Telepati ve İmajinasyon Teknikleri

telepati ve imajinasyon, telepati teknikleri, telepati nasıl yapılır, imajinasyon ve imajinasyon teknikleri

Telepati Hakkında Yazdığınız ve Yayınlanmış Makaleler
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 1489
Yaş: 42
Kayıt: 31 Eki, 15:25
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 382 kez
Teşekkür edildi: 876 kez

Telepati ve İmajinasyon Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 22 Tem, 23:55

Telepati ve İmajinasyon Teknikleri
Resim

Telepati ile uzaktan etki nasıl meydana gelir? Telepati ile etki yapmak istediğiniz insanla nasıl bir bağ ve iletişim kurarsınız? Bir başkası ile telepatik iletişim kurmak istediğinizde eğer sizde doğuştan gelen açık bir mekanizma yoksa imajinasyon ile bağ kurmanız gerekir. Elektriğin teller üzerinde taşınması gibi düşüncelerde zihinde oluşturulan imajlar üzerinde taşınabilmektedir. Telepatinin bilimsel gerçekliğine imajinasyon kategorisi altında İmajinasyon ve Parapsikoloji başlığı altında yapılan deneyleri örnek vererek açıklamıştık. O nedenle telepatinin anlamı ve bilimsel yönüne değinmek istemiyorum. Dileyenler Telepati kategorisi altındaki yazılardan ayrıntılara ulaşabilirler.

Telepati ve İmajinasyon İlişkisi

Düşüncenin, istek ve taleplerin imajlar üzerinden istenilen kişiye nasıl iletilebildiğini, bunun nasıl mümkün olabildiğini   Aynı Anda İki Farklı Yerde Bulunma adlı makalede kuantum fiziği ve metafizik yaklaşımları irdeleyip, konuya bilimsel açıdan bakarak öğrenebilirsiniz. Normal şartlarda insanlar telepati ile birbirlerini etkileyemezler ancak bilinç yüklü imajlar sayesinde bu mümkün hale gelebilmektedir. İmajlara sadece bilincin yüklenmesi de yeterli değildir, imajlar güçlendirilerek odaklanmalı ve iletilmelidir. Bilinçli bir şekilde oluşturulan imajlardaki tüm ayrıntılar sesler, renkler, kokular ve tonlar iletilmek istenen mesajın şiddetini belirler. Kısaca imaj ne kadar güçlü olursa iletimde o kadar güçlü olacaktır. Bu durumu duyularımızdaki algı eşiğine benzetebiliriz. Algının gerçekleşmesi için gereken şiddet aynı şekilde ruhsal algılarda da bulunmaktadır.

Telepatik Direncin Kırılması ve İmajinasyon

Telepatik iletiler duygusal bağın güçlü olduğu kişiler arasında kolay, duygusal bağın zayıf olduğu kişiler arasında ise zor gerçekleşmektedir. Bu zorluğun ortaya çıkmasına neden olan etkenlerden biri alıcının kendisine gelen iletileri farkında olmasa da çeşitli süzgeçlerden geçirerek değerlendirmesinden kaynaklanır. Tanıdık sesler, görüntüler, iletiler kolayca bu süzgeçten geçerken (Annenin bir an çocuğunun kendisine seslendiği yanılgısına kapılması gibi, oysa çocuk seslenmemiştir ama bir süre önce annesine ileti gitmesine neden olacak bir içsellik yaşamıştır) tanıdık olmayan her veri devre dışı bırakılmaktadır. Bu aşama kişiden kişiye farklılık gösterir. Hassas insanlarda (Telepatiye yatkın, vesveseci, hipnoza yatkın) bu eleme süreci daha zayıf olmaktadır. Bu aşamanın devre dışı bırakılması amacıyla iletinin gönderileceği insan ile ruhsal bağ kurulması veya tanıdık verilerle eleme süreci atlatılabilir. (Uygulama kısmında örneklendirilmiştir) Bunu yapmanın en kolay yolu da imajinasyondur. Bilinçli imajlar kullanılarak veriler daha sağlıklı bir şekilde karşı tarafa iletilebilmektedir. (Bu kısmı nasıl değerlendireceğiniz tümüyle sizin hayal gücünüze bağlıdır.)

Telepati ve İmajinasyon Teknikleri - Telepatiye Ön Hazırlık

Eğer uzun süredir düzenli bir çalışma yapıyorsanız ruhsal anlamda bu tarz bir çalışmaya hazır halde bulunuyor olmanız gerekir. Alfa dalgaları ile başlayıp Teta dalgalarına kadar uzanan süreç bizim hem ruhsal anlamda hazır olmamıza hem de duyu dışı çalışmalarda etkinliğimizin yüksek olmasında önemli bir etken olacaktır. Daha önce bir çok yazıda anlattığım için burada da tekrar ön hazırlık aşamasında nasıl transa geçileceğini yazmak istemiyorum dileyenler Nasıl Transa Geçilir? Makalesinden ön hazırlık aşamasında neler yapmaları gerektiklerine bakabilirler. Eğer bu tarz çalışmaları düzenli olarak yapıyorsanız enerji kanallarınızı açarak Telepatik İmaj çalışmasına başlayabiliriz.

Telepati ve İmajinasyon Teknikleri Uygulama Aşaması

Bedensel duruşunuz belli bir aşamaya gelinceye kadar önemlidir bu nedenle rahat edeceğiniz bir pozisyonda ister yatarak ister oturarak ama mutlaka sırtınız dik olarak devam edin. Bu enerji akışının kesilmemesi açısından önemlidir. Belli bir aşamaya geldiğinizde artık mekanizmalar çözülmüş olacağı için sadece düşünmeniz yeterli hale gelebilecektir.

1- Bedeninizi kaplayan bir enerji olduğunu düşünün. (Etkiyi artırmak için ayrıntılara girebilirsiniz. Enerji veya ışık dalgalanmaktadır, hatta dalgalandıkça düşük tonlarda sesler gelmektedir, rengi açık mavidir, koyu yeşildir, sürekli hareket halindedir gibi)
2- Tüm dikkatinizi alnınızın ortasına vererek (Epifizin madde aleme bakan yönü, telepatik çıkış noktası) bu noktadan yoğunlaşan enerjinin dışarıya doğru uzandığını düşünün. (Ayrıntıya girerek bedeninizi saran enerjinin renginden daha koyu olduğunu canlandırabilirsiniz)
2- Etki yapmak istediğiniz kişiyi düşünün. (Başlangıçta duygusal bağınız olan mümkünse Anneniz veya kardeşiniz veya çok samimi olduğunuz bir arkadaşınız sizden habersiz evin neresinde olduğunu bilerek çalışma yapın) Zihninizde enerjinin O'nun yanına kadar gidip alnından içeri girdiğini canlandırın. (Ayrıntıya girmek için enerjinin alnından içeri girdiğinde irkildiğini canlandırabilirsiniz)


Devamı için: https://www.parapsikoloji.net/telepati-i ... lismalari/
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Yönetici mesajı için (toplam 3):
Budray (23 Tem, 12:01) • Uchiha Sasuke (24 Tem, 15:13) • Uçan Balık (28 Ağu, 15:55)
Değerlendirme: 5.56%


İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.


Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber
Mesajlar: 2617
Yaş: 21
Kayıt: 30 Ara, 13:18
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1582 kez
Teşekkür edildi: 637 kez

Re: Telepati ve İmajinasyon Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 10 Eyl, 02:07

İsterseniz dinleyebilirsiniz..

Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 1489
Yaş: 42
Kayıt: 31 Eki, 15:25
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 382 kez
Teşekkür edildi: 876 kez

Re: Telepati ve İmajinasyon Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 10 Eyl, 03:40

"İsterseniz dinleyebilirsiniz" : ) Bu tarz ifadeleri sakın youtube üzerinde kullanma. İnsanda heyecan uyandıracak bir şeyler bul.

İnsanlar "daha önce hiç deneyimlemedikleri" şeyleri gördüklerinde çekici bulurlar. "Keşif ruhu, heyecan"

Çok hızlı anlatmışsın. Sempatini öldürmüşsün. Negatif enerji yaymışsın. Siyah tişört güzel.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Yönetici mesajı için (toplam 2):
Budray (10 Eyl, 08:17) • Uchiha Sasuke (10 Eyl, 17:13)
Değerlendirme: 3.7%
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telepati Konulu Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir