uzaylıların insanları kaçırmaları

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Mesajlar: 630
Yaş: 22
Kayıt: 21 Eki, 16:18
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 13 kez
Teşekkür edildi: 35 kez

uzaylıların insanları kaçırmaları

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 19 Şub, 17:14

çok kısa açıklamaya çalışıcam ve konuyu sıkıştırıcam:D

gemilerde , kaçırılan kişilere uygulanan işlemler iki guruba ayrılabilir. Fiziksel işlemler (fazla fiziksel:D) ve gözleme dayalı işlemler.Kaçırılanlar genellikle çıplak bir halde saatlerce süren incelemelere maruz kalırlar(ayıp uzaylılar ayıp insanı çıplak kaçırıyonuz:D). Uzaylılar öncelikle büyük siyah gözleriyle dikkatlice bakarak uzun süre insan vücudunu incelerler(ben o gözlere bakarken korkudan ne yaparım acaba:D). Bu inceleme sırasında kişiler sanki beyinlerindeki her bir düşüncenin ayrı ayrı incelendiğini hissettiklerini söylerler. Daha sonra çeşitli aletler yardımıyla vücutlarından saç, deri ve benzer örnekler alınarak incelenir.Kullanılan aletler vücudun her parçasını incelemek için özel olarak tasarlanmıştır ve bunlarla burun , sinüsler , gözler , kulaklar , kollar , bacaklar , ayaklar , karın , jenital organlar ve bazen de göğüs bölgesi incelenir. Bazı durumlarda kaçırılan kişinin beynine ameliyat yapıldığı ve sinir sistemine müdahale edildiği belirtilir. Bunların yanında uzaylıların en çok önem verdikleri kısım insanların üreme organlarıdır.Kullandıkları aletlerle karın bölgesinden yada jenital organlardan girerek erkeklerden sperm , kadınlardan yumurta örnekleri alırlar. Bu işleme maruz kalanlar uzaylılar tarafından hamile bırakıldıklarının , daha sonra bu ceninlerin vücutlarından alındığını iddia ederler(bu uzaylıların dişisi yokmuda insanlardaki kadınları alıyolarda melez yapıyolar yavrularını:D). Ayrıca bu kişiler, vücutlarından alınan ceninlerin geminin çeşitli bölümlerinde bir takım işlemlere maruz bırakıldığının ve daha sonra bunlarla uzaylı-insan karışımı melez bir ırk yaratıldığına şahit olduklarını belirtirler. Gemi içerisinde bu yöntemle büyütülmüş çocuk, genç ve yetişkin kişiler bulunur ve uzaylılar bu insanların bizim özelliklerimizi taşıdığı açıkça bellidir(e doğal bir şey anneden 23 kromozom alınınca başkasına benzicek değil ya:D).


Sonuç olarak , kaçırılan kişiler üzerinde uygulanan bu fiziksel ve biyolojik çalışmaların , uzaylıların genetik mühendislik yöntemleriyle insan-uzaylı karışımı melez bir ırk yaratma amaçlarıyla ilgili olduğu anlaşılmaktadır.Bu prosedür, uzaylılarla insanların zihinsel bir bağ kurarak bilgi aktarımı ve bu görüntülerin gemideki monitör benzeri cihazlardan diğer kişilere de gösterilmesi şeklinde gerçekleştirilmiştir(of yaw bu uzaylılar hep bizden önde deniyo ve öle:( ). Bu görüntüler arasında yer alan , dünyanın nükleer bir felaket sonucu yok olması , uçsuz bucaksız , kurak ve üzerinde yaşanılamayacak haldeki yer yüzü görüntüleri ve dev depremler , ateş fırtınaları , sel baskınları sonucu dünyanın kıyamete benzer bir durum yaşaması , hatta dünya yüzeyinin kırılarak dünyanın yarılması , İzleyen insanları , barışı sağlamazsak gelecekte karşılaşabileceğimiz tehlikeler hakkında bilinçlendirmiştir.
Uzaylıların söylediğine göre insan ırkı , onların varoluşunu kabullenmeye henüz hazır değil .Eğer toplu bir temas yaşanacak olsa , normal hayatımızda tanımadığımız , anlamadığımız , bizden farklı olan herkese davrandığımız gibi onlara da düşmanca davranacak , evrensel barış için yapılan bütün çabalar sonuçsuz kalacaktır ..

Uzaylı varlıkların istedikleri yaşam biçimimizi değiştirmek değil , insanlara evrensel bir bilinç hakkında bilgiler vererek onların doğru olan yaşama biçimini seçmelerine yardımcı olmaktır.

Bazı kişilere dünyanın kaderi , insan zihninin kontrolü hakkında ve benzer şekilde evrimleşerek ‘iyi’ yada ‘kötü’ hallere gelmiş başka ırklar hakkında bilgiler verilmiştir(bu ırkların adı varmıdır acaba star warstaki gibi:D).FİZİKSEL ETKİLER Kaçırılanların maruz kaldığı fiziksel müdahaleler önemlidir. Bu insanlar , vücutlarında ortaya çıkan kesik , çürük ve yara izlerinin gemide yaşadıkları işlemler sonucu ortaya çıktığından şüpheleri olmadığını söylüyorlar. Ayrıca bir çok kadın tanık , kaçırılmadan önce hamile olduklarını , gemide uygulanan işlemlerden sonra hamileliklerinin sona erdiğini belirtiyor. Bu deneyimleri yaşayan bir çok kişi , sonraki yaşamlarında elektrikli aletlere dokunduklarında bu aletlerin düzgün çalışmamaya başladığını görmüş.
Kaçırılma olaylarında sıkça rastlanan bir durum da , uzaylıların bir takım izleme aygıtlarını bu insanların vücuduna yerleştirmeleri. Bu aygıtlar özellikle kafatasının içine yada burun gibi bölgelere yerleştiriliyor. Böylece temas kurdukları bu insanları 24 saat izleyebiliyorlar. Bu aygıtlar deri altına yerleştirilen küçük nodüllere benziyorlar .Bazı vakalarda bu türden izleme aygıtları bulunmuş ve elektromisroskobik ortamda analizleri yapılmıştır.

KAÇIRMALARIN DEVAMI VE YERLEŞTİRİLEN CİSİMLER

Kesin olan bir şey var ki , kaçırılma olayları bunu yaşayan insanların hayatlarını tamamen değiştiriyor. Bu tür karakter değişiklikleri dört şekilde gerçekleşiyor:

İlk olarak , kaçırılan kişilerin maruz kaldıkları işlemler , kendi rızaları dışında kaçırılmaları , paralize edilmeleri ve tanımadıkları varlıklar tarafından kobay olarak kullanılmaları bu insanların ruhsal yapılarını sarsmaktadır(e doğal bir şey insan uzaylıları görünce aleyküm selam millet dicek değilki:D).

İkinci ; kaçırılan kişiler , hayatları boyunca yalnızlık ve çevresine yabancılık hissediyor. Çevrelerindeki insanlarla uyum sağlayamıyor ve onlardan dışlanmış , farklı hissediyorlar.

Üçüncü olarak , bu insanlar daha önceden inandıkları bilgilerin ve fizik kurallarının inanılmaz derecelerde alt edildiğini görünce bir çeşit şok yaşıyorlar. Hayatları boyunca evrende yalnız oldukları düşüncesi ile yetişmiş olan bu kişiler , bizden daha ileri teknolojilere ve zekaya sahip uygarlıkların varlığını kabullenmekte güçlük çekiyorlar.

Son olarak , Kaçırılmaları sırasında maruz kaldıkları incelemeler , yaşamları boyunca karşılaşacakları rahatsızlıklar yaratabilmekte. Bu rahatsızlıklar , vücutlarında ameliyat edilen bölgelerde oluşan ağrılar , baş ağrıları , ürolojik, jenital sorunlar , sinüslerde rahatsızlıklar , cinsel işlev bozukluklarının yanı sıra hastanelerden , iğneden korkma , kapalı yerde kalamama gibi psikolojik rahatsızlıklar olarak ta ortaya çıkabiliyorlar.

ZİHİNSEL DEĞİŞİMLER

İnsanlar ve uzaylılar arasında gelişen ilişkiler akıllara uzaylıların düşüncelerinin ne olduğu sorusunu getiriyor. Bu yaratıklardan insanlarla temas kuranların iyi ve barış amaçlı oldukları gibi buraya gelmeseler de savaşçı , kötü niyetli yaratıkların varlığından da bahsediliyor. Özellikle ‘griler ‘ denilen yaratıklar insana fizik ve davranış olarak benziyorlar(ya yeşillerse böle ot gibi:D).

Sonuç olarak kaçırılan kişiler zorluklarla karşılaşsalar da edindikleri deneyimlerle , evrendeki kozmik dizayn içerisindeki yerleri ve yaşadıkları gezegenin sistemi ile barış ve uyum içerisinde yaşamak konusunda bilgiler sahibi kişiler oluyorlar. Yaşamın kendisine duyulan saygı ve doğanın gizemli yapısının bir parçası olma bilinci , dünyanın içinde bulunduğu çevresel kriz ve duyarsızlık ortamında bizlere bir umut ışığı olabilir.


Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.


Kullanıcı avatarı
byfreestylerap
Mesajlar: 678
Yaş: 24
Kayıt: 11 Kas, 22:30
Konum: C:\WINDOWS\system32
Teşekkür etti: 17 kez
Teşekkür edildi: 7 kez
İletişim:

Re: uzaylıların insanları kaçırmaları

Okunmamış mesaj gönderen byfreestylerap » 19 Şub, 22:57

aa bende birgün bu konuyu yazmayı düşünüyordum benim yerime yazmıssın tşkler:D

statix
Mesajlar: 5
Yaş: 28
Kayıt: 23 Mar, 23:25
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: uzaylıların insanları kaçırmaları

Okunmamış mesaj gönderen statix » 27 Mar, 22:26

tamamen hikaye

Kullanıcı avatarı
HİPerSPAce
Mesajlar: 277
Yaş: 24
Kayıt: 04 Ağu, 13:28
Konum: Samanyolu Galaxisi>Güneş Sistemi>Dünya>Türkiye>...
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 2 kez

Re: uzaylıların insanları kaçırmaları

Okunmamış mesaj gönderen HİPerSPAce » 27 Mar, 22:28

İzlediğim belgesele göre bütün insanlarda aynı belirtiler ve aynı hikayeler var kaçırıldım diyenlerde.Birbirlerini tanımayan onca insan nasıl aynı hikayeyi anlatır?Cevabı basit hepsine olan şey bir çeşit uyku felci.Kıpırdayamama daha sonra gördükleri yaratıklar vs vs.
Alii adventus sol glacies templum perditus ignis Terra novus lumen regnum Atlantis

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Mesajlar: 630
Yaş: 22
Kayıt: 21 Eki, 16:18
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 13 kez
Teşekkür edildi: 35 kez

Re: uzaylıların insanları kaçırmaları

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 28 Mar, 11:58

HİPerSPAce sana katılıyorum:) inançlara göre uyku felcinde farklı şeyler görünüyo mesela bizde karabasan,meksikalılarda uzun kulaklı kanatlı bir yaratık,amerikanın genelinde ise uzaylılar;)
Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.


Kullanıcı avatarı
kinetik_prens
Mesajlar: 512
Yaş: 29
Kayıt: 24 Şub, 19:59
Konum: Düşüncenin alt edici yellenmesi :D
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: uzaylıların insanları kaçırmaları

Okunmamış mesaj gönderen kinetik_prens » 28 Mar, 12:07

**profesyonel** yazdı:HİPerSPAce sana katılıyorum:) inançlara göre uyku felcinde farklı şeyler görünüyo mesela bizde karabasan,meksikalılarda uzun kulaklı kanatlı bir yaratık,amerikanın genelinde ise uzaylılar;)
sana bundan sonra '' analizci cocuk'' dicm xD cok güzel analiz edmişn :D :D :D
İmza Yhok.

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Mesajlar: 630
Yaş: 22
Kayıt: 21 Eki, 16:18
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 13 kez
Teşekkür edildi: 35 kez

Re: uzaylıların insanları kaçırmaları

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 28 Mar, 12:27

:D:D
Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.

bosan
Mesajlar: 160
Yaş: 24
Kayıt: 08 Ağu, 23:05
Konum: Hatay
Teşekkür etti: 4 kez
Teşekkür edildi: 3 kez

Re: uzaylıların insanları kaçırmaları

Okunmamış mesaj gönderen bosan » 29 Mar, 20:39

hmm paylaşım güzel olmuş
bildiğim şeylerden biri hiçbir şey bilmediğim

00900
Mesajlar: 6
Yaş: 22
Kayıt: 30 Mar, 18:05
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: uzaylıların insanları kaçırmaları

Okunmamış mesaj gönderen 00900 » 31 Mar, 23:50

insanlar bunların varlıklarını nedense bir türlü kabullenemiyo
ama onların teknoloji ve zekalarının bizden ilerde olmaları çok zoruma gidiyo :)
tamamen onların insafına kalmışız
bi ara uzaylıların dünyaya bıraktıkları izleri incelerken bi tane kelebeğe benzeyen bi canlı şekli ve yarım insan yarım kelebek gibi bi canlı şekli görmüştüm melez yaptıkları demek ki doğruymuş
bize bu kadar yaklaşıyorlar ve barışçılar ama açık açık dünyaya inip biz burdayız demiyolar bu da garip bi durum
keşke bizim de onları inceleme fırsatımız olsa

Kullanıcı avatarı
byfreestylerap
Mesajlar: 678
Yaş: 24
Kayıt: 11 Kas, 22:30
Konum: C:\WINDOWS\system32
Teşekkür etti: 17 kez
Teşekkür edildi: 7 kez
İletişim:

Re: uzaylıların insanları kaçırmaları

Okunmamış mesaj gönderen byfreestylerap » 01 Nis, 10:05

00900 yazdı:insanlar bunların varlıklarını nedense bir türlü kabullenemiyo
ama onların teknoloji ve zekalarının bizden ilerde olmaları çok zoruma gidiyo :)
tamamen onların insafına kalmışız
bi ara uzaylıların dünyaya bıraktıkları izleri incelerken bi tane kelebeğe benzeyen bi canlı şekli ve yarım insan yarım kelebek gibi bi canlı şekli görmüştüm melez yaptıkları demek ki doğruymuş
bize bu kadar yaklaşıyorlar ve barışçılar ama açık açık dünyaya inip biz burdayız demiyolar bu da garip bi durum
keşke bizim de onları inceleme fırsatımız olsa
gizli olarak yapılıyordur belki


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Uygarlıklar ve Telekinezi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir