Telepatide Fısıltı Derinliği

telepatide fısıltı derinliği, telepati tekniği, telepatik iletişim, telepati güçlendirme, telepatik iletişimi güçlendirm

Telepati Hakkında Yazdığınız ve Yayınlanmış Makaleler
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Bukra Tarık Dora
Mesajlar: 8
Yaş: 36
Kayıt: 29 Oca, 22:51
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 9 kez
İletişim:

Telepatide Fısıltı Derinliği

Okunmamış mesaj gönderen Bukra Tarık Dora » 24 Kas, 00:47

Telepatide Fısıltı Derinliği
Resim

Telepatide Fısıltı Derinliği - Kalabalık bir ortamda yüksek sesle yapılan bir konuşma mı daha çok dikkatinizi çeker, özenle seçilmiş ve üzerine duygu yüklenmiş gizem dolu bir kaç kelimeden oluşan fısıltıyla söylenen bir cümle mi? Dikkatinizi verdiğinizde hangisinde ruhsal çekim ve yoğunluk hissedersiniz? Küçük bir çocuğa adını fısıltıyla seslenmeyi hiç denediniz mi?

Telepatide Fısıltı Derinliği

Uygulama yapmak yüzlerce sayfa okumaktan daha etkilidir. Uygulayın ve sonuçları kendiniz test ederek kavrayın. Telepati konusunda ilginiz yoğunsa, bu başlığın ne anlam ifade ettiğini kavramak için bir tam gününüzü fısıltıyla konuşarak geçirmeyi deneyin. Sesinizi duyurmak için özel bir efor sarfetmeyin tek yapmanız gereken normalde yaptığınız tüm konuşmaları fısıltı tonunda yapmak. Bunu yaparken bir noktaya dikkat etmenizi öneririm.

"Mesajlar, telepatik iletişimde bulutların içerisinde gizlenmiş varlığı bilinen ama ortaya çıkarılamayan yağmur taneleri gibidirler. Hissedilir, bilinir ama bir araya getirilip su elde edilemez."

Korku ve gerilim filmlerinde fısıltı tonunda yapılan konuşmaları hatırladınız mı? Hangi sahnelerde, hangi durumlarda ve hangi etkileri ortaya çıkarmak için fısıltı kullanılır? Fısıltının tonlamaları, yankılar, kelimeler üzerindeki vurgular! Tüm bunları zihninizde dikkatle inceleyin. Elde ettiğiniz ruhsal verileri gün boyu yapacağınız tüm fısıltılı konuşmalarda değerlendirin.

Fısıltı Etkisi

Çalışmayı yaparken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Karşı tarafa fısıltı ile göndereceğiniz her mesajı önce zihnen telepati yolu ile gönderin. Zihnen mesaj gönderme konusunda bilgi sahibi değilseniz kısaca belirteyim.

Zihnen veya kalben yapılan konuşmalarda dil ve dudak oynatılmaz. Okuma yazma dönemindeki sesli okuma alışkanlığı bu sistemi ne yazık ki köreltmektedir. Canlandırmak için bir süre alıştırma yapmaya gereksinim duyulur. Zihnen - kalben okuma, Düşüncenin bilinçli bir şekilde yürütülmesidir. Sesi olmayan görüntülü bir film gibidir. Daha önce bu çalışmayı yapmamışsanız dil ve dudak kaslarınız her harf için harekete geçme eğilimi göstereceklerdir. Eğer bu konuda kendinizi geliştirmek isterseniz nefes egzersizleri ile derin transa geçtiğinizde bu çalışmayı yapmanızı öneririm. (Derin Transa Geçiş)

Çalışmamıza tekrar dönecek olursak, fısıltı ile söyleyeceğiniz herşeyi öncelikle zihnen söyleyin. Bu çalışmayı fısıltı deneyimi yapacağınız günden daha önce yaparsanız sıkıntı yaşamazsınız. Zihnen konuşmaya başladığınız birinci etapta kelime ve harfler vurgulanmaya çalışılır, bu okuma yazma dönemindeki heceleme alışkanlığının etkisidir. Pratik yaptıkça düşünce ve konuşmaların seslendirilmeden önce zihinde sadece kısa bir andan ibaret olduğunu göreceksiniz. Sesler mesaj iletimini yavaşlatır. Düşünce hız demektir. Burada bir noktayı daha fark edeceksiniz, Telepatik iletişimde mesaj iletimi ile alımı arasındaki hız alışverişte etkilidir. Ses mi gönderiyorsunuz? Düşünce mi?


Devamı: https://www.parapsikoloji.net/telepatide ... derinligi/
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Bukra Tarık Dora mesajı için:
Uchiha Sasuke (24 Kas, 15:48)
Değerlendirme: 1.85%


Sus! Ruhun Konuşsun. Konuşan Ruhunsa Bırak Konuşsun.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telepati Konulu Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir