçmiyorum


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön