MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Kullanıcı avatarı
sleons
Mesajlar: 35
Kayıt: 08 Eyl, 21:14
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 5 kez

MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Okunmamış mesaj gönderen sleons » 29 Kas, 22:31

Mu adası ve imparatorluğu çok eski giden Pasifik okyanusunda bulunan ve büyük bi tufan batan kadim sırlarıda batışı ile götüren bir adadır.adadan bahsetmemizin sebebi bizim konumuz olan günümüzde adı parapsikoloji olan sırları beraberinde götürmesi ve bu sırların kökeni onlara dayanması yeryüzünde bilinen ilk ortaya çıkışının burada olması gereğidir.

Mu’luların yaşam tarzı:sosyal hayatta herkes mesleğini uygulamakta yapılan iş bittiğinde herkesin ürünlerini meydana getirerek herkesin ihtiyacı kadar alıp kullanması şeklinde idi.para sistemi yoktu,takas yoktu ihtiyaclar ortaklaşa herkes kendi mesleğinin ürününü ortay koyar ihtiyacı kadar alır ve diğerlerine verirdi bölelikle kimse kendi işi haricinde sosyal hayatla uğraşmazdı.arta kalan zamanda kedi alanlarıyla ilgilendikleri şeylerle uğraşırlardı ve herkesin ilgi duyduğu şey günümüz diliyle parapsikoloji idi.herkes parapsikolojini bir dalıyla uğraşırdı kimi telapati kimi astral seyahat kimi durugörü isteyen istediğiyle ilgilenirdi kişi ilgilendiğiyle üstat olduğu zaman diğerini geçerdi bu halk olarak yaptıkları bir hobiydi adeta.ve bu sayede o kadar geliştiler ki bütün dünyada sömürgelikler kurup dünyayı kendilerine bağlayan gelmiş geçmiş en büyük imparatorluğu kurdular.

istinasız bütün halklar ülkeler mu ya bağlıydıama bundan memnunlardı isyan çıkmazdı vergi alınmazdısadece onarlın içinden gönüllü olanlara karşılıksız olarak eğitirler bütün insanlığı kalkındırmaya çalışırlardı ki buna çok yaklaşmışlardı kianavatanda merkez mu’da yani isyan çıkarnlar oldu sebeb ise şu idi güçlerini karanlık tarafa kullanmak istiyolar şeytana kandılar sapıklığa düştüler ve bunu yapanlar başlatanlar belial oğulları idi bundan sonra onların yandaşlrına belial oğlu belialin oğullarında denmeye başlandı belial oğulları başta azınlık olmalarına rağmen hepsi bütündü birbirine destek oluyor sadece birbirlerine yardım ediyor diğerleriyle konuşmuyolardı buna karşık aydınlığı iyiliği savunanlar ve o sırada krallıkta bulunan bir’in oğulları ilk başta akarabalarınasese çıkarmadı ve görmezden geldi ama onlar bu sayede çoğaldı yandaşları arttı ve kaçınılmaz olan psişik savaş(parapsikolojinin herhangi bir dalını kullanabilene psişik denir)başladıi. Bri’oğulları psişik güç olarak üstün olmalarına ağmen düşmanlarına çok merhametli davrandıkları için ağır yenilgiler aldı onlar kardeşlik içinde büyümüşdü onlar bir’in oğulları idi onlar kötülük yapamazdı hiç yapmamışlardı sevgiyi tatmış ona aşık olmuş huzur sevmişlerdi böyle büyümüşler böyle yetişmişlerdi nasıl insan öldürebilirlerdi hemde uzak akrabalarını bu yüzden yenildiler ma savaş dünyanın dengesini bozdu ve ada sonuçta bir gece ve gündüz de battı az sayıda kaçabilenler avantajlı taraf belialin oğulları idi.çok az sayıda bir’oğullarındanda kaçabilen olmuştu sonra dünya karnlık zamana girmeye başladı.

Aynı olay atlantistede devam etti bu sefer egemenlik belialin oğlluraında idi isyan çıkaran bir’in oğulları idi ama yine psişik savaş yüznden atlas okyanusunda bulunan atlatis adası(bazı yerlerde kıta olarak geçer)battı ve kaçanlar ağırlıklı olarak bir’oğulları olsada zaman ilerdekçe savaş çıkarmadan gizli şekilde bir’oğullarına sızarak devam ettiler ve üstünlüğü ele geçirdiler belialin oğulları savaş çıkarmadan bir’oğullarını yenmeni yolunu böyle buldu ve onarlı kendi tarafına çekmeye başladı 2 tufan yaşandığı için parapsikolojik bilgilerin çoğu yok olduğu için parapsikolojik savaş zaten büyük felakete yol açmıcaktı ama nufüs ilerde arttığında savaş devam edeceği yada isyan çıkma olasılığı olduğu için belial oğulları psişik savaştan kaçtı ve bir’oğullarını sızarak yavaş yavaş o9nlar ilk önce parapsikolojik sırların güçlerin azda kalan bilgileri unutturdu kendileride tufan yüzünden fazla bilgiye sahip değildi fakatamaçları için zaten lazım değildi.ve bir’oğulları artık günümüzde tamamen yok olmuşturhepsi yavaş yavaş belialin oğullarına katımlaştır belial’in oğulları onları kandırmıştı.


Bugün(günümüzde) :bugün hala belialin oğulları var ve isimleri artık kara tarikat
dünyanın tamamı ve en önemli mevkileri onlara ait insanları talavizyon içki uyuşturucu cinsellikle uyuşturarark eski güzellikleri kapatarak unutturyorlar insanlar artık bu tür parapsikolojik olaylara masal olarak bakıyor bunu sebebi kara tarikattır
dünyayı savaşla kanal acı için kaosa götürüyolar.her yerde bir savaş olmasını sağlamaya çalışıyorlar.
başarmak ve başarmamak...ikisi de aynı tıpkı olmak ya da olmamak gibi...

hayatta yaptığınız başarısızlıklar bile sizin başarılı olduğunuzu gösterir...

siz ikisini de kaybetmemeye çalışın...

ya ikisini kaybedenler...


muku_baba
Mesajlar: 47
Kayıt: 16 Kas, 03:58
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Okunmamış mesaj gönderen muku_baba » 30 Kas, 13:11

Aslında bu siteyi bulmadan ve bazı şeyleri kendim yapmadan önce bu işlere inanmazdım. Ama artık imkansız die bişi olmadığına inanıyorum.Yani şu heroes gibi filimlerde uçan çinlileri görünce bu olamaz diyordum fakat şimdi öğrendiğim bilgilerle bunun mümkün olduğu kanısındayım. Gerçi heyecanımı kaybettim biraz. Filimlerdeki mümkün olmucak şeyleri izlemekten büyük zevk alırdım ama artık bunların mümkün olabileceğini biliyorum ve eskisi kadar uç noktolar gelmiyor bana.... Teşekürler..

aynur_81
Mesajlar: 72
Kayıt: 26 Kas, 12:50
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Okunmamış mesaj gönderen aynur_81 » 30 Kas, 15:17

Yazdıklarını daha önce bundan 8 yıl kadar önce okumuş ve kısmende olsa inanmıştım(iyi ve kötü savaşına)

Çünkü bu hep olan birşey

Ama bir'in oğulları dediğin kişilerin tam olarak yok olduğuna inanmıyorum

Çünkü eğer biz bu konuda konuşabiliyorsak onlar tarafından sızdırıldığını düşünüyorum

Hala hatırlayan birileri olmalı

En azından bu güçleri iyilik için kullanmayı amaç edinen ve geliştirmeye çalışan kişilerin bu forumda bile olması bu inancımı kuvvetlendiriyor.

Batux1995
Mesajlar: 125
Yaş: 22
Kayıt: 09 Eyl, 12:42
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Okunmamış mesaj gönderen Batux1995 » 02 Ara, 14:44

Hmm yani bu masal gibi birşey ama aynı zamanda da gerçek olabilir öyle mi?
Pampalar ( evet size öyle dedim az önce :l ) bir süre yoktum ama artık daha açık olmaya çalışacağım.Takan yok ama olsun söyleyeyim <3

aynur_81
Mesajlar: 72
Kayıt: 26 Kas, 12:50
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Okunmamış mesaj gönderen aynur_81 » 02 Ara, 17:43

masal gibi evet. ama hayatta bir rüya değil mi?


mentalist
Mesajlar: 44
Kayıt: 27 Eyl, 18:34
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 1 kez

Re: MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Okunmamış mesaj gönderen mentalist » 05 Ara, 22:25

muku_baba yazdı:Aslında bu siteyi bulmadan ve bazı şeyleri kendim yapmadan önce bu işlere inanmazdım. Ama artık imkansız die bişi olmadığına inanıyorum.Yani şu heroes gibi filimlerde uçan çinlileri görünce bu olamaz diyordum fakat şimdi öğrendiğim bilgilerle bunun mümkün olduğu kanısındayım. Gerçi heyecanımı kaybettim biraz. Filimlerdeki mümkün olmucak şeyleri izlemekten büyük zevk alırdım ama artık bunların mümkün olabileceğini biliyorum ve eskisi kadar uç noktolar gelmiyor bana.... Teşekürler..

insan bildiği bir şeyi izlemekten hoşlanmaz sen nasılsa çalışılınca yapılacağını bildiğin için beynin böyle algıladığı için artık sana ilginç gelmiyor.

muku_baba
Mesajlar: 47
Kayıt: 16 Kas, 03:58
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Okunmamış mesaj gönderen muku_baba » 05 Ara, 23:09

aynen söylediğin gibi çünkü ilizyonla yapılan levitasyonların veyahut cinler kullanılanların dışında da levitasyon olduğunu biliyorum artık ve bu çok mantıklı geliyor. Biz sadece kendimizi kısıtlıyoruz. Açıkçası elimde düşünce gücüyle hızlı bir hareketle çevirdiğim kaşığı gösterdiğim arkadaşlar ilk etapta uzaylı muamelesi yapıyorlar bana senden uzak duralım felan. fakat biri bana eskiden böyle gelse ve benim millete dediğim gibi benim çıkış noktam olan "herkes yapabilir" cümlesini bana söylese ve hünerini gösterse ben ondan kaçmak yerine acaba ben nasıl yaparım bunu diye peşine düşerim. ama maalesef insanlar böyle tepki vermiyorlar. Teşekkürler...

venusutarit
Mesajlar: 6
Kayıt: 27 Ara, 22:53
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Okunmamış mesaj gönderen venusutarit » 27 Ara, 23:07

Insanın inanıpta yapamayacağı hiç bir şey yok bence. Tek gereken beyni inandırmak

muku_baba
Mesajlar: 47
Kayıt: 16 Kas, 03:58
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Okunmamış mesaj gönderen muku_baba » 03 Oca, 10:09

beyin kendi değer yargılarına göre bazen bizden farkı kararlara varabiliyor ama nasıl oluyorda bizden bağımsız çalışabiliyor aklım almıyor ve ne yapıyoruz da beyni inandırabiliyoruz bunu da bilmiyorum...

Kullanıcı avatarı
dejil
Mesajlar: 9
Kayıt: 08 Oca, 15:32
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: MU(LEMURYA) VE ATLANTİS

Okunmamış mesaj gönderen dejil » 08 Oca, 16:07

ben bi kitapta okumuştum pek inanadımm :ugeek:


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Uygarlıklar ve Telekinezi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir