işte telekinezi sírrìm...

Kullanıcı avatarı
kaplangoz
Teşekkür etti: 0

işte telekinezi sírrìm...

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz » 25 Şub, 01:56

Sevgili dostlarim. Yerimi bilmiyorum ama size birazda olsun benim açimdan telekineziden bahsermek istiyorum.
Daha öncede dediğim gibi; insan enerjiyi üç nesneden çeker. Bunlar: günes,dunya ve aydir. Ben aydan enerji alanlardanim. Anliyacaginiz geceler benim gündüzüm. Ay olmayan gecelerde bitkin ve enerjisiz düsüyorum. Ve bu gece ay var. Neden mi aya bağiliyim? Cunku ay benim yoldasim,dostum,güç kaynağim. Zifiri gecelerde ortaligi aydinlattigi gibi benimde zifiri gecelerimde beni aydinlatiyor.
Bu gece actim perdeyi. Masamin uzerindeki mum ile sigarami ayni kibritle yaktim. Kibrit bana herzaman daha samimi geliyor cunku tekbir hakkiniz vardir ve kisa bir surede istediginizi dogru bir sekilde yakmalisiniz. Cisimleri hareket ettirir ya insan benimde yaptigim en kaliteki kinezi göz yaslarimi kontrol edebilmemdir. Asagi ve yukari...
Sizin ugrastiginiz o astral varya; iste o benim hayatim olmuş.
Siz benim dostum ve ailemsiniz. Son gunlerde yine size sigindim zaten. Uzun bir aradan sonra yine sizinleyim.
Bir dostunuz olarak benim kinezimin sirrini size anlatmak istiyorum. Benim sirrim tek bir kiside gizli. Tek bir insan. Hayatinizda tek bir insan olsun. Size inanan tek bir kisi... onun yanindayken sirf telepati kurun, gözlerine baktiginiz zaman kelimelerin ne kdae ifadesiz ve anlamsiz oldugunu ogretsin size. O nun yanindayken 'Cyrokinezi'zi ogrenin ve elleriniz buz kesilsin. Ve yine O nun yanindayken buz gibi havada enerji paylasmayi ogrenin ki vucudunuz bir ates topuna dönussun. Ve o anda dunyanin en agir cismini kaldiracaginiza inanin. O nun atan yüregi gibi mesela. Size 'Nekrokinezi'yi ogretsin. O ölü kalbinizi nasil canlandirdigini anlamaya calisirken 'Sonokinezi'yi anlatsin size. Size o taslarin ne kadar sacma oldugunu anlatsin o verdigi dandik plastik parcasiyla. Siz su damlaciklarini hareket ettirmeye calisirken O size nasil tusunamiker yaratacaginizi ogretsin deniz kenarinda. O nsuz zamanlarda motivasyonunuzu bir sigara, kulaginizdaki bir keman yada piyano sesinin nasil arttiracagina dikkat edin. Eger kontrol edemezseniz 'Cyrokinezi' ile havada nasil asili kalacaginiza inandirin kendinizi.
İste bu sozler bir telepatin size tavsiyesidir. Sigaram biter ve kaplangözün o enerji dolu gözleri bir cift gözkapaginin ardina gizlenmeden size söyleyecegi son sözleridir bunlar. Geceniz esnliklerle dolsun. Tabi öyle birsey mümkünse...
--BİR TELEPATİN GUNLUGUNDEN--
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kaplangoz mesajı için (toplam 4):
Uchiha Sasuke (25 Şub, 14:19) • STK (27 Şub, 19:22) • serons25 (13 Eyl, 11:47) • geller (14 Haz, 12:35)
Değerlendirme: 7.41%

Kullanıcı avatarı
seyahdoo
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Teşekkür etti: 1 kez

Re: işte telekinezi sírrìm...

Okunmamış mesaj gönderen seyahdoo » 25 Şub, 12:01

güzel yazı...Sabah sabah ilaç gibi geldi mâşallah.bu arada sır demişken somut birşeyler isteyerek konuya girenler için hayal kırıklığı olmasın yaziyim birşeyler bende...

kinezide sinir hücrelerimizi kullanmayı öğreniriz,benim yaptığım bir araştırmaya göre kinezi yaparken beyinin orta kısmının arka tarafını kullanarak yapıyoruz bunları,yani hayallerin gerçeğe dönüşmesi kısmını beynin orası almış...(bu bilgiler kesin olmamakla birlikte seyahdoo tarafından yaklaşım 1 ay süren bir araştırmanın ürünüdür,ayrıntılı bilgi için seyahdoo@gmail.com veya ö.m atın)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti seyahdoo mesajı için:
serons25 (13 Eyl, 11:49)
Değerlendirme: 1.85%
isim:seyyid
hobileri:programlama(basit),kinezi,düşünmek...
kinezi seviyesi:psi ball yapabiliyor...

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 88 kez

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 25 Şub, 12:18

Zaten bu işe başlayıp somut sonuçlar bekleyenler 5 gün sonra bırakıyo.Aynı şekilde sağdan soldan söylenen söylentilerlede bu işten korkup bırakanlar var.Akrep kralın dediği gibi onlar için bu iş geçici bir hevesdi geçti bitti.Ben 2 ay uyuyamadım bu işle ilgili duyduğum söylentiler yüzünden ama bırakmadım.Yani somut bişeyler isteyenler zaten 5-6 gün sonra hayal kırıklığına uğrar ve geçici hevesleri biter.Ama kaplangöz helal olsun bu yazı için.Sabah okudum ve okuduktan sonra yazacak yorum bulamadım.Çok değişik ama bir o kadarda güzel duygular içine soktun beni.Çok saol tekrar söylüyorum güzel yazı :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti UsTr mesajı için:
serons25 (13 Eyl, 11:49)

Kullanıcı avatarı
STK
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Teşekkür etti: 3 kez

Okunmamış mesaj gönderen STK » 27 Şub, 19:24

Sadece teşekkürümü edip çekilirim. Saygılar...

yesil
Teşekkür etti: 14 kez

Okunmamış mesaj gönderen yesil » 27 Şub, 20:28

Çok güzel bir yazı olmuş Teşekkürler.
Unutmayın;
Kuldan Belâ Gelmez,
Hak Yazmadıkca.
Hak Belâ Yazmaz,
Kul Azmadıkca.

Kullanıcı avatarı
kaplangoz
Teşekkür etti: 0

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz » 27 Şub, 20:31

Sagolun arkadaslar..yildizli cumartesi geceleri beni bu hale sokuyor iste

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Teşekkür etti: 88 kez

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 27 Şub, 20:33

Cumartesi gecesi kadar güzel bir gece daha yok bu dünyada :D Yani senin bu hale girmen gayet normal bana göre :D

Kullanıcı avatarı
SpeedyDNA
Teşekkür etti: 11 kez

Okunmamış mesaj gönderen SpeedyDNA » 18 Mar, 08:14

Sadece Merhaba Demek isterdim ama çok doluyum...
Sadece sabırla kainatta dolaşıyorum onu arıyorum..
O kim mi?
Kalbimi yerinden çıkarcak saf enerji.......
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti SpeedyDNA mesajı için:
serons25 (13 Eyl, 11:50)
"Gerçek, sadece beyniniz tarafından yorumlanan elektriksel sinyallerdir"

Kullanıcı avatarı
berkarus2020
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 31 Hatay
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Teşekkür etti: 1 kez

Okunmamış mesaj gönderen berkarus2020 » 24 Eki, 16:26

kaplangoz yazdı:Sevgili dostlarim. Yerimi bilmiyorum ama size birazda olsun benim açimdan telekineziden bahsermek istiyorum.
Daha öncede dediğim gibi; insan enerjiyi üç nesneden çeker. Bunlar: günes,dunya ve aydir. Ben aydan enerji alanlardanim. Anliyacaginiz geceler benim gündüzüm. Ay olmayan gecelerde bitkin ve enerjisiz düsüyorum. Ve bu gece ay var. Neden mi aya bağiliyim? Cunku ay benim yoldasim,dostum,güç kaynağim. Zifiri gecelerde ortaligi aydinlattigi gibi benimde zifiri gecelerimde beni aydinlatiyor.
Bu gece actim perdeyi. Masamin uzerindeki mum ile sigarami ayni kibritle yaktim. Kibrit bana herzaman daha samimi geliyor cunku tekbir hakkiniz vardir ve kisa bir surede istediginizi dogru bir sekilde yakmalisiniz. Cisimleri hareket ettirir ya insan benimde yaptigim en kaliteki kinezi göz yaslarimi kontrol edebilmemdir. Asagi ve yukari...
Sizin ugrastiginiz o astral varya; iste o benim hayatim olmuş.
Siz benim dostum ve ailemsiniz. Son gunlerde yine size sigindim zaten. Uzun bir aradan sonra yine sizinleyim.
Bir dostunuz olarak benim kinezimin sirrini size anlatmak istiyorum. Benim sirrim tek bir kiside gizli. Tek bir insan. Hayatinizda tek bir insan olsun. Size inanan tek bir kisi... onun yanindayken sirf telepati kurun, gözlerine baktiginiz zaman kelimelerin ne kdae ifadesiz ve anlamsiz oldugunu ogretsin size. O nun yanindayken 'Cyrokinezi'zi ogrenin ve elleriniz buz kesilsin. Ve yine O nun yanindayken buz gibi havada enerji paylasmayi ogrenin ki vucudunuz bir ates topuna dönussun. Ve o anda dunyanin en agir cismini kaldiracaginiza inanin. O nun atan yüregi gibi mesela. Size 'Nekrokinezi'yi ogretsin. O ölü kalbinizi nasil canlandirdigini anlamaya calisirken 'Sonokinezi'yi anlatsin size. Size o taslarin ne kadar sacma oldugunu anlatsin o verdigi dandik plastik parcasiyla. Siz su damlaciklarini hareket ettirmeye calisirken O size nasil tusunamiker yaratacaginizi ogretsin deniz kenarinda. O nsuz zamanlarda motivasyonunuzu bir sigara, kulaginizdaki bir keman yada piyano sesinin nasil arttiracagina dikkat edin. Eger kontrol edemezseniz 'Cyrokinezi' ile havada nasil asili kalacaginiza inandirin kendinizi.
İste bu sozler bir telepatin size tavsiyesidir. Sigaram biter ve kaplangözün o enerji dolu gözleri bir cift gözkapaginin ardina gizlenmeden size söyleyecegi son sözleridir bunlar. Geceniz esnliklerle dolsun. Tabi öyle birsey mümkünse...
--BİR TELEPATİN GUNLUGUNDEN--

Muhteşem bir yazı kendimi daha iyi hissettim.Yazıyı yazdığın için saol kaplan göz